Pozrite sa, kde sme nachytali Cibulkovú, v GALÉRII

Zatiaľ čo na Slovensku sa teplota pohybuje na bode mrazu, niekdajšia štvrtá hráčka rebríčku WTA už jedenásty deň tvrdo zarezáva v slnkom rozpálenom Dubaji. Tréningy, ktoré jej pripravuje trénerský tím na mieru, dávajú Cibulkovej poriadne zabrať. „Za dvanásť dní, čo sme v Dubaji, som mala dva voľné dni, ktoré sa snažím naplno užiť,“ zdôverila sa. Okrem toho nám Cibulková exkluzívne prezradila, že urobila veľkú zmenu.

Tým, že som už staršia a mám predsa 29 rokov, tak to cítim aj na svojom tele. Museli sme trochu upraviť aj tréningový proces. Už nejde o kvantitu, ale hlavne o kvalitu. Zúžili sme tréningy na jeden kvalitný tenis a dve ťažké kondičky denne,“ prezradila exkluzívne pre Šport24.sk Dominika Cibulková.

EXKLUZÍVNE FOTO Šport24.sk nachytal Cibulkovú v Dubaji: Pravda o luxusnom živote v daňovom raji
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite sa, kde sme nachytali Cibulkovú, v GALÉRII

Slovenská tenistka, ktorú sme „nachytali“ na zaujímavom mieste, nám zároveň ako jedinému médiu odhalila zaujímavé informácie o jej luxusnom živote v Dubaji. S manželom Michalom Navarom sa rozhodli, že väčšinu dňa budú tráviť v luxusnom privátnom plážovom klube. „Celý tím bývame na jednom dome, pretože sme veľmi tímovo založení. Je nás tu jedenásť. Niekedy ale predsa potrebujeme aj s manželom odfúknuť. Väčšinou, keď máme deň voľna sa s Michalom vyberieme na nejakú pláž a relaxujeme,“ dodala Cibulková pre portál ŠPORT24.SK.

Môže vás zaujímať:

FOTO Za mŕtvu opicu ju zniesli pod čiernu zem: Cibulková reaguje odhaleným hrudníkom!

FOTO Cibulková už zarezáva v Dubaji, kam sa presťahovala: Po úteku zo Slovenska je obklopená luxusom!

FOTO Bohapustý luxus Cibulkovej vyráža dych: S odhalenou hruďou ovešaná za státisíce!

VIDEO Slová Dominiky Cibulkovej, ktoré vás prekvapia: Dá kariére košom a založí si rodinu?