Horúce FOTO Pauly Badosovej nájdete TU!

Tsitsipas bol jednoznačne najväčšou hviezdou duelu Grécka so Slovenskom. Jeden z najlepších tenistov súčasnosti však zďaleka zaostal za očakávaniami. Hoci svetová päťka v sobotu zvládla duel s Lukášom Kleinom, aj to len vďaka tomu, že náš tenista duel v treťom sete musel skrečovať pre zdravotné problémy, v nedeľu už Tsitsipas nestačil na Alexa Molčana. Ten po trojsetovej bitke 7:6 (6), 5:7, 6:3 získal pre Slovensko rozhodujúci tretí bod.

Na legendárnom a historickom Panaténskom štadióne robila najväčšej gréckej hviezde spoločnosť aj jeho známa priateľka - tenistka Paula Badosová. Krásna Španielka, ktorá predčasne ukončila sezónu pre zranenie, sa od Tsitsipasa prakticky nepohla celý víkend a sprevádzala ho na kurte, na tlačovkách, ale aj počas prechádzok po uliciach. Viacerým priaznivcom sa však vzťah s jednou z najkrajších tenistiek na svete nepozdáva.

„Je príliš zaneprázdnený láskou ku svojej priateľke. Takto nikdy nič nedosiahne,“ napísal jeden z priaznivcov na sociálnej sieti X (bývalý Twitter - pozn. red.). „Odkedy sa dal dokopy s Badosovou, tak je mimo,“ pridal sa ďalší fanúšik.Na obranu svetovej päťky však treba povedať, že za dva dni odohral tri duely (nastúpil aj na štvorhru - pozn. red.) na rozpálenom kurte, keď ortuť teplomera ukazovala chvíľami až 35 stupňov Celzia a okrem Tsitsipasa nemajú Gréci vo svojom tíme žiadne výraznejšie meno. FOTO krásnej polovičky Tsitsipasa nájdete TU!