Pikantné zábery Cibulkovej si pozrite TU!

Naša tenistka bude druhý rok hlavnou tvárou jednej z najluxusnejších predajní šperkov na Slovensku. Pre Cibulkovú je to obrovský pôžitok. „Som šťastná, že môžem byť ich tvárou, pretože je o mne známe, že mám rada šperky,“ zdôverila sa portálu Šport24.sk

VIDEO Cibulková odhalila ďalšiu záľubu, pri ktorej míňa tisícky eur: Luxusné šperky sú pre ňu potešním

Bývalá štvrtá hráčka svetového rebríčku WTA tiež priznala, že ju diamanty veľmi priťahujú. Dozvedeli sme sa aj o jej veľkom sne. „Keď som prišla do predajne, tak som si pozrela všetky tie krásne diamanty. Som naozaj taká straka, že keď vidím, že sa to bliští, tak ma to naozaj fascinuje. Sú tu skutočne krásne veci a hlavne tie veľké diamantové kúsky. Najmä troj karátové náušnice. To je taký môj sen a raz by som si chcela niečo také kúpiť,“ povedala nadšene Cibulková.

Dvadsaťdeväťročná úspešná tenistka si môže od luxusnej predajne šperkov kedykoľvek vypožičať rôzne kúsky za desaťtisíce eur. Nemusí si ich pritom vôbec odkúpiť. Vo štvrtok, kedy predajňa uvádzala zimnú kolekciu mala na sebe Cibulková takzvaný „Markízový set“, ktorého cena je astronomických 105 tisíc eur. Zahrňuje náušnice, prsteň a náhrdelník. „Samozrejme, že si nemusím všetky šperky kupovať. Keby som si mala kúpiť nové šperky na každú akciu, kam idem, tak by som asi skrachovala. Mám vo svojej zbierke pár kúskov, ale sú to hlavne prstene, lebo na tie som zaťažená,“ prezradila pre náš portál s úsmevom na perách.

Dominika niektoré šperky prezentoval naozaj odvážne.
Dominika niektoré šperky prezentoval naozaj odvážne.
Zdroj: Michal Smrčok

Nás však zaujímalo, že aký šperk si Dominika naposledy zakúpila. „Bola som na jednom fotení veľkého diamantového hada a práve toho som si od nich zobrala. Niekedy, keď mi niečo padne do oka, tak nad tým najskôr porozmýšľam a keď to naozaj chcem, tak si to od nich zoberiem,“ dodala na záver Cibulková.

Markízový set je to najlepšie

„Dominika si od našej firmy môže zapožičať prakticky všetky šperky. Potom je už len na nej, či si ich od nás odkúpi natrvalo. To najlepšie, čo ponúkame sa vola Markízový set. Markíza je tvar diamantu a je veľmi ťažké nájsť toľko diamantov naraz, ktoré by mali podobnú veľkosť, farbu a kvalitu. Navyše, aby sa z toho mohol zostaviť set, ktorý zahŕňa náhrdelník, náušnice a prsteň,“prezradila pre náš portál PR manažérka luxusnej predajne šperkov Zuzana Křížková.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Mýlia si ju s modelkou, na pláži vystavuje svoje prsia: Chorvátska prezidentka sa opäť odviazala!

Mecenáš Spartaka Poór EXKLUZÍVNE pre Šport24.sk: Drsná pravda o tom, prečo to v Trnave zabalil!

SATIRÉN: Šokujúce zábery z Weissovho konfliktu s Hapalom a šokujúce odhalenie roztržky fanúšikov s Poórom v reštaurácii