Pozrite sa, čo sa dialo za zatvorenými dverami, v GALÉRII

Jubileum si žiada špeciálnu oslavu, čo si dobre uvedomila aj slovenská tenistka. Tá Domčina sa niesla v štýle známeho filmu Grandhotel Budapešť. Zodpovedal tomu dress code, ktorý bol nastavený podľa tejto komédie, ale aj poslíček, ktorého si tenistka pred oslavou najala. Oblečený rovnako ako lokaj zo spomínaného filmu prišiel za každým z pozvaných hostí a odovzdal mu pozvánku.

V pozvánke sme mali napísané, aby každý prišiel v dobových kostýmoch, čo si myslím, že každý dodržal. Je to netradičné a príde mi to veľmi fajn,” prezradil pre Šport24.sk tréner našej tenistky Matej Lipták. Nápad určiť tému oslavy „Grandhotel Budapešť“ bol podľa stylistu Andreja Kusalíka práve Dominikin.

Prominentní hostia prichádzali do jedného z luxusných bratislavských podnikov približne okolo 19:00. Nechýbali medzi nimi herecký pár Michal Kubovčík s manželkou Zuzanou Kubovčíkovou-Šebovou, tréner Matej Lipták, ale aj Miss Universe 2002 Eva Rezešová. Samozrejme, všetci boli zmenení na nepoznanie.

FOTO zo zákulisia Cibulkovej oslavy. Domča zostala v šoku: Keď to zbadala, zostala ako obarená!
Pozrite sa, čo sa dialo za zatvorenými dverami, v GALÉRII

Pred podnikom na nich čakal červený koberec, ktorý dotváral honosnosť párty. Hostia sa museli v netradičných kostýmoch cítiť ako v spomínanom filme, najväčšou hviezdou toho narodeninového bola, ako inak, Cibulková. Predviedla sa v róbe doplnenej luxusnými šperkami.

Väčšina z 50 hostí sa v uzavretej spoločnosti zabávala do skorých ranných hodín. Keď prišiel vrchol oslavy, Cibulkovú jej najbližší doslova šokovali. Pozrite sa v GALÉRII, čo jej pripravili.

A keďže je sezóna v plnom prúde, opýtali sme sa Cibulkovej trénera Mateja Liptáka, či jej dovolí aspoň na oslave narodením porušiť životosprávu. „Myslím si, že tento problém sme nikdy neriešili. Keď ma 30, nech si to poriadne užije,” dodal Lipták uvoľnene.

Môže vás zaujímať:

Cibulková na svojej oslave zatienila všetkých luxusným outfitom: Špeciálne šaty jej šili na mieru!

Cibulkovej GIGANTICKÁ žúrka 30. narodenín: Dominika ako kráľovná a celebrity ako z iného sveta!

Víťazka Roland Garros pobláznila Austráliu, jej príbeh skrýva úskalia: Tenis vymenila za kriket

Tatar zbalil kufre a s priateľkou odišiel na Seychely: Ona ukázala krivky a on? Študuje Fergusona!