×

Cibulkovej GIGANTICKÁ žúrka 30. narodenín: Dominika ako kráľovná a celebrity ako z iného sveta!

BRATISLAVA - Slovenská tenistka Dominika Cibulková (30) opäť ukázala, že vie zaujať nielen na kurtoch, ale aj v spoločnosti. Potvrdila to aj na svojej dnešnej oslave 30-tich narodenín, ktorej sa zúčastnilo množstvo športových aj celebritných osobností.

FOTOGRAFIE z celebritnej mega žúrky Dominiky Cibulkovej si môžete pozrieť TU

Prominentní hostia prichádzali do priestorov jedného z luxusných bratislavských podnikov približne okolo 19-tej hodiny a už na prvý pohľad pútali pozornosť netradičnými kostýmami v štýle filmu „Grandhotel Budapešť“. "V pozvánke sme mali napísané, aby každý prišiel v dobových kostýmoch, čo si myslím, že každý dodržal. Je to netradičné a príde mi to veľmi fajn,” prezradil exkluzívne pre Šport24.sk tréner našej tenistky Matej Lipták. 

Najväčšiu pozornosť zožala samozrejme najjagavejšia hviezda večera – oslávenkyňa Dominika Cibulková, ktorá v nádhernej róbe a luxusnými doplnkami známej značky šperkov vyzerala ako hotová kráľovná. Už nič nebránilo tomu, aby to na párty poriadne rozbehla. Opýtali sme sa práve hlavného trénera, či jej dovolí aspoň na oslave narodením porušiť životosprávu. "Myslím si, že tento problém sme nikdy neriešili. Keď ma 30, nech si to poriadne užije,” dodal s úsmevom Matej Lipták. 

FOTOGRAFIE z celebritnej mega žúrky Dominiky Cibulkovej si môžete pozrieť TU

 

Môže vás zaujímať:

Hrozí Neymarovi operácia? PSG sa vyjadrilo k jeho zdravotnému stavu

Príde Hamšík o hviezdneho spoluhráča? Vážny záujem hlási londýnsky Arsenal

Geniálny gól mladého slovenského futbalistu: Za toto by sa nehanbil ani legendárny Adamec

Autor: cim, lum
FocusMedia
Video
Diskusia