Srbský tenista Novak Djokovič sa stal prvým finalistom dvojhry mužov na grandslamovom turnaji vo Wimbledone.

Novak Djokovič

tasr

Novak Djokovič je srbský profesionálny tenista, ktorý sa narodil 22. mája 1987 v Belehrade. Djokovič vyhral 16 grandlsamových titulov. Rekordných sedem si pripísalna US Open, päť na Wimbledone, tri na US Open a jeden na French Open. Stal sa ôsmym hráčom histórie, ktorý má kariérny grandslam.  K tomu všetkému pridal aj 33 titulov na turnaji Masters 1000. Djokovič je jediným tenistom, ktorý uspel na všetých deviatich trunajoch Masters 1000. Na záverečnom Turnaju majstrov triumfoval 5-krát. Novak sa stal prvýkrát svetovou jednotkou v júli 2014. 

Moderátori Orange TV Jurko a Eisele prehovorili o historkách, ktoré mali ostať v tajnosti
Sponzorované
Ostatné 13.10. 23:56

Moderátori Orange TV Jurko a Eisele prehovorili aj o historkách, ktoré mali ostať v tajnosti

________________________________________________________________________________________________________

Roger Federer konči vo štvrťfinále.
Tenis 11.10. 15:33

Najprv Djokovič a potom aj Federer: Šanghaj najvyššie nasadeným dnes neprial

Šanghaj - Srbský tenista Novak Djokovič sa nepredstaví v semifinále dvojhry na turnaji ATP v Šanghaji.

djokovic
Ostatné 8.10. 13:30

Ako poznáte tenisovú hviezdu Novaka Djokoviča? Otestujte sa v našom KVÍZE

Je jednou z najväčších hviezd, aké kedy po kurtoch behali. Reč je srbskom tenistvovi Novakovi Djokovičovi, ktorý je mimoriadne populárny aj na Slovensku. Ako poznáte jeho úspechy, ale aj mimotenisovú stránku? Otestujte sa s nami v KVÍZE.

Novak Djokovič si po triumfe v Tokiu odpustil veľké oslavy.
Ostatné 7.10. 11:33

Smútok v tábore Djokoviča. Po triumfe v Tokiu neoslavoval z úcty k trénerovej sestre

Srb Novak Djokovič (32) triumfoval v dvojhre na turnaji ATP v Tokiu. Jednotka podujatia zdolala v nedeľnom finále nenasadeného Austrálčana Johna Millmana 6:3, 6:2.

Novak Djokovič.
Ostatné 30.9. 16:30

Rebríček ATP: Prvá desiatka opäť bez zmeny, v svetovej stovke nie je žiadny Slovák

LONDÝN - V prvej desiatke mužského svetového tenisového rebríčka ATP nenastala jediná zmena už druhýkrát za sebou.

Djokovičova špeciálna príprava pred turnajom v Tokiu: Podali si ho 200-kiloví borci
Ostatné 30.9. 11:05

Djokovičova špeciálna príprava pred turnajom v Tokiu: Podali si ho 200-kiloví borci

Už je asi v pohode. Tenisová jednotka Novak Djokovič (32) pokračuje po odstúpení z US Open sezónu v japonskom Tokiu. Využil pri tom aj čas na sumo. V jednej z reštaurácií, ktorá sa pýši bojiskom, absolvoval časť tréningu s profesionálmi na dôchodku. „Úžasný zážitok. Nikdy som nič podobné nevyskúšal. Sumo je jeden z najpopulárnejších športov v Japonsku a pri telefonáte s otcom som si zaspomínal, ako sme fandili v televízii Akebonovi,“ opísal zážitok Srb.

Hviezdny Novak Djokovič má po boku novú krásku. Voľný čas trávi okrem rodiny aj so sexi profesorkou Lolou Astanovovou. Manželka Jelena by sa mala mať na pozore, pretože Lola Novaka poriadne dráždi.
Ostatné 25.9. 12:31

Nová sexica v živote Novaka Djokoviča: Pri klavíri ho dráždi odhalenými krivkami

BRATISLAVA - Hviezdny Novak Djokovič má po boku novú krásku. Voľný čas trávi okrem rodiny aj so sexi profesorkou Lolou Astanovovou. Manželka Jelena by sa mala mať na pozore, pretože Lola Novaka poriadne dráždi.

Marián Vajda stojí za úspechmi Novaka Djokoviča. Okrem toho môže byť hrdý aj na svoje dcéry. Staršia z nich Nikola je už vydatá za tenistu Jozefa Kovalíka, no mladšia Natália (na obrázku) rada ukáže svoje dokonalé krivky na sociálnych sieťach.
Ostatné 23.9. 5:01

FOTO Tajomstvo slovenského trénera Novaka Djokoviča: Pozrite sa, aký skrýva doma sexi poklad!

BRATISLAVA - Každý ho pozná ako trénera momentálnej svetovej jednotky Novaka Djokoviča (32). Srbského tenistu dlhé roky úspešne vedie náš Marián Vajda (54). Vo svete tenisu patrí rodák z Považskej Bystrice medzi absolútnu špičku, no okrem trénerských úspechov sa môže pochváliť aj sexi dcérou.

djokovič
Ostatné 20.9. 19:30

Raketu vymenil za zemiaky. Novak Djokovič lieči zranené rameno brigádou na poli

Vie to s raketou, ale aj s motykou. Srbský tenista Novak Djokovič sa zo zranenia ľavého ramena prácou. Hviezda sa pochválila zaujímavými zábermi na sociálnej sieti. Djokovič si odskočil do dedinky Brzece, kde neváhal a pomohol s vykopávaním a zberom zemiakov. Všetko zakončil triumfálnou jazdou na traktore, kde pracovníci úrodu naložili.

Novakovi Djokovičovi hviezdne maniere nehrozia. Srbská tenisová hviezda musela odstúpiť z US Open kvôli zraneniu, teraz si odskočil na poriadne netradičné miesto na rehabilitáciu.
Ostatné 19.9. 11:30

Hviezdne maniere? Omyl. Djokovič odstúpil z US Open kvôli zraneniu: Neuveríte, ako rehabilituje

Novakovi Djokovičovi hviezdne maniere nehrozia. Srbská tenisová hviezda musela odstúpiť z US Open kvôli zraneniu, teraz si odskočil na poriadne netradičné miesto na rehabilitáciu.

Asociácia tenisových profesionálov (ATP) potvrdila účasť elitnej mužskej desiatky na prvom ročníku ATP Cupu, ktorý sa uskutoční začiatkom januára budúceho roka v Brisbane, Perthe a Sydney.
Tenis 14.9. 22:00

Obsadenie bude veľkolepé: Elitná desiatka potvrdila účasť na premiérovom ročníku ATP Cupu

SYDNEY- Asociácia tenisových profesionálov (ATP) potvrdila účasť elitnej mužskej desiatky na prvom ročníku ATP Cupu, ktorý sa uskutoční začiatkom januára (3.-12.1.) budúceho roka v Brisbane, Perthe a Sydney. O celkové víťazstvo zabojuje 24 krajín.

Novak Djokovič.
Tenis 13.9. 10:31

Djokovič sa po odstúpení z US Open konečne spojil s fanúšikmi: Trávim úžasný čas s rodinou

Novak Djokovič (32) sa ospravedlnil svojim fanúšikom, že ich po odstúpení z US Open držal ,,v nevedomí'' čo s ním je. Svetová jednotka bola zaneprázdnená trávením času s rodinou.

Novak Djokovič nepridal 17. grandslamový titul túto sezónu.
Ostatné 11.9. 15:30

Vráti sa túto sezónu ešte na kurty? Djokovič môže podstúpiť malú operáciu

Je to horšie, ako sa čakalo. Podľa New Yorku Times zranené rameno Novak Djokoviča (32) si môže vyžiadať operáciu. Srbský tenista kvôli skrečoval zápas 4. kola US Open proti Stanovi Wawrinkovi.

Mužskému tenisu naďalej dominuje trojica z generácie nad tridsať rokov.
US Open 10.9. 9:00

Grand slamy sezóny vyhrali tridsiatnici. Hrbatý: Mladí zaspali dobu

Roger Federer (38), Rafael Nadal (33) a Novak Djokovič (32). Mužskému tenisu naďalej dominuje trojica z generácie nad tridsať rokov. Nič sa nezmenilo ani po US Open, kde Španiel zdolal Rusa Medvedeva a získal 19. grandslamový titul. Prirodzený vývoj, keď mladí vytláčajú starších, v tomto prípade mešká. Prečo sa najväčšie turnaje nesú v znamení „oldies“?

Novak Djokovič nepridá 17. grandslamový titul túto sezónu.
US Open 2.9. 16:31

Jedno oko plače a druhé sa smeje: Djokoviča mrzí skreč, ale...

New York - Srbský tenista Novak Djokovič neobháji titul na turnaji US Open. Šancu na zisk tretieho grandslamu v sezóne mu zobralo zranenie ľavého ramena, pre ktoré musel skrečovať osemfinálový zápas so Švajčiarom Stanom Wawrinkom za stavu 4:6, 5:7, 1:2 v treťom sete. Lídra svetového rebríčka a najvyššie nasadeného hráča turnaja vyprevadili z kurtu piskot a bučanie divákov.