Cibulková je momentálne na turné po amerických tvrdých dvorcoch. V Indian Wells ako nasadená nehrala prvé kolo, ale v druhom ju z turnaja vypoklonkovala neskoršia Bianca Adreescuová, ktorá v tom čase bola o 30 miest nižšie v rebríčku ako slovenská jednotka.

Ani reparát na ďalšom Masters v Miami jej nevyšiel. V prvom kole sa musela pokloniť bývalej svetovej jednotke VIktorii Azarenkovej. Paradoxom je, že aj v tomto zápase bola Cibulková podľa rankingu WTA papierovou favoritkou. Napriek tomu bieloruská mamička vyhrala dva a polhodinovú tenisovú bitku 6:2, 3:6 a 6:4. Cibulková stratila svoje tri posledné podania v zápase. Aj napriek tomu, že tohtoročný začiatok sezóny je pre našu tenistku najhorší, odkedy je medzi profesionálkami, nič ešte nie je stratené. Sezóna je len na začiatku a obrat vo výsledkoch môže priniesť jediný vydarený moment. 

Cibulkovej robila spoločnosť na luxusnej párty aj jej posledná premožiteľka Viktoria Azarenka. Môžete sa presvedčiť sami, že esami sa to len tak hemžilo.

Zábery z párty s Cibulkovou, si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať: 

Slovákom to na Futbalistovi roka natreli Česi: Manželka bez spodnej bielizne ukázala, čo nemala! 

FOTO Futbalistom spadla sánka: Keď sa na galavečere objavila dcéra slovenského trénera, nechápali! 

FOTO Najsexi biatlonistka odmietla erotickú ponuku: Toto telo chce vidieť celý svet nahé!