menu
Veronika Velez-Zuzulová

Veronika Velez-Zuzulová

Getty Images

Veronika Velez-Zuzulová je bývalá slovenská zjazdová lyžiarka. Je členkou Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica. Počas kariéry ju trénoval jej otec Timotej Zuzula a Vladimír Kovár. Zúčastnila sa štyroch olympiád, najlepší úspech je 10. miesto v slalome na ZOH 2010 vo Vancouveri. V poradí Svetového pohára bola dvakrát na 2. a dvakrát na 3. mieste. 5-krát si vyjazdila prvenstvo vo Svetovom pohári. Po zimnej olympiáde 2018 potvrdila koniec svojej bohatej kariéry, neobjavila sa ani v pretekoch svetového pohára. 

Leto si užíva plnými dúškami. Veronika Zuzulová sa pochválila zábermi z dovolenky.
Lyžovanie 10.7. 16:01

Zuzulová na dovolenke: Romantika s frajerom, krivky v neopréne a aha, za čo vymenila lyže

Leto si užíva plnými dúškami. Veronika Zuzulová sa pochválila zábermi z dovolenky.

Legendárny tréner a otec našej bývalej lyžiarky Veroniky Zuzulovej Timotej (63) vysvetľuje, prečo prišiel výkonnostný pokles našej lyžiarskej superstár a čo si myslí o tlaku na jej osobu.
Lyžovanie 13.2. 9:00

Legendárny Zuzula na rovinu o výkonnosti Petry Vlhovej: Toto je dôvod, prečo menej víťazí!

BRATISLAVA – Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (27) je so svojim tímom už v dejisku majstrovstiev sveta vo francúzskom Méribeli a pripravuje sa na útok na ďalší titul svetovej šampiónky. V posledných týždňoch však neboli jej výkony oslnivé. Legendárny tréner a otec našej bývalej lyžiarky Veroniky Velez-Zuzulovej Timotej (63) vysvetľuje, prečo prišiel výkonnostný pokles našej lyžiarskej superstár a čo si myslí o tlaku na jej osobu.

Fanúšikov naše sympatické športové hviezdy pozdravili širokými úsmevmi.
Lyžovanie 9.2. 22:00

Nečakané spojenie našich športových krások: Takto si užívajú luxusnú lyžovačku vo Francúzsku

BRATISLAVA – Zimná lyžiarska sezóna je v plnom prúde, čo na spoločnú lyžovačku dokonale využili legendárne slovenské športovkyne. Daniela Hantuchová (39) a Veronika Zuzulová (38) sa preháňajú po francúzskych alpách. Zaspomínali si aj na staré časy.

Prvé kolo nočného slalomu v rakúskom Flachau. Na snímke je bývalá slovenská lyžiarka Veronika Zuzulová.
Lyžovanie 3.2. 10:01

Zuzulová o práci s Dubovskou: Nie som tu na to, aby som jej hovorila, že všetko robí úžasne

Aj po skončení kariéry má často lyže na nohách, či už pri lyžovaní so synom, alebo pri trénovaní Martiny Dubovskej. Veronika Zuzulová však priznáva, že skĺbiť túto prácu s osobným životom je náročné.

Úsmev na Petrinej tvári stál za to.
Lyžovanie 13.1. 10:58

Čo to tam vyvádza?! Vlhovej tréner v priamom prenose zaskočil aj ostrieľaného Zuzulu

Za víťazstvom Petry Vlhovej v slalome vo Flachau určite stojí výrazná podpora členov jej tímu na čele s trénerom Maurom Pinim. Ten počas pretekov zaskočil aj bývalého trénera a vo Flachau spolukomentátora RTVS Timoteja Zuzulu.

Svoj vzťah oficiálne oznámili na Instagrame Veroniky, kde zverejnili fotku v prostredí, ktoré im je blízke. Na príspevku sa zamilovane usmievajú v zasnežených horách a popis svedčí za všetko.
Lyžovanie 9.1. 17:01

FOTO Zaľúbená Zuzulová strávila s novou láskou aj Nový rok: Kto je Gasp Walette?

Krátko pred Vianocami sme sa dozvedeli, že bývalá lyžiarka Veronika Zuzulová sa iba pár mesiacov po rozvode opäť zamilovala. Jej vyvolený má byť zase Francúz, s čím sa pochválila na svojom Instagrame.

Veronika Velez-Zuzulová
Ostatné 31.12. 2022 13:05

FOTO Zuzulová sa po rozvode zmenila na nepoznanie: Žiari šťastím najmä kvôli novému milencovi?

V lete prekvapila Veronika Velez-Zuzulová verejnosť správou o jej rozvode s Romainom Velezom. Dnes sa bývalá slovenská lyžiarka ukazuje na obrazovkách a zjavne je opäť šťastná. Čo je za tým?

Veronika Zuzulová šokuje čoraz viac. Ukázala nového frajera.
Lyžovanie 15.12. 2022 16:07

FOTO Velez-Zuzulová prekvapuje krátko po rozchode! Ukázala nového frajera

Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová neprestáva prekvapovať. Krátko po oznámení rozvodu ukázala nového partnera. Kto je ten záhadný muž, ktorý jej ukradol srdce?

Veronika Velez-Zuzulová prehovorila o tom, či Vlhovej závidí úspechy a pôjde v jej šľapajach aj po skončení kariéry?
Lyžovanie 3.12. 2022 10:01

Zuzulová prehovorila o žiarlivosti na Vlhovú! A pôjde v jej šľapajach aj po konci kariéry?

Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová sa aj na dôchodku venuje svojmu obľúbenému športu. Pravidelne komentuje Petine výkony v priamom prenose. Vie sa do jej situácie vžiť a poradiť jej.

Jana Wollnerová, Timotej Zuzula a Veronika Velez-Zuzulová.
Lyžovanie 4.11. 2022 10:01

Ľadovec odchádza pred očami. Budúcnosť lyžovania? Situácia je alarmujúca, reagujú osobnosti

Klimatické zmeny majú výrazný dopad aj na športy, hlavne na zimné. Lyžovanie sa o tom presvedčilo hneď v úvode sezóny 2022/2023, keď bolo viac pretekov presunutých a zrušených ako odjazdených. Čo nás čaká v budúcnosti? Svoj pohľad poskytli pre Šport24.sk tri osobnosti zo sveta lyžovania.

Toto sú mladomaželia Velezovci a ich bábky.
Lyžovanie 3.9. 2022 11:33

FOTO Hviezdna Velez Zuzulová sa rozvádza, ale pozrite, ako vyzerala jej honosná svadba

Po desiatich rokoch je koniec manželstva. Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez Zuzulová (38) musí v lete riešiť rozvod s francúzskym manželom Romainom Velezom (38).

Celý po mame a tatovi: Pozrite, ako lyžuje synček Veroniky Velez Zuzulovej
Video 27.1. 2022 12:40

VIDEO Celý po mame a tatovi: Pozrite, ako lyžuje synček Veroniky Velez Zuzulovej

Jablko nepadlo ďaleko od stromu. Trojročný syn lyžiarky Veroniky Velez Zuzulovej a lyžiarskeho trénera Romaina Veleza Jules je na lyžiach ako doma.

...
Lyžovanie 30.11. 2021 8:03

FOTO Hrala jej na nervy: Shiffrinová je inteligentná. Peťu rozhádzala, myslí si Timotej Zuzula

Pre Petru Vlhovú (26) mala byť v nedeľu v americkom Killingtone výhoda, že trať 2. kola staval asistent jej trénera Matej Gemza. Stal sa však pravý opak. Naša lyžiarska hviezda sa totiž v jeho úvode dopustila chyby, ktorú síce ustála, no stratila drahocenný čas a víťazstvo tak v podstate ako na podnose „darovala“ domácej Mikaele Shiffrinovej.

Aj Timotej Zuzula sa stotožnil so slovami Livia Magoniho, že naša lyžiarka nevyužíva svoj potenciál naplno.
Lyžovanie 9.4. 2021 8:30

ROZHOVOR Timoteja Zuzulu koniec Livia Magoniho nezaskočil: Ľuďom okolo Vlhovej dochádza dych

BRATISLAVA - Päťročná spolupráca je na konci. Slovenskú lyžiarku Petru Vlhovú (25) už nebude v novej sezóne trénovať Livio Magoni (57), ktorý rodáčku z Liptovského Mikuláša dotiahol k zisku veľkého krištáľového glóbusu. Jeho koniec neprekvapil ani Timoteja Zuzulu, ktorý sa navyše stotožnil so slovami talianskeho odborníka a pomenoval, čo Petre chýba k tomu, aby svoj úspech dokázala pretaviť aj na svetovej úrovni.

Zuzulová je na Vlhovú ohromne hrdá. Nechýbali ani slzy šťastia.
Lyžovanie 20.3. 2021 17:30

Obrovské emócie kvôli Vlhovej úspechu: Nádherné slová legendárnej Veroniky Zuzulovej!

Šťastný deň pre Slovensko! Naša lyžiarska kráľovná Petra Vlhová získala veľký krištáľový glóbus. Obrovský úspech dojal aj lyžiarsku legendu Veroniku Velez Zuzulovú.