Ako to vyzerá v Cibulkovej dubajskom sídle, si pozrite TU!

Mnohí by očakávali, že naša tenistka bude počas prípravy ubytovaná v luxusnom apartmáne, ktorý v Dubaji vlastní. My sme však zistili, prečo si spolu s tímom vybrali priestranný dom. „Rozhodli sme sa tak hlavne preto, že tento dom je päť minút peši od kurtov, kde trénujem. Minulý rok to bolo takmer až 30 minút. Keďže sme sem prišli hlavne na trénovanie a som tímovo založená, tak je nás tu jedenásť. Tréner Lipták aj s kondičným trénerom tu majú deti, takže sme tu ako veľká rodina a milujem, keď sme všetci pri sebe,“ prezradila exkluzívne pre Šport24.sk priamo v jej dubajskom prechodnom bydlisku Dominika.

EXKLUZÍVNE FOTO Šport24.sk nachytal Cibulkovú v Dubaji: Pravda o luxusnom živote v daňovom raji

Márne by ste v ňom hľadali superluxusné vychytávky ako zlaté lustre, saunu či vírivku. Za prenájom na 15 dní zaplatili 12-tisíc eur. „Išlo sa sem hlavne na trénovanie, nie je to žiadny veľký luxus, ale to vôbec neprekáža, lebo za rohom máme kurty,“ zdôraznila

V dome sa nachádza až päť spální.
V dome sa nachádza až päť spální.
Zdroj: Michal Smrčok

Hneď po príchode nám do očí udreli slovenské motívy, ktoré sa v dome nachádzali. Na terase bola zavesená vlajka a vnútri mali Cibulkovci napríklad fujaru. „Keď bývame v domoch vo Wimbledone alebo aj v Dubaji, tak si ich vždy radi skrášlime takýmito motívmi. Som naozaj hrdá Slovenska a vždy, keď sa dá, tak sa snažím dobre reprezentovať, aj keď je to mimo domova,“ povedala presvedčivo rodáčka z Piešťan.

V netradičnej úlohe sa predviedol manžel bývalej štvrtej hráčky svetového rebríčka WTA. Michal Navara nás s úsmevom na perách privítal s varechou v ruke pri sporáku. „Michal je veľmi starostlivý, veľmi pomáha v tom, aby všetko šliapalo tak, ako má. Hneď ako sme prišli z tréningu, bolo navarené. Trénerova manželka Katka veľmi dobre varí. Vždy sa tešíme, že varí hlavne slovenské tradičné jedlá. Mišo jej vždy len tak trochu pomôže a potom hovorí, že to navaril on,“ pokračovala s úsmevom.

Dominika sa nám tiež zdôverila s tým, kto je najväčší zabávač a stará sa v tíme o dobrú náladu. „Určite Michal, pretože je to vtipný človek a je mu to prirodzené. Ale, samozrejme, aj ostatní. Napríklad aj tréner Lipták. Vyzerá síce prísne, ale je to super chlapík,“ dodala Cibulková Šport24.sk. 

Ako to vyzerá v Cibulkovej dubajskom sídle, si pozrite TU!

Dom v číslach:

12-tisíc eur za 15 dní prenájmu ● má 2 podlažia ● bývajú v ňom 11 ľudia ● 5 spální ● 5 kúpeľní ● kuchyňa ● obývačka ● jedáleň ● bazén 10 x 5 ● vonkajšia terasa ● terasa na poschodí

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Odhodila šaty a šokovala fanúšikov: Slávna tenistka skrýva na holom tele obrovské prekvapenie

FOTO Hamšíkova sestra ukázala megaprsia: Na Prasacom ostrove odhalila, čo sa dalo!

EXKLUZÍVNE VIDEO zo šatne Spartaka: Z Jirku sa stal tanečník. Jeho krepčenie vás pošle do kolien