Pozrite si FOTO zo svadby Čepelovej v GALÉRII

Rozlúčku so slobodou mala Čepelová už minulý rok v júli, s priateľom sa však zobrali až 18. júna 2021. „Svadobnú cestu sme už mali vo februári na Maldivách, keďže svadbu sme mali naplánovanú na október 2020, ale kvôli koronavírusu sme ju museli preložiť,“ prezradila nám Čepelová, po novom pani Juhászová.

Momentálna 200. hráčka svetového rebríčka priznala, že pred tenisovými zápasmi pociťuje väčšiu nervozitu, ako mala pred svadobným obradom. Tenistka však priznala, že pred začiatkom obradu budúci mladomanželia predsa len zažili ľahké stresy. „Už sa mal začať obrad, zrazu však neboli prstienky. Mal ich priniesť synovec Leo. Nakoniec sa, našťastie, našli,“ prezrádza Janka.

To, že slovenské tenistky držia spolu a tvoria skvelú partiu, potvrdili aj na svadbe. Zahrali si proti sebe vo štvorhre na provizórnom kurte.
To, že slovenské tenistky držia spolu a tvoria skvelú partiu, potvrdili aj na svadbe. Zahrali si proti sebe vo štvorhre na provizórnom kurte.
Zdroj: archív J.Č.

Na sociálnej sieti sa objavili zábery zo svadobnej veselice, ale aj z prvého romantického tanca mladomanželov. Počas neho Čepelová dokázala, že jej to nejde len s raketou v ruke, ale vie sa obracať aj na parkete v snehovobielych šatách.

To, že slovenské tenistky držia spolu a tvoria skvelú partiu, potvrdili aj na svadbe. Medzi pozvanými hosťami nechýbali Anna Karolína Schmiedlová aj Magdaléna Rybáriková, ktorým to vo svetlomodrých družičkovských šatách taktiež náramne seklo. Priniesli spoluhráčke z fedcupových zápasov nejaký tenisový dar?

„Najväčší darček bol ten, že prišli a že si napriek veľkej vyťaženosti dokázali nájsť čas a prežiť tento náš úžasný deň spolu s nami. Škoda, že Kajka už poobede musela odletieť na Wimbledon,“ dopĺňa Janka.

Tenisový súboj mladomanželov

Na svadobnom fotení si to vo štvorhre na provizórnom kurte rozdali tenisové kamarátky, ale aj mladomanželia medzi sebou vo dvojhre. Komu to išlo na trávnatom povrchu lepšie a ako dopadol zápas? Takto sme podpichli nevestu. „Zápas som vyhrala 6:4, 3:6, 6:4. Manžel už v treťom sete nevládal, dala som to cez kondičku,“ dodala so smiechom pani Juhászová.