Paulína Fialková.

Paulína Fialková

profimedia

Paulína Fialková je slovenská biatlonistka pochádzajúca z Čierneho Balogu. Slovensko reprezentovala na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči a v roku 2018 v juhokórejskom Pchjongčchangu. Slovensko úspešne reprezentuje aj na podujatiach Svetového pohára v biatlone.

Je členkou klubu VŠC Dukla Banská Bystrica, trénuje ju Anna Murínová, jej kondičný tréner je Martin Bajčičák, fyzioterapeut je Radovan Jambor.Vo svetovom pohári patrí medzi absolútnu svetovú špičku, najlepšie sa umiestnila na 2. mieste v pretekoch s hromadným štartom na 12,5 km v ruskom Ťumeňi v sezóne 2017/2018, v rakúskom Hochfilzene a českom Novom Meste na Morave v sezóne 2018/2019 tento výsledok dorovnala.Medzi doterajšie najväčšie úspechy Paulíny Fialkovej však patria aj tri medaily zo zimnej univerziády v Osrblí. Zatiaľ najlepší výkon svojej kariéry v rámci zimných olympijských hier dosiahla na hrách roku 2018 v juhokórejskom Pchjongčchangu kde sa vo vytrvalostných pretekoch na 15 km umiestnila na 5. mieste. V lete roku 2018 sa stala majsterkou sveta v šprinte v letnom biatlone, ktoré sa konali v Novom Meste na Morave.

 

 

 

Milan Škriniar, Peter Sagan a Petra Vlhová robia slovenským fanúšikom svojimi výkonmi veľkú radosť. Niektorí z nich však dostávajú za úspechy diametrálne odlišné financie. Kto z našich športovcov do 30 rokov zarobí ročne najviac a kto, naopak, najmenej?
Ostatné dnes 5:01

Najlepšie zarábajúci slovenskí športovci do 30 rokov: Z Vlhovej umiestnenia budete v šoku!

BRATISLAVA - Sú mladí, úspešní a bohatí! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí nám vo svete robia dobré meno, no okrem úspechov na ich kontá nabiehajú aj slušné sumy peňazí. Pozreli sme sa bližšie na to, koľko zarábajú naši najlepší krajania do 30 rokov.

Berú milióny, ale vydreli si ich! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí sa za uplynulý rok, či sezónu, prišli na poriadne slušný balík peňazí. Nie je im čo závidieť, pretože si svoje odmeny poctivo vypotili. Zostavili sme dvadsiatku tých najlepšie zarábajúcich Slovákov.
Ostatné 17.9. 13:25

Z TOP 25 najbohatších slovenských športovcov zostanete v šoku: Vlhová je iba chudobná príbuzná

Berú milióny, ale vydreli si ich! Reč je o slovenských športovcoch, ktorí si sa za uplynulý rok, či sezónu, prišli na poriadne slušný balík peňazí. Nie je im čo závidieť, pretože si svoje odmeny poctivo vypotili.

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.
Biatlon 11.9. 5:00

Sexi leto biatlonistiek: Najväčšie hviezdy zhodili kombinézy, Naše všetkým vyrazili dych!

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.
Fotostory 9.9. 12:00

FOTO Zarezané rozkroky aj pekáče: Sexi leto biatlonistiek bolo poriadne dráždivé

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.

Fialkovej to v červenom svedčí, čo potvrdila na fotení pre známeho výrobcu šperkov.
Ostatné 1.9. 16:03

Biatlonistka Fialková vyfintená ako nikdy predtým: Vyznáva lásku žene!

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková (26) vyznala lásku žene. Na dotyčnú tiež špúli pery a snaží sa o pusu. Čo to má znamenať, Paulína?

Paulína Fialková (vľavo), Dorothea Wiererová (v strede) a Lisa Vittozziová (vpravo) nepatria len medzi najlepšie biatlonistky, ale aj medzi najsexi. Koho každého sme zaradili do nášho rebríčka? Viac krások a horúcich FOTO NÁJDETE V GALÉRII!
Lyžovanie 26.8. 10:29

Keď sa biatlonistky odviažu: Wiererová kraľuje, Fialková vo vani a Kuzminová v posteli

BRATISLAVA - Nepodávajú len skvelé výkony, ale aj dobre vyzerajú. Medzi biatlonistkami by ste v rámci Svetového pohára našli niekoľko krásnych žien, ktoré by sa nestratili ani ako modelky. Už niekoľko rokov je za najkrajšiu biatlonistku považovaná Talianka Dorothea Wiererová (28), no v tvrdej konkurencii sa rozhodne nestratia ani naše dievčatá!

Paulína Fialková.
Biatlon 25.8. 14:04

Najskôr tréning, potom svadba. Fialková bola neprehliadnuteľná: Takto ste ju ešte nevideli

Stíha všetko. Slovenská biatlonistka Paulína Fialková si popri letnom tréningu našla čas aj na svadbu svojej kamarátky a veru takto sexi ste ju ešte nevideli.

Pád Ivony Fialkovej na tréningu.
Biatlon 25.7. 18:00

Au, to muselo bolieť: Tvrdý pád biatlonistky Fialkovej na tréningu

Nie každý deň sa človeku darí. Svoje by o tom vedela hovoriť slovenská biatlonistka Ivona Fialková. Tá na tréningu zaberala naplno spolu so svojou sestrou Paulínou na kolieskových lyžiach. Ivone sa však stala nehoda, keď sa potkla a spadla rovno na betón. „Vyzerá to tak, že som dnes nemala svoj deň ,“ napísala biatlonistka na facebooku.

Hoci väčšina Slovákov v týchto dňoch vyráža na dovolenky, pre sestry Fialkové to neplatí. Biatlonistky Paulína a Ivona vyrazili za hranice, avšak za iným účelom.
Biatlon 29.6. 16:30

Fialkové odišli zo Slovenska. Paulína s Ivonou vedia, ako trpí Sagan: Niekedy to musí aj bolieť

PASSO DELLO STELVIO – Hoci väčšina Slovákov v týchto dňoch vyráža na dovolenky, pre sestry Fialkové to neplatí. Biatlonistky Paulína a Ivona vyrazili za hranice, avšak za iným účelom.

Nič neskrýva. Slovenská biatlonistka Paulína Fialková (26) sa už pripravuje na novú sezónu. Pri všetkej drine si však našla aj čas na svojich fanúšikov na Instagrame. Vybrala od nich 10 najšialenejších otázok a odpovedala na ne. Jej úprimnosť vás zarazí a hlavne rozosmeje.
Biatlon 18.6. 20:30

Najšialenejšia spoveď biatlonistky Fialkovej: Ako chodí na toaletu a čoho sa najviac bojí?

Nič neskrýva. Slovenská biatlonistka Paulína Fialková (26) sa už pripravuje na novú sezónu. Pri všetkej drine si však našla aj čas na svojich fanúšikov na Instagrame. Vybrala od nich 10 najšialenejších otázok a odpovedala na ne. Jej úprimnosť vás zarazí a hlavne rozosmeje.

To budete pozerať! Paulína Fialková (26) patrí k najsexi športovkyniam aj ďaleko za našimi hranicami.
Lyžovanie 14.6. 12:00

Paulína Fialková vyšla s odhalením: Ukázala intímny detail na tele, o ktorom nikto nevedel!

To budete pozerať! Paulína Fialková (26) patrí k najsexi športovkyniam aj ďaleko za našimi hranicami. Kým doposiaľ ju fanúšikovia mali možnosť vidieť len v kombinéze či bežnom outfite, najnovšie sa krásna biatlonistka ukázala v sexi kúsku, ktorého rafinovaný strih odhalil intímny detail na jej tele.

Kuzminová mala na hlave korunku ako pravá kráľovná.
Biatlon 1.6. 21:00

Kráľovná biatlonovej stopy Kuzminová poslala odkaz Fialkovej: Raz budeš túto korunku nosiť ty

BANSKÁ BYSTRICA - Anastasia Kuzminová sa stala ôsmykrát kráľovnou biatlonovej stopy. V piatok večer jej nasadil na hlavu symbolickú korunku za triumf vo výročnej ankete viceprezident Slovenského zväzu biatlonu (SZB) Pavol Hurajt.

Sexi biatlonitska Fialková odhalila svoju novú lásku.
Ostatné 25.5. 10:00

FOTO Sexi biatlonitska Fialková odhalila svoju novú lásku: Keď to uvidíte, budete utekať!

Všetkých vás dá do pozoru! Slovenská biatlonistka Paulína Fialková (23) s fanúšikmi na sociálnej sieti intenzívne komunikuje. Permanentne ich zásobuje fotografiami, prostredníctvom ktorých poodhalí zaujímavosti z pracovného, ale aj súkromného života. Najnovšie im ukázala, ako vyzerá jej nová láska.

Poriadne prekvapenie pre prezidenta Andreja Kisku. Pri návšteve Banskej Bystrice sa stretol so slovenskou biatlonistkou Paulínou Fialkovou. Pozrite, aký outfit na neho vytiahla.
Lyžovanie 22.5. 9:30

FOTO Biatlonistka Fialková prekvapila prezidenta Kisku: Pozrite, ako za ním prišla!

BANSKÁ BYSTRICA – Poriadne prekvapenie pre prezidenta Andreja Kisku. Pri návšteve Banskej Bystrice sa stretol so slovenskou biatlonistkou Paulínou Fialkovou. Pozrite, aký outfit na neho vytiahla.

Nezabudli na ne. Počas Dňa matiek si tie svoje uctili emotívnymi vyznaniami aj športovci. Mnohí z nich poriadne prekvapili.
Ostatné 13.5. 14:20

FOTO Športovci počas sviatku odhalili svoje mamy: Wau, Fialkovej vyzerá ako sestra!

BRATISLAVA – Nezabudli na ne. Počas Dňa matiek si tie svoje uctili emotívnymi vyznaniami aj športovci. Mnohí z nich poriadne prekvapili.