FOTO Djokovič so ženou šokovali Slovensko: Keď ale uvidíte jeho švagrinú, odpadnete...

V sobotu tenista Novak Djokovič (31) spolu s manželkou Jelenou šokovali Slovensko. Objavili sa totiž na svadbe v Bratislave. V Dóme sv. Martina vydával svoju dcéru Nikolu Marián Vajda, Djokovičov tréner.

Slečna Vajdová si brala svoju lásku tenistu Jozefa Kovalíka. Sobáš sa uskutočnil v bratislavskej dominante a približne 65 pozvaných hostí sa zabávalo v kaštieli v Tomášove. Medzi svadobčanmi sa objavila aj svetová jednotka s okúzľujúcou manželkou Jelenou. „Nezdržali sa dlho. Po večeri odleteli do Monaka,“ prezradila nevesta Nikola.

Djokovič má trvalý pobyt v Monaku a v daňovom raji sa v pondelok konalo udeľovanie ocenení pre najlepších športovcov sveta. Djokovič s prehľadom ovládol „športovýych Oscarov“ v mužskej kategórii. Medzi prvými mu gratulovala nahodená manželka Jelena, ktorú však zatienila priateľka menej známeho Nvakovho brata Djordjeho. Tijana Raličová nezatienila len pani Djokovičovú, ale aj veľké športové hviezdy. V čiernych šatách si sexi študentka strihla selfie aj s lyžiarskou legendou Lindsey Vonnovou.

Sexi zábery švagriny Djokovičasi pozrite TU!


Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Šokujúci prílet Vlhovej na Slovensko: Keď vyšla z lietadla, neverila vlastným očiam 

FOTO Slovenská lyžiarka zatienila najlepších športovcov: Z jej výstrihu nevedeli odlepiť zrak! 

FOTO, ktoré nemal nikto vidieť: Neuveríte, čo stváral Djokovič na svadbe za zatvorenými dverami!

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia