Hantuchová pred dvoma rokmi zavesila raketu na klinec a po rokoch driny dala tenisu zbohom. To však iba z pohľadu aktívnej hráčky, pretože ihneď sa z nej stala moderátorka a komentátorka tenisových turnajov na staniciach Fox Sports a Prime Video Sport. Práca pred kamerami jej ide skvele a sama je z nej nadšená.

Priznáva však, že deň pred kamerami je oveľa ťažší ako na kurte. „Je to stokrát namáhavejšie ako deň tenistu. Robím dvanásť- alebo až štrnasťhodinovky. Čaká ma US Open a to minulý rok znamenalo prácu od šiestej ráno do deviatej večer,“ prezradila Hantuchová pre najnovšie vydanie magazínu Madam Eva.

Krásna Daniela vymenila po kariére raketu za moderovanie.
Krásna Daniela vymenila po kariére raketu za moderovanie.
Zdroj: instagram

Bývalá svetová päťka ročne precestuje približne 16 turnajov, na ktorých musí byť. Ani po kariére tak nemá dostatok voľného času na súkromie. Odzrkadľuje sa to aj na jej vzťahoch s mužmi. „Veľa vzťahov stroskotalo na tom, že pre mňa bola na prvom mieste kariéra a všetko sa točilo okolo mňa. Určite som nebola ideálna partnerka pre ozajstný vzťah. Dnes viem, že keby som mala vzťah, dala by som kariéru až za vzťah. Určite si to bude vyžadovať z mojej strany veľa kompromisov,“ prezradila Hantuchová.

Dlhonohá kráska mala v minulosti slabosť pre Talianov, ale svoje nároky časom zmenila. „Nech je odkiaľkoľvek, len nech je vysoký, vtipný a má dobré srdce,“ dodala pre Madam Eva.