Pozrite si Cibulkovej luxusný outfit v GALÉRII

Niekdajšia štvrtá hráčka svetového rebríčku WTA oslavovala v jednom z luxusných bratislavských podnikov v pondelok večer 30-te narodeniny. Už pri príchode, keď vystúpila z limuzíny, ktorá ju priviezla aj s manželom Michalom bolo jasné, komu bude patriť večer a kto bude hlavná hviezda. Do očí každému udreli dlhé šaty, ktoré boli bez ramienok.

Na Cibulkovej outfit sme opýtali toho najpovolanejšieho muža, ktorý sa vo veľkej miere stará o jej štýl. „Dominike šil pri príležitosti jej oslavy špeciálne šaty Boris Hanečka. Sú z hodvábneho taftu. Doplnené sú lodičkami Manolo Blanhik a Boris jej vytváral aj klobúk na mieru so sieťkou,“ prezradil exkluzívne pre Šport24.sk Andrej Kusalík.

Oslovili sme aj Borisa Hanečku, ktorý prezradil viac o Cibulkovej outfite: "Šaty pre Dominiku boli darček, takže cenu nemôžem prezradiť. K nim sme robili aj fascinátor. Dominika je vždy veľmi milá a spolupracuje sa s ňou veľmi dobre. Na šaty sme použili až 15 metrov látky."

To však nebolo všetko. Aké by to bolo, keby luxusný outfit nešiel ruka v ruke s drahými šperkami, ktoré naša tenistka tak obľubuje. „Outfit má už tradične doplnené o luxusné briliantové šperky,“ dodal pre náš portál hrdo jej osobný stylista. To koľko stál samotný outfit, či aká bola hodnota šperkov, ktoré mala Cibulková na sebe už nechcel konkretizovať.

Pozrite si Cibulkovej luxusný outfit v GALÉRII

Môže vás zaujímať:

Víťazka Roland Garros pobláznila Austráliu, jej príbeh skrýva úskalia: Tenis vymenila za kriket

Nemyslel som si, že tu budem aj v roku 2019. Nadal odoláva veku: Vôbec si to neviem vysvetliť

Cibulkovej GIGANTICKÁ žúrka 30. narodenín: Dominika ako kráľovná a celebrity ako z iného sveta!