TAKTO vyzerá Dominika Cibulková v ôsmom mesiaci TEHOTENSTVA

Bývalá štvrtá hráčka svetového rebríčka sa rozhodla na chvíľu vymeniť bezpečie domova za čerstvý vzduch. Budúca mamička navštívila svoju tenisovú akadémiu a prišla podporiť talentovaných hráčov, ktorí po zjemnení opatrení zavedených v dôsledku pretrvávania koronavírusu môžu konečne od minulého piatka trénovať. Avšak, v obmedzenom režime.

Počas tréningu jedného z nádejných tenistov sme ju stihli vyspovedať. Zisťovali sme, ako prebieha Dominikino tehotenstvo. „Musím si zaklopať, že tehotenstvo ide úplne bez problémov a už sa neviem dočkať, kedy sa malý narodí. Priznám sa, že mi táto situácia s koronavírusom dokonca vyhovuje, lebo aj tak takmer vôbec nikam nechodím. Som oveľa viac unavená, čiže teraz častejšie oddychujem a spím. Večere už nie sú to, čo bývali kedysi,“ prezradila pre portál Šport24.sk s úsmevom.

Legednárna slovenská tenistka Dominika Cibulková navštívila svoju tenisovú akadémiu v Bratislave a odhalila detaily tehotenstva.
Legednárna slovenská tenistka Dominika Cibulková navštívila svoju tenisovú akadémiu v Bratislave a odhalila detaily tehotenstva.
Zdroj: Instagram

Cibulkovej pôrod sa blíži každým dňom. Dozvedeli sme sa od nej, kedy má presný dátum pôrodu svojho prvorodeného synčeka. „Jakubko bude blíženec, termín pôrodu máme 9. júna,“ zdôverila sa.

Na ďalšej strane sa dozviete, kde bude Dominika rodiť