menu
Mikaela Shiffrinová.

Mikaela Shiffrinová

getty images

Mikaela Pauline Shiffrinová ( narodená 13. marca 1995, Vail, Colorado, USA) je americká lyžiarka, ktorá sa špecializuje najmä na točivé disciplíny ako slalom a obrovský slalom. Trikrát sa stala majsterkou sveta v slalome. Dvakrát sa stala olympijskou víťazkou. Je svetovou šampiónkou v slalome a šesťnásobnou víťazkou Svetového pohára v disciplíne slalom. Shiffrinová je najmladšou slalomovou šampiónkou v Olympijskej lyžiarskej histórii, vo veku 18 rokov a 345 dní. 

Po pár dňoch v New Yorku odletela za teplom do Mexika.
Lyžovanie 22.8. 7:40

FOTO Vlhová drie pred novou sezónou ako kôň a Shiffrinová... To si robí srandu?

Ako by sa jej to ani netýkalo. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová už zarezáva na snehu v Argentíne pred novou sezónou. Do prvých pretekov sezóny v rakúskom Soldene zostávajú už len dva mesiace a hlavná hviezda Mikaela Shiffrinová je ešte asi stále na dovolenke.

Mikaela Shiffrinová rada predvedie svoje vyšportované telo, no tentoraz pohľadom na svoje prednosti mnohých prekvapila. Viac nájdete v galérii!
Lyžovanie 27.7. 8:01

FOTO Shiffrinová ukázala fanúšikom viac, ako by chcela: Mikaela, veď ti vidieť až do...

BRATISLAVA - Hviezdna lyžiarka Mikaela Shiffrinová (28) ukázala svojím fanúšikom, ako vyzerá jej letná príprava, no tých viac ako samotný beh americkej hviezdy zaujal iný detail. Rekordérka z bielych svahov totiž kamerou mierila najmä na obvod svojho hrudníka.

xy
Lyžovanie 24.7. 10:01

Mikaela, veď ťa zraní! Spoločný tréning Shiffrinovej s priateľom nedopadol podľa predstáv

Keďže sú obaja vrcholoví lyžiari, zrejme nikoho neprekvapí, že spolu často trénujú. Toto však Mikaela Shiffrinová a Aleksander Aamodt Kilde veru nedomysleli. Američanka a Nór absolvovali spoločný tréning, no nie na lyžiach, ale v telocvični. Nedopadlo to však podľa predstáv. Mikaela „zapriahla“ priateľa na gumy okolo pása a mala brzdiť Aleksandra, ktorý zase trénoval fyzickú silu. Vzhľadom na to, že sú úplne odlišná váhová kategória a tým pádom majú totálne odlišnú fyzickú silu, dopadlo to komicky a Američanka skončila na zadku. Presvedčte sa na VIDEU.

Populárny lyžiarsky párik prišiel ruka v ruke.
Lyžovanie 14.7. 11:05

FOTO Shiffrinová zažiarila na červenom koberci.Mikaela, veď ti vidno skoro zadok

Mikaela Shiffrinová (28) si na vyhlasovaní najlepších športovcov ESPY 2023 prebrala cenu za najlepšiu športovkyňu. Stalo sa tak v roku, keď prekonala rekord v počte víťazstiev v pretekoch svetového pohára. Zatiaľ ho drž na hodnote 87 triumfov. Na červenom koberci sa opäť ukázala vo veľkej forme.

Deň po návšteve letného tábora sa pôvabná Mikaela nahodila do neodolateľného outfitu a vybrala sa medzi novinárov.
Lyžovanie 13.7. 7:59

FOTO Jeden deň za detský vzor, druhý sa už vrtí v minisukni: Takto si užíva leto Shiffrinová!

Fenomenálna americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová (28) nedáva o sebe vedieť len v zime, ale pozornosť púta aj v letných mesiacoch. V uplynulých dňoch navštívila deti v letnom tábore v Massachusetts, aby hneď na druhý deň nahodila na seba úsporný outfit a predviedla sa fanúšikom v plnej paráde.

xy
Lyžovanie 5.7. 13:30

Drie ako kôň. Takto sa na novú sezónu pripravuje v posilňovni Mikaela Shiffrinová (VIDEO)

Letné mesiace pre lyžiarov a lyžiarky neznamenajú len dovolenky, ale najmä tvrdú kondičnú prípravu na blížiacu sa sezónu. Ani Američanka Mikaela Shiffrinová nenecháva nič na náhodu a fanúšikom ukázala, ako vyzerajú jej tréningy v posilňovni a podľa záberov je zrejmé, že to nie je veru med lízať. Pozrite si na VIDEU.

Dlhé šaty si musela Mikaela strážiť. Mohlo vykuknúť, čo nechcela.
Lyžovanie 22.6. 11:04

FOTO Shiffrinová vymetá jednu svadbu za druhou: Vau, môže sa na ne takto nahodiť?

V poslednej dobe ju viac vyčerpávajú spoločenské akcie ako drina na svahu. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová si obdobie medzi sezónami užíva plnými dúškami. I keď určite odmieta veľa pozvaní, svadby medzi nimi nie sú.

Daniela Hantuchová
Ostatné 18.6. 11:08

FOTO Mikaela, toto mu dovolíš? Shiffrinovej partner si v Nemecku užíval chvíle s Hantuchovou!

Daniela Hantuchová už niekoľko dní mapuje dianie na ATP turnaji v Stuttgarte. Krásna Slovenka si naplno užíva svoju prácu moderátorky a expertky a pritom ešte opäť stretla niekoľko zaujímavých ľudí.

Bude nakoniec najslávnejší lyžiarsky pár aj manželmi?
Lyžovanie 13.6. 12:05

FOTO Predbehne Shiffrinová Vlhovú aj v tomto? Jej priateľ už hovorí o vysnívanej svadbe

Zvonia im svadobné zvony? Priateľ Mikaela Shiffrinovej (28) Aleksander Aamodt Kilde (30) sa rozhovoril na tému svadba.

Zábermi z jaskyne Shiffrinová poriadne rozpálila fanúšikov.
Lyžovanie 27.5. 8:01

Wau, to je telo bohyne. Shiffrinová sa na dovolenke odviazala: Pikantné FOTO z jaskyne!

Počas sezóny ju fanúšikovia vidia najmä v lyžiarskej kombinéze. Mikaela Shiffrinová ju však nechala v skrini a na dovolenke predviedla, čo skrýva v spodnej bielizni.

Shiffrinová
Lyžovanie 23.5. 6:00

FOTO Shiffrinová sa odviazala na svadbe: Obskakovala nevestu, nahodila odvážne šaty

Stíha všetko – galavečery, talkshow, dovolenku, makačku a teraz aj svadbu. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová si čakanie na novú sezónu vyplnila aj svadbou členky tímu Meggan Harrod.

Na snímke Mikaela Shiffrin s mamou Eileen počas druhého kola druhých pretekov Svetového pohára v obrovskom slalome žien v slovinskom stredisku Kranjska Gora.
Lyžovanie 17.5. 8:05

FOTO Shiffrinová ukázala mamu v plavkách: Môže takto vyzerať po šesťdesiatke?

Nedovolenkuje len s priateľom. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová si až terza dopriava trochu oddychu na Havaji. Pár dní mimo svahov nettrávi len s partnerom Aleksandrom Aamodtom Kildem, ale aj s bratom Taylorom a aj mamou Eileen.

xy
Lyžovanie 15.5. 11:30

Ide jej to na snehu aj na kurte. Shiffrinová predviedla na dovolenke svoje tenisové schopnosti

Nezaháľa ani po sezóne. Mikaela Shiffrinová si dopriala dovolenku s priateľom Aleksandrom Aamodtom Kildem, ale kto by čakal, že budú celý čas leňošiť na pláži, ten sa mýlil. Americká lyžiarka sa podelila s fanúšikmi o zábery z tvrdého spoločného tréningu s priateľom, ktorý je taktiež lyžiarskou hviezdou. Dovolenku si párik spestril aj partičkou tenisu, na ktorom Mikaela predviedla, že jej to nejde len na lyžiach na snehu, ale aj na kurte s tenisovou raketou v ruke.

Dlhé šaty si musela Mikaela strážiť. Mohlo vykuknúť, čo nechcela.
Lyžovanie 13.5. 7:40

FOTO Čo sa zbláznila? Shiffrinová drie na dovolenke ako kôň, ale pozrite na to telo v plavkách!

Maká, kde sa len dá. Lyžiarka Mikaela Shiffirnová si s priateľom Aleksandrom Aamodtom Kildem odskočila za teplom na Havajské ostrovy. Ich dovolenka pri tom vôbec nevyzerá ako zaslúžené ničnerobenie. Aspoň že Mikaela potešila fanúšikov zábermi v plavkách.

Zľava Ragnhild Mowinckelová, Mikaela Shiffrinová a Federica Brignoneová.
Lyžovanie 29.4. 10:01

Shiffrinová? Rodičia vychovali dokonalú športovkyňu. Trvalo roky, kým dokázala prejaviť radosť

Má za sebou vydarenú sezónu, v ktorej získala dve medaily na majstrovstvách sveta. Federica Brignoneová poskytla veľký rozhovor pre Corriere della Sera, v ktorom odpovedala na otázky nielen zo sveta lyžovania.