Cibulková je pred úvodným turnajom sezóny poriadne vyhecovaná: Súperkám posiela jasný odkaz

SYDNEY – Príprava skončila a ide sa na ostro. Slovenská tenistka Dominika Cibulková (29) si brúsi zuby na prvý turnaj novej sezóny. Tú odštartuje naša hviezda v austrálskom Sydney. Celému svetu ukázala, že je poriadne nabudená a je pripravená dosiahnuť úspech.

Pre Cibulkovú bude tohtoročná sezóna možno posledná v profesionálnej kariére. Neraz to naznačila na konci tej minulej. Tak, či onak, do tej novej ide len s tými najvyššími ambíciami. „Bolo by pekné, keby som sa opäť prebojovala do TOP10. Cítim sa skvele a uvidíme, ako to pôjde v novej sezóne,“ prezradila bývalá štvrtá hráčka rebríčku WTA pre náš portál ešte na sústredení v Dubaji.

O tom, že jej motivácia nechýba, svedčia odhodlané príspevky našej tenistky na sociálnej sieti. „Dobrý deň Sydney. Prvý deň v Austrálii a cítim sa skvele,“ napísala šťastne Cibulková. Priamo v dejisku úvodného turnaja sezóny si to poriadne užíva. Pokým Slovensko sužuje sneženie a teploty pod bodom mrazu, v Austrálii je to o niečom inom. „Leto v Sydney, cítim ťa,“ napísala Dominika na Instagrame.

O tom, že je naša tenistka silno motivovaná netreba pochybovať. Na prvý duel sa už nemôže dočkať a súperkám posiela jasný odkaz. „Bang-Bang je tu,“ dodala rodáčka z Piešťan.

Mohlo by vás zaujímať

Z Cibulkovej luxusu odpadnete: Outfity za 100 000 eur, vzácne šperky či prepychový palác v Dubaji!

Fanúšikovia Rafaela Nadala sa nepotešia: Šampión sa pre zranenie odhlásil z turnaja v Brisbane

FOTO Federer si to prvýkrát rozdal s Williamsovou pred zrakom manželky: Takúto šou ste ešte nevideli

FOTO Manželka Federera na plese za dámu a druhý deň? Mirka, preboha, veď vyzeráš ako Perinbaba!

Autor: lum
Video
Diskusia