SEXY FOTO Alize Lim nájdete v galérii TU

Prvý grandslam sezóny Australian Open tento rok vysiela už klasicky Eurosport a po novom aj Discovery. Zápasmi divákov sprevádzajú komentátori a dianie na tenisových dvorcoch i mimo nich mapujú známe tváre ako John McEnrou, Mats Wilander či Barbara Schettová. Medzi stálice pribudol nováčik. Svoju televíznu grandslamovú premiéru zažíva Alize Lim, ešte stále aktívna francúzska tenistka.

Kariérne maximum rodáčky z Paríža je 148. miesto v rebríčku WTA. Jej kariéru však dlhodobo pribrzďujú zranenia a tak sa rozhodla, že pri tenise síce zostane, no nie primárne na kurte.

Zo začiatku to nebolo pre ňu jednoduché: "Zo začiatku som sa trochu hanbila, no neskôr som si uvedomila, že je to v poriadku užívať si aj veci, ktoré sa nedejú priamo na kurte," povedala Alize. Pretrvávajúce zranenia ju k tomu v podstate donútili, aby myslela aj na život mimo tenisu: "Snažím sa študovať médiá, ako to len ide. Chcem byť dobrá, pretože ma to baví," dodala.

Na turnaji sa Francúzska neobjavila už viac ako rok, no na tenis ešte nezanevrela: "Je to moja vášeň a cítim, že to mám v sebe. Určite sa na dvorce ešte vrátim."