u>FOTO kanadskej tenistky nájdete TU</u

Mnoho ľudí je názoru, že mladá tenistka by mala presedlať na iné odvetvie, napríklad modeling. Sledovatelia to usudzujú najmä z toho, že rodáčka z Westmountu sa údajne veľmi rada fotí, ba niekedy to až presahuje priemerné medze.

"Genie", ako zneje jej prezývka, si však o sebe nemyslí, že by to s fotením preháňala. „Nepovedala by som, že si robím veľa fotiek. Myslím, že je to veľmi mylná predstava," razantne odmietla názor o prehnanom fotení sa.

Fotenie má v obľube

„Je to skôr kreatívna oblasť, je to pre mňa nové a zaujímavé, takže si to užívam," pochvaľuje si. O prehnanom pózovaní má však jasno.„Je to jedna z vecí, ktoré si o mne ľudia myslia. Nehnevám sa za to, len uvádzam fakty. Neviem si ani spomenúť, kedy som sa naposledy fotila,“ ujasnila mladá Kanaďanka.

Dvadsaťpäťročná Kanaďanka si užíva život z viacerých stránok a chce sa posúvať vo viacerých sférach, nie len v tenise.„Mám rada fušovanie v rôznych odvetviach, stretávanie sa s úspešnými ľuďmi aj v iných oblastiach života, nielen v tenise," prezradila Bouchardová.

Bouchardová sa na Wimbledone 2014 stala prvou kanadskou hráčkou, ktorá dosiahla finále Grand Slam vo dvojhre. Neprešla však cez českú tenistku Kvitovú. Taktiež dosiahla semifinále na Australian Open 2014 a French Open 2014. Vyhrala juniorku na Wimbledone v roku 2012. Po skončení WTA Tour 2013 bola vyhlásená za WTA Objav roka.

Mohlo by vás zaujímať:

Američan Roddick ospevuje Federera: Žiarlim, keď ho vidím trénovať. Ako to robí?

Wau, veď ona žiari! Federerovci sa bavili na svadbe: Mirka zatienila nevestu aj slávneho manžela!

Párty tenistiek pred Wimbledonom: Had na prsiach, negližé a pozrite na krásku so slovenskými koreňmi