Mikaela Shiffrinová.

Mikaela Shiffrinová

getty images

Mikaela Pauline Shiffrinová ( narodená 13. marca 1995, Vail, Colorado, USA) je americká lyžiarka, ktorá sa špecializuje najmä na točivé disciplíny ako slalom a obrovský slalom. Trikrát sa stala majsterkou sveta v slalome. Dvakrát sa stala olympijskou víťazkou. Je svetovou šampiónkou v slalome a šesťnásobnou víťazkou Svetového pohára v disciplíne slalom. Shiffrinová je najmladšou slalomovou šampiónkou v Olympijskej lyžiarskej histórii, vo veku 18 rokov a 345 dní. 

VIDEO Shiffrinovej lyžiarske začiatky: TAKTO jej to išlo ako trojročnej!
Lyžovanie dnes 20:00

VIDEO Shiffrinovej lyžiarske začiatky: TAKTO jej to išlo ako trojročnej!

Aj ona nejak začínala! Hviezdna lyžiarka Mikaela Shiffrinová odhalila súkromie. Za svoj lyžiarsky výkon počas rodinnej lyžovačky sa nemusí hanbiť ani ako trojročná! Pozrite sa, ako jej to išlo. Bola talent už odmala...

...
Lyžovanie 25.3. 7:58

FOTO Predbehla ju v závere: Vlhovej vyfúkla malý glóbus sexi, mladá a večne usmiata Rakúšanka!

Ak si niekto myslel, že víťazkou malého glóbusu za slalom v nedávno skončenej sezóne sa stane niektorá z dvojice Mikaela Shiffrinová (26) – Petra Vlhová (25), musel ostať uplynulú sobotu ako obarený. V posledných pretekoch sezóny si ho totiž pre seba uchmatla Rakúšanka Katharina Liensbergerová (23).

...
Lyžovanie 23.3. 6:18

FOTO Už je medzi vyvolenými: Vlhová zapadla k legendám s veľkým glóbusom. Páni, to sú dračice!

Slovenka Petra Vlhová (25) sa stala 33. lyžiarkou v histórii, ktorej sa podarilo získať veľký krištáľový glóbus pre celkovo najlepšiu pretekárku sezóny. Kto okrem nej to ešte dokázal v uplynulom desaťročí?

...
Lyžovanie 22.3. 0:01

FOTO Tajná oslava Vlhovej s tímom pred pretekmi: Šampanské tieklo po zisku glóbusu potokom

LENZERHEIDE – So slzami na krajíčku a s rozbúšeným srdcom včera krátko po 15. hodine zdvihla Petra Vlhová (25) nad hlavu vytúžený veľký krištáľový glóbus pre najlepšiu lyžiarku sveta v sezóne 2020/2021. Ide o zaslúžený triumf slovenskej reprezentantky, ktorá ako jediná odjazdila všetkých 31 pretekov sezóny v priebehu 155 dní.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) si v nedeľu prebrala veľký glóbus za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári alpských lyžiarok.
Lyžovanie 21.3. 16:20

FOTO Neskutočné emócie pri dekorovaní Vlhovej: Slzy šťastia, priateľ vo vytržení a lietanie

LENZERHEIDE - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) si v nedeľu prebrala veľký glóbus za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári alpských lyžiarok. V dejisku finálového podujatia vo švajčiarskom Lenzerheide zaznela krátko po 15-tej hodine slovenská hymna.

Fanúšikovia ich poznajú najmä zo svahov, kde zvádzajú nekompromisné súboje. Lyžiarky však skrývajú aj druhú stránku, pri ktorej idú kombinézy, zábrany a často aj spodná bielizeň bokom.
Lyžovanie 21.3. 7:31

Keď lyžiarky odhodia kombinézu: Divoké zábery v Playboyi, uniknuté FOTO a Slovenky HORE BEZ!

Fanúšikovia ich poznajú najmä zo svahov, kde zvádzajú nekompromisné súboje. Lyžiarky však skrývajú aj druhú stránku, pri ktorej idú kombinézy, zábrany a často aj spodná bielizeň bokom.

Shiffrinová a Liensbergerová ostro sledovali jazdu Vlhovej v 2. kole. Obe napokon skončili za slovenskou lyžiarkou a víťazke slalomu športovo zatlieskali.
Lyžovanie 13.3. 8:30

Po Vlhovej víťazstve sledovali kamery aj Shiffrinovú: Pozrite, ako reagovala na triumf Slovenky

Po pretekoch v Jasnej sa v médiách riešili slová Mikaely Shiffrinovej, podľa ktorej organizátori pomohli k víťazstvu Petre Vlhovej. Slovenka ovládla piatkový slalom v Are a kamery si vyberali okrem víťazky aj Američanku.

Veronika Velez Zuzulová a Petra Vlhová.
Lyžovanie 11.3. 15:01

Velez-Zuzulová reaguje na rozruch okolo Shiffrinovej: Prečo Vlhovú doma nevítali klavírom?

Obrovský slalom v Jasnej a sťažnosti Mikaely Shiffrinovej po pretekoch spustili lavínu reakcií. Bývalá lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová taktiež okomentovala lyžiarsku kauzu.

Kondičný tréner Petry Vlhovej Šimon Klimčík.
Lyžovanie 11.3. 11:30

Vlhovej tréner: Shiffrinovej tím? Gratulujú vám a pri prvej príležitosti by vám podrazili nohy

Keď je športovec sklamaný, tam sa ukáže jeho profesionalita. Tvrdí to kondičný tréner Petry Vlhovej Šimon Klimčík, ktorý reaguje na vyhlásenia Mikaely Shiffrinovej po obrovskom slalome v Jasnej.

Nebojujú len na kurte, ale v mužských očiach.
Lyžovanie 6.3. 11:50

Tie FOTO musíte vidieť! Sexi vojna Vlhovej so Shiffrinovou: Ktorá vyzerá lepšie bez kombinézy?

Nebojujú len na svahoch, ale v mužských očiach laikov. Lyžiarky Petra Vlhová (25) a Mikaela Shiffrinová (25) zvádzajú tvrdé boje o prvenstvá na svahoch i o fanúšikov. Na zjazdovkách ich vidíme pravidelne, ale aké sú, keď zhodia kombinézy.

...
Lyžovanie 6.3. 0:01

FOTO V Jasnej bude na štarte jedna kráska za druhou: TIETO sexice budú hviezdiť na Slovensku

JASNÁ - Už tento víkend sa zraky lyžiarskych fanúšikov budú upierať do Jasnej, kde je na programe ďalšie kolo Svetového pohára. Hlavnou hviezdou bude jednoznačne Petra Vlhová (25), no o víťazstvo v slalome a obrovskom slalome si to nerozdajú len najlepšie lyžiarky súčasnosti, ale aj tie najkrajšie.

Shiffrinová si môže v Jasnej užívať súkromný hotelový bazén.
Lyžovanie 5.3. 18:00

FOTO Ako v bavlnke: Fenomenálna Shiffrinová si v Jasnej užíva luxus, o akom sa vám ani nesníva!

Rovnako ako naša lyžiarska hviezda Petra Vlhová (25) aj fenomenálna Američanka Mikaela Shiffrinová (25) je v Jasnej ubytovaná v inom hoteli ako ostatné pretekárky. A v ňom má rodáčka z Colorada vytvorené podmienky, o akých sa bežným smrteľníkom ani nesníva.

Mikaela Shiffrinová dorazila do Jasnej.
Lyžovanie 3.3. 16:20

FOTO Vystrašenú Shiffrinovú vítali na letisku ako kráľovnú: Pozrite, čo pre ňu urobili!

Fenomenálna Američanka Mikaela Shiffrinová (25) mala pôvodne priamo do Jasnej priletieť vlastným vrtuľníkom, no napokon bolo všetko inak. Do víkendového dejiska SP alpských lyžiarok pricestovala z letiska v Poprade, odkiaľ sa presunula do nízkotatranského strediska autom.

Fenomenálna Američanka Mikaela Shiffrinová občas vo svojom vrtuľníku povozí aj svoje reprezentačné kolegyne.
Lyžovanie 2.3. 15:59

Musí vytŕčať z radu: Fenomenálna Američanka Mikaela Shiffrinová priletí do Jasnej vrtuľníkom

Stredisko Jasná bude už tento víkend dejiskom SP alpských lyžiarok, ktoré od začiatku týždňa do dejiska pretekov postupne prichádzajú. No kým všetky pretekárky pricestujú po súši, jedna sa od nich predsa len odlišuje. Američanka Mikaela Shiffrinová (25) priletí do Nízkych Tatier vlastným vrtuľníkom.

Mikaela Shiffrinová získala na majstrovstvách sveta štyri medaily.
Lyžovanie 23.2. 9:01

Majstrovstvá ako liek na psychiku. Občas sa cítim, akoby ma zrazil vlak, priznáva Shiffrinová

USA získali na majstrovstvách sveta v lyžovaní štyri medaily a všetky štyri má na svedomí Mikaela Shiffrinová. Američanka po posledných pretekoch prehovorila nielen o svojich výkonoch na svetovom šampionáte, ale ja o tom, s akými pocitmi jazdí v posledných mesiacoch.