Obrovská dráma! Zápas o ktorom sa bude ešte dlho hovoriť. Kyrgios svojim správaním šokoval všetkých prítomných. Austrálsky tenista si počas stretnutia vyžiadal ošetrenie krížov a potom sa sťažoval na žalúdočné problémy. „Mám pocit, že keby som nedohral, média by si ma podali ", narážal na to, ako niekoľkokrát vypustil stretnutie a schytal kritiku.

Svoje nevhodné správanie neustále stupňoval. Hlasito sa povzbudzoval, diskutoval s rozhodcom, provokoval fanúšikov a dokonca poslal podanie "odspodu" na nepripraveného Nadala. Fanúškovia na austrálskeho tenistu pískali. Na Nadalovi bolo vidieť, že mu každú chvíľu prasknú nervy. Napokon sa ovládol. Po zápase však svojim gestom dal Kyrgiosovi jasne najavo, čo si o ňom myslí. 

Je to hráč,ktorý má veľký talent, môže vyhrať grandslam a pohybovať sa na vrchole rebríčka. Chýba mu ale rešpekt. Nielen k súperom, fanúšikom ale aj k sebe samému,“ uviedol po stretnutí Nadal. Nemyslím si, že je to zlý človek, ale nemá k nikomu žiadnu úctu,“ dodala svetová dvojka.

Slová od Nadala sa austrálskeho tenistu absolútne nedotkli. „Toto nemusím počúvať. Hrám podľa seba. Rafael má zase svoju hru. Medzi výmenami je až príliš pomalý. Existuje pravidlo, v akom limite musíte ísť pomáhať. Rafa má ale svoje tempo. Ďalej jeho hru nebudem komentovať,“ rypol si Kyrgios.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Mia Khalifa sa zotavuje z operácie: Puk, ktorý schytala priamo do prsníka jej zachránil život!

 

Tréner Chelsea to Arrizabalagovi po blamáži spočítal: Spravil veľkú chybu a musel za ňu zaplatiť

 

FOTO Slovan predstavil nové dresy: V tomto vybehnú belasí na derby!