Grigor Dimitrov, Viktor Troicki, Borna Čorič a aj svetová jednotka Novak Djokovič skončili po turnajoch v Belehrade a Zadare nakazení koronavírusom Covid-19. Ochorenie sa našťastie vyhlo Sašovi Zverevovi, ktorý napriek tomu všetkých ubezpečoval, že zostane doma 14 dňovej karanténe. Len šesť dní po tomto vyhlásení sa už zabával na párty v Monte Carle.

Alexander Zverev na párty v Monte Carle.
Alexander Zverev na párty v Monte Carle.
Zdroj: Twitter.com

Správanie Zvereva je opäť terčom kritiky nielen fanúšikov, ale jeho súperov. „Zobudím sa a vidím vo svete mnoho kontroverzií, ale jedna ma úplne dostala. Znova vidím Sashu Zvereva, ako môže byť taký sebecký? Ako? Ak máš odvahu vydať vyhlásenie na Twitter, že zostaneš 14 dní v karanténe a ospravedlňuješ sa verejnosti, ak si ohrozil ich zdravie, tak by si mal mať odvahu aj zostať 14 dní v tej karanténe. Preboha, veď si užívaj 14 dní s priateľkou v karanténe,“ odkázal Zverevovi Nick Kyrgios.

Práve Austrálčan je považovaný za svoje výstupy počas zápasov a vyhlásenia za toho zlého na okruhu ATP. „Nič mi nehovorte o tom, aký som bol nezodpovedný a hlúpy, no toto je iná šálka kávy,“ odkázal minulý týždeň organizátorom Adria Cupu.