Federer sa po troch rokoch vracia na antukový grandslam Roland Garros. Poctivo sa pripravuje v Paríži na jeden z posledných vrcholov kariéry. Napriek tomu, že by mal všetku svoju energiu podriadiť príprave, tak nepovaľuje ani z marketingových aktivít.

Približne 120 hostí priviezol dobový Orient Express do Épernay. V tomto kraji sa rodí jedno z najlepších a najdrahších šampanských na svete. Značka oslavovala 150 rokov jedného zo svojich najobľúbenejších druhov. S chuťou ho zvykne aspoň na reklamných plagátoch popíjať aj Federer. Ozdobami večera boli taktiež herečky Uma Thurman, Natalie Portman či topmodelka Kate Moss. Akokoľvek holywoodske hviezdy svietili počas celého večera, aj tak najviac obdivu zožala Federerova slovenská manželka Mirka. Na seba mala outfit od Diora za 7100 eur. Sukňa ju vyšla na 3500 eur, čipkovaný top stál 2100 a kožený opasok na nekresťanských 1500 eur.

Na párty sa podávali jedlá od kuchárov s michelinskou hviezdičkou, ktoré sa zapíjali špeciálnym šampanským. Vyrobené bolo totiž pri príležitosti 10. výročia svadby Federerovcou. Oslavujú ho tento rok. „Ak v športe vyhráte trofej, tak si do nej nalejete šampanské alebo sa s ním striekate do tváre. V tenise to nie je až tak veľmi zaužívané, ale mohlo by sa to zmeniť,“ porozprával Federer po boku s manželkou Mirkou.

Nahodenú Mirku v šatách za tisíce eur, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať: 

EXKLUZÍVNE FOTO Kuzminová šokovala na hokeji: Pozrite sa, komu a ako fandila! 

Slovenskí hokejisti po poslednom zápase na MS vypustili paru: Zábava v nočnom klube v Košiciach! 

Vysvedčenie pre slovenský tím: Takéto známky sme udelili hokejistom za ich výkony na šampionáte