POZRITE SA, AKO VYZERAJÚ HALEPOVEJ PRSIA DNES, V GALÉRII TU

V roku 2009 si rumunská tenistka nechala zmenšiť prsia. Zhodila tak z hrudníka obrovskú záťaž, ktorá ju obmedzovala pri tenise v pohybe. Z pôvodných „štvoriek“ boli po chirurgickom zákroku „dvojky“.

„Operácia pŕs bola mojou najväčšou obetou. Zmenšenie som podstúpila len kvôli tenisu. Bol to dôležitý krok pre to, aby som sa stala tenisovou jednotkou,“ vysvetlila svetová tenisová jednotka po zmenšení pŕs.

POZRITE SA, AKO VYZERALI OBROVSKÉ HALEPOVEJ PRSIA PRED OPERÁCIOU, TU

Deväť rokov po zákroku sú však fanúšikovia opäť prekvapení. Podľa záberov z trávnatého Wimbledonu totiž Halepovej akoby znova narástli prsia. Síce nie sú také, ako pred operáciou, ale v porovnaní so zábermi po zákroku sa naozaj javia väčšie. Môžu prsia znova narásť alebo je to len optický klam?

Každopádne operácia Halepovej pomohla vystreliť v tenisovom rebríčku nahor a napokon ho úplne ovládnuť. Prsia ju obmedzovali na tenisových kurtoch, ale aj mimo nich. "Moje možnosti rýchlo reagovať boli zlé. Kvôli prsiam som sa cítila dosť nepohodlne. Boli hrozne ťažké. Nemala som ich rada ani v bežnom živote. Operáciu by som podstúpila, aj keby som tenis nehrala,“ vyjadrila sa pôvabná Rumunka.

Môže vás zaujímať:

 

FOTO To je ale provokácia: Kristýna Plíšková ukázala v priehľadnej blúzke viac ako mala!

 

FOTO Tenisová hviezda opäť šokovala svet. Pozrite, v čom vybehne na kurty tentoraz: Serena, myslíš to vážne?!

 

FOTO Cibulková zarobila milióny a takto ich rozhadzuje. Viac minula, ako zarobila