POLONAHÉ zábery Bouchardovej nájdete v galérii TU

Bouchardová je bývalá svetová päťka. V prvej desiatke svetového rebríčka sa pohybovala pred siedmimi rokmi, no nevedno prečo jej kariéra nabrala negatívny spád. Už dlhší čas sa nevie presadiť na žiadnom z veľkých turnajov a pohybuje sa na hrane svetovej stovky.

Svoje nevyrovnané výkony potvrdila aj v Mexiku. Po skvelých výkonoch na turnaji v Gualadajare, kde dokráčala až do finále, prehrala v Monterrey už v 1. kole proti Číňanke Lin Zhuovej (5:7, 6:7). "Moje údery a celková hra boli na dobrej úrovni, ale bolo to náročných pár týždňov. Cítila som vyčerpanie, posledných pár týždňov som hrala v rýchlom tempe a s rýchlymi presunmi a mám pocit, že som nemala optimálne podmienky pre prípravu na tento zápas," povedala kanadská tenistka po prekvapivo rýchlo konci v Monterrey.

Bouchardová doposiaľ zarobila na okruhu WTA necelý 7 miliónov dolárov, no vyhrala len jeden turnaj. Otázkou je, či sa niekedy ešte dokáže vrátiť do svojej starej formy, keď nepochybne patrila k tomu najlepšiemu v ženskom tenise.

Kanaďanka sa okrej svojho tenisového talentu v minulosti preslávila aj pikantnými zábermi, ktoré rada fotí. Svoje dokonalé telo už neraz postavila pred objektív a ukázala, že erotika jej nie je cudzia.