Krásna tenistka Mária Šarapovová (31) pre zranenie predčasne ukončila sezónu, a tak si môže plnými dúškami vychutnávať zarobené peniaze. Rozprávkový život si aktuálne užíva na izolovanom ostrove Necker Island, kde okrem iného predvádza aj svoje dokonalé krivky.

Maria Šarapovová

Instagram

Maria Šarapovová (* 19. apríla 1987 Nagane) je ruská profesionálna tenistka, strieborná olympijská medailistka z londýnskych hier 2012 a bývalá svetová jednotka vo dvojhre, ktorá na čele strávila 21 týždňov. Od roku 1994 trvalo žije v Spojených štátoch. 

Na okruhu WTA Tour vyhrala tri turnaje vo štvorhre a tridsaťšesť vo dvojhre, vrátane všetkých piatich Grand Slamov. Prvým z nich sa stal Wimbledon 2004, na ktorom zvíťazila v sedemnástich rokoch po finálovej výhre nad Serenou Williamsovou. Vďaka tomu prenikla do elitnej svetovej desiatky. Nasledovali tituly z US Open 2006 a Australian Open 2008 a dva z French Open (2012 a 2014). V roku 2016 dostala za doping trest na 15 mesiacov. 

Venuje sa aj modelingu a mohým reklamným aktivitám, ktoré ju vynesli medzi najlepšie zarábajúce športovkyne všetkých čias. 

Serena Williamsová.
US Open 27.8. 8:05

US Open: Serena totálne znemožnila Šarapovovú, Federer zvládol 1. kolo

NEW YORK - Šláger 1. kola ženskej dvojhry na tenisovom grandslame US Open mal jednoznačný priebeh. Domáca Američanka Serena Williamsová v dueli dvoch bývalých svetových jednotiek deklasovala Rusku Mariu Šarapovovú 6:1, 6:1 a upravila vzájomnú bilanciu na 2O:2.

Maria Šarapovová.
Tenis 30.7. 22:00

Turnaj v Cincinnati sľubuje hviezdne obsadenie: Šarapovová s Williamsovou dostali voľné karty

CINCINNATI - Na augustovom turnaji WTA v Cincinnati sa predstavia aj dve bývalé ženské svetové jednotky.

Mária Šarapovová vyrazila na dovolenku na ostrov Elba.
Ostatné 12.7. 14:00

FOTO Šarapovová po blamáži na Wimbledone vyrazila na dovolenku

Na Wimbledone veľa vody nenamútila, tak si vyrazila na dovolenku. Ruská tenistka Maria Šarapovová (32) len márne hľadá formu spred dopingového škandálu. Na nepresvedčivé výkony zabúdala pri mori.