PIKANTNÉ ZÁBERY NAJSEXI TENISTKY SÚČASNOSTI EUGENII BOUCHARDOVEJ NÁJDETE VO FOTOGALÉRII

Prvé úspechy jednej z najkrajších tenistiek na okruhu WTA sa datujú do roku 2014. Svoj vôbec prvý singlový titul získala v Norimbergu po víťazstve nad Češkou Karolínou Plíškovou. Netrvalo dlho a sexi Kanaďanka mohla siahnuť aj na grandslamovú trofej, no vo finále Wimbledonu bola nad jej sily Petra Kvitová.

Eugenie Bouchardová patrí k najkrajším tenistkám súčasnosti.
Eugenie Bouchardová patrí k najkrajším tenistkám súčasnosti.
Zdroj: Instagram Eugenie Bouchard

Okrem toho sa v tom istom roku prebojovala do semifinále Australian Open i Roland Garros, aj vďaka čomu sa z nej stala svetová sedmička, bola vyhlásená za hráčku s najvýraznejším zlepšením na okruhu a kvalifikovala sa na finálový turnaj WTA medzi elitu. Tri hladké prehry s Halepovou, Ivanovičovou a Serenou Williamsovou ale predznamenali blížiace sa problémy.

Veľké predošlé úspechy totiž mali negatívny dopad na Bouchardovej chuť do jedla, čo sa napokon odzrkadlilo aj na jej zdravotnom stave. „V roku 2015 som s tým zvádzala tuhý boj. Cítila som veľký tlak. Ak vyhráte zápas, vnímate to normálne, no ak ho prehráte, považujete to za katastrofu,“ priznala dnes už 26-ročná tenistka ešte počas parížskeho grandslamového turnaja v roku 2016.

Krásna Bouchardová má čo ponúknuť aj mimo kurtov.
Krásna Bouchardová má čo ponúknuť aj mimo kurtov.
Zdroj: instagram

„Pred zápasmi som bola veľmi nervózna a nemala som problém jesť. Len som sa cítila, akoby sa to vrátilo hneď hore. Bol to problém, ktorým som si prešla. A to nielen pred zápasmi, ale stávalo sa mi to aj pri iných jedlách v priebehu dňa,“ ozrejmila Bouchardová, ktorá v roku 2015 klesla až na 48. priečku svetového rebríčka.

Momentálne jej v ňom patrí až 328. miesto, no napriek tomu ju na Instagrame sledujú milióny fanúšikov z celého sveta. Drvivá väčšina z nich si myslí, že schudla naschvál, aby vyzerala dobre na fotkách. No a tie si potom, samozrejme, sami s chuťou obzerajú. Lenže sexi tenistka uvádza všetko na pravú mieru, jej telo podľa nej ovplyvnili úspechy. „Ľudia si myslia, že ma znepokojuje môj vzhľad a že som napríklad úmyselne som schudla. V skutočnosti to tak ale nebolo. Bola som tak vystresovaná, že som spaľovala kalórie viac ako hocikedy predtým,“ dodala Eugenie Bouchardová.