TU SA POZRITE NA ZÁBERY PLNÉ EROTIKY SEXI PENNETTOVEJ A FOGNINIHO

Talianska dvojica pravidelne dokazuje na sociálnych sieťach, že sa majú veľmi radi a nič na tom nezmenili ani dve deti, ktoré Pennettová priviedla na svet. Takisto sa netaja bujarým sexuálnym životom, za ktorý by sa nehanbili ani omnoho mladšie páry. „Milujeme sa pätnásťkrát týždenne,“ vytrúbil do sveta taliansky žrebec Fognini.

Nezaháľali ani tentoraz a na spoločnej dovolenke opäť ukázali všetky svoje tromfy. Hneď, ako na chvíľu zmizli deti Federica a Farah z dohľadu, osedlala si Flavia svojho žrebca a vzniklo z toho niekoľko veľmi pikantných fotiek. „Drž ma,“ napísala Pennettová pod odvážny záber, ktorý doslova sála erotikou. Neostali len pri tom a onedlho pokračovali so šteklivými pózami aj v bazéne.

Sexuálny apetit hviezdnej dvojice si všimla aj slávna značka oblečenia Armani. Tá ich pozvala na fotenie reklamnej kampane.  „Vždy som síce ponuky na šteklivé fotky odmietala, tentoraz to ale bolo niečo iné. Fabio bol so mnou, takže som sa rozhodla to skúsiť, aj keď som predtým asi mesiac nejedla,“ opisovala zrod spolupráce so slávnou značkou víťazka US Open 2015.

Sexi brunetka však má na svojho manžela slabosť aj mimo súkromného a sexuálneho života. „Fabio je jeden z najtalentovanejších hráčov na ATP, ide len o to, aby tomu sám veril,“ vychválila Pennettová svojho milovaného Fabia Fogniniho.

TU SA POZRITE NA ZÁBERY PLNÉ EROTIKY SEXI PENNETTOVEJ A FOGNINIHO

Mohlo by vás zaujímať: