Doposiaľ nezverejnené zábery zo svadby si pozrite TU!

Mladomanžel už v pondelok zarezával na tréningu. Okrem trénera Borisa Borgulu mu spoločnosť robila aj Nikola Vajdová, teda už Kovalíková. Žiadne úľavy po svadbe nepripadali do úvahy. „Pre nás je tenis súčasťou života, tešili sme sa na tréning, nebol dôvod vynechať ho. Svadba bola a teraz život plynie ďalej, aj ten tenisový,“ povedala nám novomanželka.


Zlatým klincom svadby bola určite účasť svetovej jednotky Novaka Djokoviča. „Bola to z nášho pohľadu úplne normálna svadba. Mali sme na hostine 65 pozvaných hostí, medzi nimi aj Novaka. Je súčasťou našej rodiny, ale bola to pre nás pocta, že prišiel. Jednoducho česť. Na to, že je hviezda svetového formátu, ovácie okolo seba nerobí. Osobne si na ňom vážim to, čo robí s manželkou. Vedú pekný život mimo reflektorov, pomáhajú druhým,“ dodala Nikola Kovalíková.

 
Dlho sa však svetová jednotka nezdržala. „Veru nie. Zatancoval si a pre povinnosti musel ešte večer odísť do Monte Carlo, kde vyhlasujú najlepších športovcov sveta. Letel tam aj môj otec,“ uzavrela Nikola. Ani čerstvá pani Kovalíková však nesedí doma so založenými rukami, ale pracuje. „Robím online marketing pre firmu Blackboat. Baví ma to a mám výhodu aj v tom, že môžem robiť z domu,“ uzavrela.

Doposiaľ nezverejnené zábery zo svadby si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO zo zákulisia. Lyžiarky zaskočila jediná osoba: Vlhová nechápala, Shiffrinová sa rozplakala

EXKLUZÍVNE Žiadne Monako, ani Slovensko. Neuveríte, kde sme nachytali Saganovu ženu!

Drsná pravda o úspechoch a peniazoch Petry Vlhovej: Tieto čísla naštvú Slovákov!