Mikaela Shiffrinová.

Mikaela Shiffrinová

getty images

Mikaela Pauline Shiffrinová ( narodená 13. marca 1995, Vail, Colorado, USA) je americká lyžiarka, ktorá sa špecializuje najmä na točivé disciplíny ako slalom a obrovský slalom. Trikrát sa stala majsterkou sveta v slalome. Dvakrát sa stala olympijskou víťazkou. Je svetovou šampiónkou v slalome a šesťnásobnou víťazkou Svetového pohára v disciplíne slalom. Shiffrinová je najmladšou slalomovou šampiónkou v Olympijskej lyžiarskej histórii, vo veku 18 rokov a 345 dní. 

Nebojujú len na kurte, ale v mužských očiach laikov. Momentálne dve najlepšie lyžiarky Petra Vlhová (24) a Mikaela Shiffrinová (24) zvádzajú tvrdé boje o prvenstvá na svahoch i o fanúšikov. Na zjazdovkách ich vidíme pravidelne, ale aké sú keď zhodia kombinézy.
Ostatné 25.1. 9:36

Tie FOTO musíte vidieť! Sexi vojna Vlhovej so Shiffrinovou: Ktorá vyzerá lepšie bez kombinézy?

Nebojujú len na svahoch, ale v mužských očiach laikov. Momentálne dve najlepšie lyžiarky Petra Vlhová (24) a Mikaela Shiffrinová (24) zvádzajú tvrdé boje o prvenstvá na svahoch i o fanúšikov. Na zjazdovkách ich vidíme pravidelne, ale aké sú, keď zhodia kombinézy.

Nadvláda Petry Vlhovej. Tak vyzerá január 2020 v ženskom lyžovaní. Slovenka dáva svojej veľkej rivalke Mikaele Shiffrinovej na frak nielen na svahu, ale aj v zákulisí. Odhalenia SATIRÉNU o veľkých súperkách vás šokujú.
Satirén 21.1. 7:01

SATIRÉN Šokujúce odhalenia zo zákulisia vojny Vlhovej so Shiffrinovou: Ako z mafiánskeho filmu!

SATIRÉN - Nadvláda Petry Vlhovej. Tak vyzerá január 2020 v ženskom lyžovaní. Slovenka dáva svojej veľkej rivalke Mikaele Shiffrinovej na frak nielen na svahu, ale aj v zákulisí. Odhalenia SATIRÉNU o veľkých súperkách vás šokujú.

Paródia na január Vlhovej so Shiffrinovou.
Lyžovanie 20.1. 12:01

Paródia na január Vlhovej so Shiffrinovou: Takto ju Peťa poslala späť do USA – TRIKRÁT!

Január 2020 zatiaľ vo svete ženského lyžovania jednoznačne patrí slovenskej lyžiarke Petre Vlhovej, ktorá vyhrala trikrát (Záhreb, Flachau, Sestriere). Jej najväčšia rivalka Mikaela Shiffrinová zatiaľ na prvenstvo čaká a podľa viacerých odborníkov analyzujúcich jej jazdy nie je vo svojej koži. Z dielne ŠPORT24.SK vznikla paródia na januárovú rivalitu Vlhovej so Shiffrinovou zo sveta rozprávky Tom a Jerry. Pobavte sa s nami.

Neuveriteľné preteky s infarktovým záverom. Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere. Keď prišla do cieľa v 2. kole, jej americká rivalka Mikaela Shiffrinová zostala v šoku.
Lyžovanie 19.1. 9:10

Vlhová tesne po víťaznej jazde totálne šokovala Shiffrinovú: Po tomto Američanke skysol úsmev!

Neuveriteľné preteky s neuveriteľným záverom. Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere. Keď prišla do cieľa v 2. kole, jej americká rivalka Mikaela Shiffrinová zostala v šoku.

Infarktový záver a bláznivá bodka na pódiu potom, ako sa vypli kamery. Taký bol triumf Petry Vlhovej v obrovskom slalome. Pozrite sa s nami, čo sa dialo po skončení pretekov.
Lyžovanie 19.1. 0:01

Bláznivá dohra Vlhovej víťazstva. TOTO sa rok nestalo: Čo sa dialo, keď sa vypli TV kamery?!

SESTRIERE - Infarktový záver a bláznivá bodka na pódiu potom, ako sa vypli kamery. Taký bol triumf Petry Vlhovej v obrovskom slalome. Pozrite sa s nami, čo sa dialo po skončení pretekov.

Kým Mikaela na jednotlivé preteky cestuje letecky, Petra je odkázaná na auto.
Lyžovanie 18.1. 19:01

Súboj Vlhovej so Shiffrinovou? V tomto Peťa na Mikaelu stále nemá!

Lyžiarka Petra Vlhová je Američanke Mikaele Shiffrinovej určite vyrovnanou súperkou, čo sa týka športových kvalít. V niečom ju však zrejme tak skoro nedobehne. A pritom to môže ovplyvniť jej výkonnosť. Čo robí jej rivalka Shiffrinová inak?

Veronika Velez-Zuzulová a Petra Vlhová.
Lyžovanie 15.1. 15:01

Velez-Zuzulová si po slalome poplakala: Petra nevíťazí preto, že je na tom Mikaela horšie

FLACHAU - Slovenským lyžiarkam sa v rakúskom stredisku Flachau mimoriadne darí. Pre Veroniku Velez-Zuzulovú aj Petru Vlhovú je to jediné dejisko, kde triumfovali v dvoch súťažiach Svetového pohára. Kým bývalá slovenská reprezentantka sledovala utorňajší úspech v úlohe televíznej spolukomentátorky, jej mladšia nasledovníčka môže v budúcnosti pridať ďalšie víťazstvá.

Musela prehltnúť ďalšiu horkú pilulku. Zdrvujúca prehra Mikaely Shiffrinovej s Petrou Vlhovou americkú lyžiarku totálne zlomila. Jej výrazy po pretekoch hovorili jasnou rečou.
Lyžovanie 15.1. 12:01

Navonok úsmev a vo vnútri? Shiffrinovú prehra s Vlhovou zlomila: FOTO, ktoré hovoria za všetko

Musela prehltnúť ďalšiu horkú pilulku. Zdrvujúca prehra Mikaely Shiffrinovej s Petrou Vlhovou americkú lyžiarku totálne zlomila. Jej výrazy po pretekoch hovorili jasnou rečou.

Na snímke Petra Vlhová a Mikaela Shiffrin v cieli druhého kola slalomu Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien v rakúskom Flachau.
Lyžovanie 15.1. 11:01

Veľké uznanie Shiffrinovej po Vlhovej víťazstve: Petra je momentálne najlepšia lyžiarka sveta

FLACHAU - Petra Vlhová si za víťazstvo v slalome vo Flachau nevyslúžila len trofej a finančnú odmenu, ale aj uznanlivé slová od najväčšej rivalky Mikaely Shiffrinovej.

Rivalitu Petry Vlhovej a Mikaely Shiffrinovej umocnila „vojna“ medzi obomi tábormi pred ich súbojom v slalome vo Flachau. Američanka po zdrvujúcej prehre šokovala celý tím Slovenky.
Lyžovanie 15.1. 8:35

Nečakaná bodka za slalomom! Shiffrinová po prehre prišla do Vlhovej tímu a… Tomu neuveríte!

Rivalitu Petry Vlhovej a Mikaely Shiffrinovej umocnila „vojna“ medzi obomi tábormi pred ich súbojom v slalome vo Flachau. Američanka po zdrvujúcej prehre šokovala celý tím Slovenky.

Najskôr vojna s Vlhovou, potom ďalšia zdrvujúca prehra so Slovenkou. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová po slalome vo Flachau poriadne šokovala svoju rivalku rovno na pódiu.
Lyžovanie 15.1. 0:01

Vojnu vystriedala zdrvujúca prehra: Shiffrinová po pretekoch šokovala Vlhovú na pódiu

Najskôr vojna s Vlhovou, potom ďalšia zdrvujúca prehra so Slovenkou. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová po slalome vo Flachau poriadne šokovala svoju rivalku rovno na pódiu.

Petra Vlhová vyhrala slalom vo Flachau.
Lyžovanie 14.1. 11:30

Vlhová ovládla 1.kolo slalomu vo Flachau: Aha,ako vygradovala vojna medzi Shiffrinovou a Petrou

Vojna medzi Mikaelou Shiffrinovou a Petrou Vlhovou má nečakané rozuzlenie. Pozrite sa s nami, čo sa stalo pred slalomom v rakúskom Flachau medzi lyžiarkami. V ňom opäť naša lyžiarka porazila Američanku. Na konto si pripísala 80 tisíc švajčiarskych frankov.

Vlhová (vľavo) si zo Shiffrinovej ostrých slov o špionáži ťažkú hlavu očividne nerobí.
Lyžovanie 14.1. 9:30

Shiffrinová nevie odpustiť sledovanie, pred Vlhovou sa schováva: Špionážna vojna graduje!

Napätie sa dá krájať. Dve najzvučnejšie mená súčasného ženského lyžovania Petra Vlhová (24) a Mikaela Shiffrinová (24) nebojujú medzi sebou len na trati. Po prevalení kauzy so špehovaním tréningov Američanky Petriným tímom sa urazená Shiffrinová vyhýba tréningom s Vlhovou.

Petra Vlhova a Mikaela Shiffrinová.
Lyžovanie 7.1. 17:31

Naháňačka sa začína. Dokáže zosadiť Vlhová Shiffrinovú z trónu? Zuzulová má na to jasný názor!

Petra Vlhová sa cez víkend po prvý raz v tejto sezóne tešila z víťazstva v slalome. Spôsob, akým ho dokázala dosiahnuť vzbudil ohromný rešpekt. Svoju veľkú rivalku Mikaelu Shiffrinovú zdolala s náskokom 1,31 stotín sekundy. Od Američanky ju v celkovom hodnotení slalomu delí v tejto chvíli 120 bodov.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová triumfovala v slalome v Záhrebe a po pretekoch odhalila tajnú pomoc zo zákulisia, ktorá jej pomohla v boji s americkou rivalkou Mikaelou Shiffrinovou.
Lyžovanie 7.1. 7:01

Odhalenie Vlhovej po drvivom víťazstve nad Shiffrinovou: Tajná pomoc v zákulisí!

ZÁHREB - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová triumfovala v slalome v Záhrebe a po pretekoch odhalila tajnú pomoc zo zákulisia, ktorá jej pomohla v boji s americkou rivalkou Mikaelou Shiffrinovou.