Sexi Kanaďanka ohúrila tenisový svet v roku 2014, kedy si zahrala semifinále Australian Open i parížsky Roland Garros, pričom vo Wimbledone to dotiahla dokonca až do finále. Aj vďaka týmto úspechom sa vyšvihla až na 5. miesto vo svetovom rebríčku WTA a odborníci jej predpovedali veľkolepú budúcnosť.

PIKANTNÉ ZÁBERY KANADSKEJ TENISTKY SI POZRITE VO FOTOGALÉRII

Ich predpovede sa však nenaplnili, keďže nasledoval strmhlavý pád. Rukolapným dôkazom bol najmä minulý rok, počas ktorého odohrala 28 zápasom, pričom až v 20-tich z nich ťahala za kratší koniec. Ani to jej však nebránilo v tom, aby každým dňom získavala na čoraz väčšej popularite. Umne totiž využila svoj instagramový účet, ktorý k dnešnému dňu sledujú viac než 2 milióny užívateľov.

Aj vďaka nemu nedávno vydražila rande a večeru s ňou za 85 tisíc dolárov, ktoré chce venovať na dobrú vec. Najnovšie odhalila, aké tri podmienky by mal spĺňať jej vysnívaný partner. Zo štyroch skupín kritérií si vybrala tú, podľa ktorej je zrejmé, že jej drahý by nemal byť milovníkom televízie, mal by jej pripravovať prekvapenia a mal by mať záhradný bazén.