Hovorí sa, že mamy túžia po dcére a otcovia po synovi. Dominika s manželom Michalom sa aspoň načas v tomto smere vynašli a na návšteve zoologickej záhrady v našom hlavnom meste sa objavili so synčekom, ktorého garderóbu i účes si očividne zobrala do svojich rúk jeho slávna mamička. Nijak inak si totiž nemožno vysvetliť, že malý Jakubko mal na sebe bledoružový overal a na hlave copík, ktorý sa skôr hodí malým dievčatám. Onedlho 15-mesačnému synčekovi našej tenistky sa jeho dočasný imidž očividne neľúbil, o čom svedčí aj tradičná výťahová selfie jeho mamy.

Ako vystrojila Cibulková svojho syna na výlet do ZOO, si pozrite v GALÉRII! 

Pri jej zhotovovaní mal totiž slzy v očiach, kým Dominika sa, ako sme už u nej zvyknutý, usmievala od ucha k uchu. „Malý princ nemá náladu na fotky, ale niet divu, veď sa pozrite, akú obuv má na sebe. Na jeho mieste by som reagovala rovnako,“ obrátila tému Cibulková na fakt, že Jakubkovi nechala na nohách papučky.

Či sa naša tenisová hviezda dočká v dohľadnom čase aj ozajstnej dcérky je v týchto chvíľach otázne Krátko po narodení synčeka sa však v rozhovore pre slovakwoman.sk vyjadrila nasledovne: „Teraz mi Michal vraví, že dúfa, že druhé nebude dievčatko, lebo by chcel tri deti. No a keď bude aj druhý syn, väčšinou sa ešte urobí tretí pokus o dievčatko.”