Cibulkovej najluxusnejšie kreácie z roku 2018 si môžete pozrieť TU

Provokatérka obklopená luxusom! Presne tak by sa dalo v krátkosti opísať tenistku Dominiku Cibulkovú. Úspešná blondínka si totiž veľmi rada dopraje a so svojimi fanúšikmi sa na sociálnych sieťach delí o každý jeden značkový outfit, drahé hodinky, diamanty či závideniahodné zábery z exotických dovoleniek.

Slovenská tenisová jednotka sa v prepychových kúskoch priam vyžíva a z jej fotografií na Instagrame je jasné, že zo všetkého najviac nedá dopustiť práve na kúsky popredných svetových dizajnérov. Jej najobľúbenejšou je bezpochyby talianska značka Fendi. 29- ročná športovkyňa vlastní z tejto dielne hneď niekoľko kožuchov, šiat a búnd dokopy v nepredstaviteľnej hodnote. 

Dominikin “bohémsky” štýl života sa navyše znásobil jej novým trvalým bydliskom – a teda rozprávkovou vilou v Dubaji. Stalo sa tak vlani v marci, kedy sa jej oficiálnou adresou stal Palazzo Versace vo štvrti Al Jadaf. Palác, ktorý funguje ako prestížny hotel, sa nachádza len necelé 2 kilometre od Dubai Tennis Stadium, kde sa každoročne konajú na prelome februára a marca WTA a ATP.

Cibulkovej najluxusnejšie kreácie z roku 2018 si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Môže vás zaujímať:

Smutný koniec roka v rodine boxera Tomiho KID-a Kovácsa: Jeho manželka potratila!

FOTO Životná sezóna Vlhovej pokračuje aj v novom roku: V Oslo zoči-voči rozprášila Shiffrinovú

FOTO Brankársky babrák roka Karius si opäť užíva: Orgie s novou milenkou priamo v mori!