Prvýkrát od januárovej operácie smerovali jeho kroky na tenisový kurt. Dvojnásobný víťaz Wimblendonu absolvoval v Anglicku prvý tréning. Murray na začiatku mesiaca povedal,že sa Wimblendonu zúčastní len ak si bude istý, že sa nestrápni alebo zbytočne nezraní.”Nerád by som sa zúčastnil Wimblendonu keď viem, že sa môže stať niečo zlé. Nechcem nikde ísť bez prípravy. Absolvoval som naozaj náročnú operáciu. Som rád, že po nej už necítim žiadne bolesti. To je teraz najdôležiejšie,” povedal britský tenista Murray.

Doposiaľ sa však žiaden tenista s kovovou náhradou nevrátil späť k profesionálnej kariére.”Uvedomujem si, že sa ešte nikto s podobným zákrokom nevrátil na kurty. Nestojím teraz o to aby som bol prvou osobou, ktorá to dokázala. Jedine čo viem je, že strašne milujem tenis. Keď mi môj bedrový sval umožní, aby som hral tenis aj teraz bez bolestí, budem veľmi rád. Ak by som sa však nemohol vrátiť späť budem štastný tiež, pretože už nemám žiadne bolesti,” dodal Murray. Wimblendon je na programe 1.júla. Ešte pred najprestížnejším podujatím by sa chcel predviesť v zahrievacom turnaji.

Mohlo by vás zaujímať:

Vedenie futbalového Slovana Bratislava sa rozhodlo sprístupniť lukratívne priestory pre bežných fanúšikov: Do vipky za 130 eur!

Kuzminová získala vzácne ocenenie: Országha uviedli do Siene slávy!

FOTO Žena slovenského futbalistu sa vyzliekla: Odhalila pekáč a toto snáď nie je ani pravda!