Denisa Dvořáková je krásna, celosvetovo úspešná, spolupracuje s najznámejšími módnymi návrhármi, no napriek tomu jej len tri roky po svadbe utiekol manžel spod Tatier za inou. A tou inou nie je nik iný ako švajčiarska tenistka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová, ktorá sa len pred pár dňami stala v Tokiu olympijskou víťazkou ženskej dvojhry.

Dokonalé telo českej topmodelky, ktorej exmanžel utiekol za Benčičovou, si pozrite v GALÉRII  

Súčasný fitness tréner Hromkovič je po boku Švajčiarky už tri roky a stará sa predovšetkým o jej fyzickú kondíciu. Rodáčku z mestečka Flawil podporoval aj priamo v Tokiu a na jej zlatej i striebornej medaile má dozaista svoj podiel. Veď v extrémnych teplách a pri nahustenom programe tenisového turnaja bola fyzická kondícia jeho partnerky mimoriadne dôležitá.

Rodáčka z Prahy niesla rozvod s Hromkovičom veľmi ťažko. Netreba sa však tomu čudovať, veď boli spolu dokopy dlhých osem rokov. „Bola som zvyknutá byť osem rokov v jednom vzťahu, tak sa nedá povedať, že by som si to úplne užívala, ale zvykám si,“ povedal pred časom pre Super.cz Dvořáková, ktorá následne krátko chodila s uznávaným českým moderátorom Jakubom Prachařom. A ako božsky vyzerá dnes, si môžete teraz pozrieť v GALÉRII!