Jeden z najkrajších okamihov v živote zažila naša extenistka v Detroite. Bývalý brankár Banskej Bystrice Jason Bacashihua, s ktorým randí necelé dva roky, si pred ňou pokľakol a s prsteňom v ruke ju požiadal o ruku. „Ukradol mi srdce a ja mu ukradnem priezvisko,“ trefne okomentovala snímku, na ktorej jej vyvolený kľačí pred ňou na kolenách.

Horúce snímky bývalej slovenskej tenistky, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Bacashihua je rodák z amerického Michiganu, ktorý v mladosti pôsobil vo viacerých nižších zámorských súťažiach. Neskôr si vyskúšal aj pôsobenie v NHL, pričom postupne si obliekal dresy Dallasu Stars, St. Louis Blues, Colorada Avalanche a Philadelphie Flyers. Avšak len v drese bluesmenov okúsil zámorskú profiligu na vlastnej koži, v ostatných kluboch absolvoval iba prípravné zápasy.

Osud to napokon zariadil tak, že sa v roku 2015 stal hráčom Banskej Bystrice, s ktorou sa o dva roky neskôr tešil z titulu majstra Slovenska. Niekedy v tom čase sa spoznal aj s krásnou Chantal, ktorá je rodáčka z tohto mesta, po čase začali spolu chodiť, cez víkend ju požiadal o ruku, a ako sa hovorí, do roka by mala byť aj svadba.