Najstarší a jediný trávnatý grandslam, ktorý sa pravidelne koná v Anglicku sa z roka na rok stáva populárnejším. Na výmeny najlepších tenistov sa príde každoročne pozrieť veľké množstvo divákov, medzi ktorými nechýbajú ani známe osobnosti. Avšak z toho si veľkú hlavu nerobí trojica svetoznámych tenistov, ktorí sa na veľkolepom podujatí predstavili so svojimi pivnými pupkami. Najhorší pohľad však bol na tenisovú dvojku Rogera Federera(36), ktorý na divákov vytasil svoju neoholenú kožušinku.

Zahanbiť sa nedal ani Rafael Nadal, ktorý si svoje tričko pravidelne dáva dole po každom zápase ešte počas pobytu na kurte. Je to asi najočakávanejšia chvíľka ženského osadenstva. Novak Djokovič taktiež ukázal, čo má jeho Jelena v spálni pre seba. Aj keď sa mu vyčítalo, že za posledné dva roky rapídne schudol, tak rebrá by ste na jeho tele len tak ľahko nespočítali. Stále má atletickú postavu, ale o trošku štíhlejšiu ako niektorí poprední tenisti. 

Zábery polonahých tenistov si môžete pozrieť TU!

Kým Nadal a Djokovič si to rozdali v semifinále Wimbledonu, tak Federer skončil o kolo skôr vo štvrťfinále. V napínavom 5-setovom zápase podľahol Kevinovi Andersonovi.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Načisto sa zbláznila. Sexi playmate líže rany Brazílčanom: Roztiahla nohy a ukázala vykosený rozkrok

EXKLUZÍVNE FOTO Sagan zostal po prehratom šprinte v šoku: Pozrite, čo mu vyviedol vlastný tím

Červení diabli po vypadnutí penili: Francúzi hrali antifutbal. Radšej prehrať ako Belgičan, ako vyhrať takto