TU nájdete EXKLUZÍVNE ZÁBERY z luxusnej večere Dominiky Cibulkovej

Deň D sa neúprosne blíži. Naša najúspešnejšia tenistka prednedávnom prezradila, že termín jej pôrodu stanovili doktori na 9. jún. Nič však zatiaľ nenasvedčuje tomu, že by to malo prísť v najbližších hodinách. Prominentná tehuľka sa totiž včera vybrala na večeru do jednej z luxusných bratislavských reštaurácií na nábreží Dunaja.

Cibulková nebola sama. Spoločnosť jej robil manžel Michal a atraktívna kamarátka. Privítať ich prišiel známy taliansky šéfkuchár Massimo, ktorý žije na Slovensku dlhé roky. Cibulková, ktorá by mala podľa našich informácií rodiť prirodzene a nie cisárskym rezom, zažila po príchode do reštaurácie milé prekvapenie.

Pri vedľajšom stole sedel bývalý tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Vladimír Weiss starší v spoločnosti manželky. Nie je žiadnym tajomstvom, že jeho syn, Vladimír Weiss mladší je s Cibulkovou a Navarom dobrý kamarát. I keď s bruškom, opäť štýlovo oblečená Dominika neváhala a s našim úspešným trénerom sa išla zvítať. Prehodili niekoľko spoločných viet a potom sa vrátila naspäť k stolu, kde si s manželom a kamarátkou ďalej užívali príjemný večer na terase.

TU nájdete EXKLUZÍVNE ZÁBERY z luxusnej večere Dominiky Cibulkovej