Ako vyzerá Cibulková po pôrode, si pozrite VO FOTOGALÉRII TU

Cibulkovej pôrod bol jedným z najostrejšie sledovaných pôrodov v dejinách slovenského šoubiznisu. Šťastná mamička sa spolu so svojim manželom Michalom Navarom venuje ich synčekovi Jakubkovi naplno. Aj keď mu dáva všetok svoj čas, chce sa dostať späť do formy.

S popasovaním sa s popôrodnými kilami navyše sa jej snaží pomôcť jej priateľka Dara Rolins. Tá ju chce dostatočne namotivovať a ukázať jej, že po pôrode trpela nárastom váhy aj ona. Motivácia a podpora sú predsa veľmi dôležité!

Rolins chce predísť tomu, aby sa Dominika trápila pribratými kilami. Tie sa dajú podľa Dary jednoducho zhodiť. Ona sama totiž bola po pôrode o 20 kíl ťažšia a dnes sa pýši krásnou fitness postavou. Dominike preto Dara posiela jasný odkaz: "Ty si pekne užívaj zaslúženú nadváhu, ja som s Lolou pribrala cez 20 kíl a pozri, všetko je zase na porádku."

To, či Dominika Rolinsovú poslúchne je výhradne na nej. Bývalá tenistka je na prísny režim ale zvyknutá a chudnutie v podobe cvičenia by pre ňu nemalo byť problémové. 

Ako vyzerá Cibulková po pôrode, si pozrite VO FOTOGALÉRII TU