Skupina A
1 : 3
19. 05. 16:15
Skupina B
0 : 8
19. 05. 16:15
Skupina A
0 : 3
19. 05. 20:15
Skupina B
0 : 3
19. 05. 20:15
Skupina A
- : -
20. 05. 16:15
Skupina B
- : -
20. 05. 16:15
Skupina A
- : -
20. 05. 20:15
Skupina B
- : -
20. 05. 20:15
×

FOTO Celebrity na tenise v Monaku: Saganova Katka a slovenskí umelci zatienili svetové hviezdy

Jeden z najprestížnejších tenisových turnajov napísal svoju už 113. kapitolu. Rolex Master Monte Carlo tak trochu s prekvapením ovládol antukový špecialista Fabio Fognini, keď vo finále zdolal ešte väčšie prekvapenie Dušana Lajoviča zo Srbska. Ako tradične si turnaj nenechal ujsť zástup bohatých celebrít, medzi ktorými sa netratili ani známe tváre zo Slovenska.

Mala to na skok! Kým Peter Sagan cez víkend bojoval na klasike Amstel Gold Race, tak jeho manželka si našla čas na starú lásku. „Monako posledné dni žije tenisom a spolu s ním aj my. Tenis bol vždy moja vášeň... V poslednej dobe som sa tomuto krásnemu športu nemohla moc venovať, ale pri takejto atmosfére ma to ťahá späť na kurt,“ napísala manželka Petra Sagana Katka, ktorá sa medzi celebrity poriadne nahodila.

O väčšiu zábava sa však postarali iní Slováci. Počas týždňa rozdávali radosť v areáli Country Clubu v Monte Carle účastníci zo šou Československo má talent Mirror Family. Preoblečení v zlatých zrkadlách doslova žiarili pri kurtoch a každý sa s nimi chcel fotiť. No neboli to len oni, ale na zápasoch najlepších tenistov sveta sa ukázali aj princovia, princezné, futbalové hviezdy či topmodelky.

Ako sa nahodila Saganová a ktoré ďalšie celebrity sa ukázali, si pozrite TU!


Mohlo by vás zaujímať: 

EXKLUZÍVNE FOTO z prostredia mladosti Mirky Federerovej: Keď uvidíte, kde vyrastala, nepochopíte 

FOTO Obrovský zvrat v živote Saganovej manželky Katky: Návrat k starej láske! 

FOTO Vlhová dráždila fanúšikov: Odhalila božské telo a wau, to sú ale...!

Autor: mtr
FocusMedia
Video
Diskusia