N'Golo Kanté

N'Golo Kanté

Getty Images

N'Golo Kante je francúzsky futbalový stredopoliar a reprezentant malijského pôvodu. Od roku 2016 pôsobí v anglickom klube Chelsea FC, odkial prestúpil v roku 2016 z Leicesteru City. Práve s týmto tímom v sezóne 2015/16 získal anglický ligový titul. V tej nasledujúcej si tento úspech zopakoval s londýnskou Chelsea. Do anglického Leicestru prestúpil 3. augusta 2015 za 5,6 milióna libier z francúzskeho SM Caen. Herným štýlom býva prirovnávaný ku krajanovi Claudemu Makélélému, sám sa však prirovnáva k Lassanaovi Diarrovi.

N'Golo Kante počas zápas FC Chelsea.
Futbal 29.5. 15:30

Kanteho už opustil strach z koronavírusu: V Chelsea začal s individuálnym tréningom

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar sa dosiaľ pripravoval doma, keď sa minulý týždeň odmietol zúčastniť na spoločnom tréningu.

Futbalové tímy v najlepších ligách sveta začali trénovať pred obnovením  súťaží. Hviezdy karanténa a zatvorené kaderníctva zmenili na nepoznanie
Ostatné 28.5. 12:01

Futbalistov zatvorené kaderníctva zmenili: Ronaldov "výbuch", Messi ako pred 15 rokmi!

Futbalové tímy v najlepších ligách sveta začali trénovať pred obnovením súťaží. Hviezdy karanténa a zatvorené kaderníctvá zmenili na nepoznanie.

Chelsea v Liverpool Kapitán futbalistov FC Liverpool Jordan Henderson vyhlásil, že treba rešpektovať každého hráča, ktorý má pre pandémiu koronavírusu obavy z návratu do tréningového procesu. Reagoval tak na čin svojho spoluhráča N'Gola Kanteho, ktorý pre obavy o svoje zdravie dal klubu najavo, že nie je pripravený trénovať.
Anglicko 22.5. 18:01

Hviezda Chelsea má strach trénovať, kapitán Liverpoolu ho podporil: Nemal by byť pod tlakom!

Londýn - Kapitán futbalistov FC Liverpool Jordan Henderson vyhlásil, že treba rešpektovať každého hráča, ktorý má pre pandémiu koronavírusu obavy z návratu do tréningového procesu.

N'Golo Kante má byť súčasťou výmeny.
Prestupy 15.4. 11:13

Veľká výmena medzi Barcelonou a Chelsea: Dve zvučné mená môžu zmeniť dres

Barcelona - Podľa informácií španielskeho denníka Mundo Deportivo by si futbalové kluby FC Barcelona a Chelsea Londýn chceli vymeniť hráčov.

Futbalový klub Juventus Turín má záujem angažovať stredopoliara N'Gola Kanteho z FC Chelsea.
Prestupy 11.4. 21:00

Juventus by chcel získať Kanteho z Chelsea: Turínčania si musia pripraviť 80 miliónov eur

Turín - Futbalový klub Juventus Turín má záujem angažovať stredopoliara N'Gola Kanteho z FC Chelsea. Informoval o tom portál calciomerato.com.

Kouč futbalistov FC Chelsea Frank Lampard má ťažké srdce na trénera francúzskej reprezentácie Didiera Deschampsa kvôli N'Golovi Kantemu.
Anglicko 18.10. 2019 22:00

Lampard má ťažké srdce na Deschampsa: Dôvodom je Kanteho zranenie z reprezentačného zrazu

Londýn - Kouč futbalistov FC Chelsea Frank Lampard má ťažké srdce na trénera francúzskej reprezentácie Didiera Deschampsa kvôli N'Golovi Kantemu.