Serena sa chystá ukončiť svoju megaúspešnú tenisovú kariéru. Čo na to hovoríte? 
 
Veľa ľudí podľa mňa čakalo, kedy urobí tento krok, pretože už dlhšie nehrala a šepkalo sa, že chcú s manželom druhé dieťa. Myslím si však, že je to jedno z najťažších životných rozhodnutí rozlúčiť sa s profesionálnym tenisom. Neviem si navyše ani len predstaviť, aké to musí byť ťažké, keď ste najväčšia ikona tohto športu. V každom prípade ju plne chápem a myslím si, že urobila dobre. Podľa mňa jej otvorila oči aj prehra hneď v prvom kole Wimbledonu, po ktorej si povedala, že by to mala zabaliť.  
 
Ako ste spolu vychádzali počas vašej aktívnej kariéry?  
 
Úprimne sme vychádzali veľmi fajn. Každá tenistka na kurte hrá sama za seba a chce vyhrať. Myslím si ale, že my ako súperky sme sa rešpektovali. Mali sme super vzťah, ktorý bol založený na slušnosti. Vždy sme sa vedeli normálne porozprávať a určite to bola z môjho pohľadu najväčšia tenisová osobnosť v dejinách.  
 
Aký máte najlepší zážitok so Serenou, keď ste obe ešte profesionálne hrali?  
 
Nemôžem žiaľ povedať, že najlepší, pretože je jedna z mála tenistiek, ktoré som nikdy neporazila. Na Miami som viedla 6:1 a 4:0, ale napokon som ten zápas aj tak prehrala. Aj keď som obhajovala finále z Australian open a darilo sa mi, tak ma Serena aj tak zdolala. Vždy, keď som ju videla vo svojom pavúku, tak vždy bolo pre mňa veľmi ťažké s ňou hrať. Hlavne z toho dôvodu, že som jej nevedela zobrať servis a nevedela som prečítať jej podanie aj napriek tomu, že som v tomto patrila vo svete k najlepším. Práve preto som ju asi nikdy neporazila a aj preto na ňu nemám až také dobré spomienky.  
 
Čo by ste jej vy poradili po tom, ako ukončí kariéru? 
 
Myslím si, že Serena nepotrebuje nejaké odporúčania. Určite si žije krásny život v Amerike a po kariére bude dostatočne vyťažená s reklamami, foteniami a inými aktivitami. Predovšetkým sa bude venovať rodinke. Teraz prakticky bude naplno žiť život, ktorý žila v posledných mesiacoch či rokoch, pretože už nepatrila úplne na vrchol svetového tenisu, ale postupne začala dostávať prednosť rodina.