Veronika Velez-Zuzulová

Veronika Velez-Zuzulová

Getty Images

Veronika Velez-Zuzulová je bývalá slovenská zjazdová lyžiarka. Je členkou Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica. Počas kariéry ju trénoval jej otec Timotej Zuzula a Vladimír Kovár. Zúčastnila sa štyroch olympiád, najlepší úspech je 10. miesto v slalome na ZOH 2010 vo Vancouveri. V poradí Svetového pohára bola dvakrát na 2. a dvakrát na 3. mieste. 5-krát si vyjazdila prvenstvo vo Svetovom pohári. Po zimnej olympiáde 2018 potvrdila koniec svojej bohatej kariéry, neobjavila sa ani v pretekoch svetového pohára. 

Veronika Velez-Zuzulová
Ostatné 7.9. 8:31

Zuzulová na romantickej večeri s chlapom: Spoločnosť jej ale nerobí manžel!

Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Veléz Zuzulová (35) sa pochválila, ako si vychutnáva romantickú večeru. Lyžiarka však nejedla po boku manžela Romaina. Kto jej teda robí spoločnosť?

Život po skončení kariéry si užíva. Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová sa predviedla fanúšikom tak, ako ju nepoznajú.
Už to nie je len o lyžiarskych kombinézach, tvrdej drine na tréningoch a pretekoch. Budúca mamička Zuzulová na seba nahodila bielu košieľku a absolvovala fotenie pre magazín Evita.

Sexi záberom sa slovenská lyžiarska ikona pochválila aj na svojom instagrame, pridala k nemu stručný popis: „Opäť trochu inak!!!“
Ostatné 31.8. 11:30

Veľká zmena v Zuzulovej živote: Pozrite sa, čo už nikdy nebude potrebovať!

Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Veléz Zuzulová (35), ktorá svoju kariéru ukončila po zimných olympijských hrách 2018 , podstúpila vo svojom živote razantnú zmenu. Pozrite sa, čo jej už netreba!

Timotej Zuzula.
Lyžovanie 18.2. 12:00

Ostré slová Vlhovej otca stále rezonujú: Zuzula si rypol do lyžiarskej asociácie, Gönci to chce riešiť!

Slová Igora Vlhu po striebornej medaile z kombinácie vyvolali rozruch aj medzi odbornou verejnosťou. Prvú medailu podľa neho totiž Petra získala vďaka svojmu tímu a nie vďaka slovenskému lyžovaniu, pretože v tom prípade by podobný úspech asi nedosiahla. Opýtali sme sa Timoteja Zuzulu a Jozefa Gönciho, čo si o jeho slovách myslia.

Cesta k titulu majsterky sveta bola pre Petru Vlhovú a jej rodinu z hľadiska financií poriadne tŕnistá. Vlhovci sa však nevzdali a na šampionáte vo švédskom Are mali dôvod na oslavu. Koľko financií ročne potrebujú a ako ich podporuje štát? VIAC NÁJDETE V GALÉRII!
Lyžovanie 18.2. 8:15

Drsná pravda o úspechoch a peniazoch Petry Vlhovej: Tieto čísla naštvú Slovákov!

BRATISLAVA/ARE - Známe české porekadlo „Bez peněz do hospody nelez“ by sa v lyžiarskom žargóne dalo prerobiť aj na „Bez peněz na svahy nelez“, odzrkadľujúce pomery v slovenskom lyžovaní. Dobre vie o tom rozprávať otec Petry Vlhovej (23) a finančný manažér jej tímu Igor Vlha. Cesta k titulu majsterky sveta bola z hľadiska financií poriadne tŕnistá. Vlhovci sa však nevzdali a na šampionáte vo švédskom Are mali dôvod na oslavu.

Timotej Zuzula.
Lyžovanie 10.1. 19:00

Lyžiarsky odborník Timotej Zuzula o fantastickom triumfe Vlhovej: Američanku mohla zdolávať skôr

Celé Slovensko bolo šťastím bez seba po famóznom triumfe Petry Vlhovej (23) v slalome v rakúskom Flachau. Naša lyžiarka zdolala svoju veľkú rivalku, Američanku Mikaelu Shiffrinovú (23) napriek chorobe, ktorá ju trápila. Lyžiarsky odborník s veľkými skúsenosťami Timotej Zuzula si myslí, že víťazstvá nad Američankou mohli prísť skôr.