Časy najväčšej slávy, keď sa dostala do semifinále Wimbledonu v roku 2017, má Magdaléna už za sebou. Posledný rok mala zdravotné problémy a tak si povedala, že stačilo. „Hrám tenis 25 rokov a posledný rok som bola stále zranená. Moje telo mi hovorilo, že stačí. Cítila som to na sebe, bola som unavená, nešlo mi to. Mám krehké telo, nikdy som nebola atletický typ. K tomu ten vek a nevôľa. Prestali ma baviť tréningy, robila som viac menej tenis už len z donútenia. A tak sa fungovať nedá. Dokonca môžem povedať, že sa mi zhnusil,“ priznala otvorene Rybáriková.

Úplne však ešte raketu na klinec nezavesila. „Vo februári a v apríli ma čaká Fed Cup a potom sa uvidí. Ale samozrejme, myslím už aj na koniec kariéry. Našla som si momentálne novú záľubu – golf, ktorý mi učaril. Takže tomu venujem teraz dosť času. A dopriala som si viac dovolenky. Niekoľko týždňov som strávila na Mauríciu. A tak si svojím spôsobom zvykám aj na život bez tenisu,“ dodala Magdaléna.

Okrem nových záľub sa začala učiť aj nemčinu. „Najala som si učiteľa, keďže mám priateľa zo Švajčiarska. Nie je športovec, je to obyčajný smrteľník,“ objasnila. A kde vidí svoje uplatnenie, keď definitívne praští s tenisom? „Vyzerá to tak, že niečo v smere developerských projektov. Momentálne staviam dva domy a vyzerá to tak, že som sa v tom našla,“ uzavrela Magdaléna.