Roberto Firmino

Roberto Firmino

getty images

Roberto Firmino, brazílsky futbalový útočník. Po pôsobení v brazílskom Figueirense prestúpil do nemeckého Hoffenheimu, od roku 2015 strieľa góly za anglický FC Liverpool. Brazílčan pomohol The Reds k titulu v Lige majstrov zo sezóny 2018/2019. Firmino má na konte aj úspech s brazílskou reprezentáciou, s ktorou dokázal vyhrať Copa America v roku 2019. Na turnaji strelil dva góly.

Futbalové tímy v najlepších ligách sveta začali trénovať pred obnovením  súťaží. Hviezdy karanténa a zatvorené kaderníctva zmenili na nepoznanie
Ostatné 28.5. 12:01

Futbalistov zatvorené kaderníctva zmenili: Ronaldov "výbuch", Messi ako pred 15 rokmi!

Futbalové tímy v najlepších ligách sveta začali trénovať pred obnovením súťaží. Hviezdy karanténa a zatvorené kaderníctvá zmenili na nepoznanie.

Roberto Firmino spieva a hrá na klavír
Ostatné 22.3. 19:04

Hviezdny futbalista FC Liverpool prekvapuje. Uživil by sa ako umelec?

Liverpool – Brazílčan Roberto Firmino (28) sa počas domácej karantény ukázal v pozícii, v akej ho nepoznáme. Útočník "The Reds" si spríjemňuje chvíle s manželkou Larissou aj spevom a hrou na klavír.

Vedenie anglického futbalového klubu FC Liverpool pripravilo pre svojich hráčov bonusové odmeny v prípade zisku titulu.
Futbal 7.2. 18:32

Futbalisti Liverpoolu by mali dostať za titul špeciálnu odmenu: Budú sa topiť v peniazoch

LIVERPOOL - Vedenie anglického futbalového klubu FC Liverpool pripravilo pre svojich hráčov bonusové odmeny v prípade zisku titulu. Ako informoval denník Daily Mail, každý hráč by mal dostať 150.000 eur.

Okrem vtipných reakcií od fanúšikov sa
Anglicko 10.8. 2019 14:30

FOTO Naháč prerušil otvárací zápas Premier League: Firmino sa mu vysmial!

"Kanárici", ako sú prezývaní hráči a fanúšikovia Norwichu, si budú musieť dávať väčší pozor na jednotlivcov medzi sebou. Jeden z nich dal totiž o sebe poriadne vedieť už v otváracom zápase novej sezóny Premier League. Či vydarene, to už je otázne.