Tenis ani všetko okolo toho mu nechýba: "Samozrejme, na zážitky z tenisu si človek spomenie, ale musím povedať, že moje načasovanie konca kariéry bolo úplne ideálne a nikdy sa mi nestalo, že by som doma sedel a hovoril som si, že som ešte mal hrať," povedal v roku 2021 Berdych. Nikto sa mu ani nečuduje. Bývalý člen prvej svetovej desiatky má za manželku krásnu modelku Ester Berdychovú Sátorovú, s ktorou si život po náročných rokoch v tenisovom kolotoči náramne užíva.

Prominentný český pár stále cestuje. Robia to, na čo nemal Berdych čas popri presunoch z turnaja na turnaj. Avšak práve vďaka športu si honosný život môže dovoliť. Počas kariéry zarobil viac ako 25 miliónov eur.

Tentokrát sa dvojica vybrala na nádherné Maledivy. V luxusnom päťhviezdičkovom rezorte Soneva Jani uprostred lagúny Medhufaru v atole Noon je o nich postarané ako v bavlnke. Zatiaľ čo si Berdych užíva slnečné dni, jeho manželka zábermi šteklí mužskú fantáziu. Známa modelka ukázala, že o svoju postavu sa stará a pri pohľade na ňu v plavkách vám padne sánka. VIAC SI POZRITE TU!