FOTO Trapas manželky tenisovej legendy: Vlna jej odniesla plavky, celému svetu ukázala prsia!

Kým on paktuje s novou modelkou, tak ona zabúda na neho na dovolenke. Reč je o tenisovej legende Borisovi Beckerovi a jeho o chvíľu exmanželke Lily. Zdá sa však, že rozvodové ťahanice sú už minulosťou, keďže obaja sa venujú tomu, čo im ide posledné roky najlepšie. Borisovi balenie modeliek tmavej pleti a Lilly slnenie sa na pláži.

Pikantné zábery Lilly z pláže si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Beckera pred pár týždňami prichytili v luxusnej londýnske reštaurácii s topmodelkou Laylou Powellovou, ktorá je od neho o 20 rokov mladšia. Podľa nemeckého Bildu tam párik vysedával až do druhej rána a legendárny tenista ju povozil aj na svojom mercedese. No Beckerov právnik tvrdí, že išlo len o nezáväzné stretnutie.

Kým Becker sa snažil nabaliť si ďalšiu modelku, tak Lilly vymenila obľúbené letovisko Ibizu za Miami. Predsa, na Floride v týchto dňoch panuje teplejšie počasie ako v Stredomorí. Beckerova ex však nemá dokonale zmapovaný terén a podmienky pláže, keďže jej narobila problémy jedna vlna. Živel jej totiž zobliekol horný vrch plaviek. Pri pohľade na to, ako ich mala oblečené, môžeme povedať, že čakala len na takúto príležitosť, aby celý svet mohol opäť obdivovať jej nahé prsia. No a spoločnosť jej pri tom robil jej 8-ročný syn.

Pikantné zábery Lilly z pláže si pozrite vo FOTOGALÉRII!


Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Nálož pod dresom! TOTO sú najprsnatejšie športovkyne všetkých čias 

Vlhová v raji zahodila kombinézu a prekvapila celé Slovensko: Takto ste Peťu v živote nevideli! 

FOTO z utajovanej svadby Federera a Slovenky Mirky: Takto to vyzeralo presne pred 10 rokmi

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia