menu
Na fotkách sú hráči slovenskej reprezentácie pred kvalifikačným zápasom s Walsom v Šamoríne. Na fotke je Marek Hamšík.

Marek Hamšík

MIROSLAV MIKLAS

Marek Hamšík je slovenský profesionálny futbalista, momentálne hrajúci za čínsky klub Dalian Yifang F.C.. Hrá na pozícii stredopoliara a je považovaný za jedného z najlepších hráčov Slovenska. Reprezentoval Slovensko na MS v roku 2010 v Juhoafrickej republike a na ME v roku 2016 vo Francúzsku. Meno si urobil v drese talianskeho SSC Neapol, kde prekonal viaceré klubové rekordy. 

Hamšík tento rok obsadil v ankete Futbalista roka 3. miesto
Slovensko 21.3. 12:30

Hamšík o návrate do reprezentácie a Slovana: Chcel som to pred dvoma rokmi, teraz je už neskoro

SENEC - Stále patrí medzi najlepších! Marek Hamšík (35) obsadil v ankete Futbalista roka 2022 3. miesto a do najlepšej trojky sa dostal už šestnásťkrát po sebe. S bývalým kapitánom reprezentácie sa spája návrat do národného tímu v rámci realizačného tímu, ale špekulovalo sa aj o návrate do Slovana. Ako celú situáciu vníma legendárny stredopoliar?

Tréner našej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona prezradil, že si Hamšíka vie predstaviť vo svojom realizačnom tíme.
Reprezentácie 13.3. 17:00

Calzona prehovoril o Hamšíkovej budúcnosti: Bude čoskoro súčasťou jeho realizačného tímu?

BRATISLAVA – Budúcnosť slovenského futbalistu Marka Hamšíka (35), ktorého momentálne opäť trápi zranenie lýtka je veľmi nejasná. V médiách rezonuje koniec jeho úspešnej kariéry, ale aj návrat do Slovana Bratislava či národného tímu.

Tlačová konferencia s trénerom Francescom Calzonom k nominácii.
Video 13.3. 15:30

Tlačová konferencia s trénerom Francescom Calzonom k nominácii: Prečo nepovolal Weissa?

BRATISLAVA – Budúcnosť slovenského futbalistu Marka Hamšíka (35), ktorého momentálne opäť trápi zranenie lýtka je veľmi nejasná. V médiách rezonuje koniec jeho úspešnej kariéry, ale aj návrat do Slovana Bratislava.

Slovenský futbalista Marek Hamšík, ktorého momentálne opäť trápi zranenie lýtka sa podľa tureckých médií po sezóne vráti do Slovana Bratislava, kde začínal s veľkým futbalom.
Slovensko 9.3. 7:30

Hamšíkova budúcnosť je veľká hádanka: Kováčik šokoval o tom, čo bude ďalej s jeho kariérou

BRATISLAVA – Slovenský futbalista Marek Hamšík (35), ktorého momentálne opäť trápi zranenie lýtka sa podľa tureckých médií po sezóne vráti do Slovana Bratislava, kde začínal s veľkým futbalom. Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik najnovšie tvrdí, že jeho budúcnosť by mohla pokračovať pri našej reprezentácii.

Vľavo Marek Hamšík, vpravo Ivan Kmotrík mladší.
Slovensko 8.3. 11:30

Návrat Hamšíka do Slovana? Kmotrík ml. pre Šport24.sk prehovoril: Poviem vám, ako to je!

Marek Hamšík sa podľa tureckých médií po sezóne vráti do Slovana Bratislava, kde začínal s veľkým futbalom. Zisťovali sme u generálneho riaditeľa klubu Ivana Kmotríka mladšieho, nakoľko je táto možnosť reálna.

Dominika Cibulková na jednom z posledných fotení poriadne prekvapila novým účesom. Medzi slovenskými športovcami však nie je prvá, kto predviedol radikálnu zmenu imidžu a koho fanúšikovia takmer nespoznali.
Ostatné 6.3. 17:10

Cibulková nie je jediná. Nový imidž športovcov: Hamšík šokoval, a keď Vlhová zložila prilbu...

Dominika Cibulková na jednom z posledných fotení poriadne prekvapila novým účesom. Medzi slovenskými športovcami však nie je prvá, kto predviedol radikálnu zmenu imidžu a koho fanúšikovia takmer nespoznali.

Zľava Peter Sagan, Juraj Slafkovský a Marek Hamšík.
Ostatné 5.3. 13:50

Prvé autá športovcov: Slafkovský svojím tátošom schová do vrecka aj legendárneho Hamšíka

Dnes za luxusné tátoše nemajú problém utratiť státisíce. Na čom sa však naše športové hviezdy vozili na začiatku ich kariér a v čom sa na porovnanie s nimi vozí, napríklad, 18-ročný Juraj Slafkovský po Montreale?

Hamšík v drese Slovana po zápase Slovan - Neapol, keď hral za taliansky klub. Uvidíme ho hrať na slovenských trávnikoch?
Slovensko 5.3. 12:01

Vráti sa do rodnej krajiny? Turecké médiá prekvapili: Hamšík dostal ponuku zo Slovenska!

Vravel, že si nevie predstaviť návrat na Slovensko. To by sa však teraz podľa tureckých médií mohlo zmeniť. Uvidíme Mareka Hamšíka vo Fortuna lige?

Stretnutie po dlhých mesiacoch. Otec nášho legendárneho futbalistu Marka Hamšíka vycestoval do Južnej Ameriky za milovanou dcérou Michaelou, ktorá tam žije dlhé roky s manželom Walterom Garganom. Richard Hamšík nešiel sám, ale spoločnosť mu robila jeho sympatická priateľka.
Ostatné 2.3. 21:30

Hamšíkov otec vyrazil do Uruguaja za milovanou dcérou: Ukázal aj nežnosti s krásnou priateľkou

BRATISLAVA – Stretnutie po dlhých mesiacoch. Otec nášho legendárneho futbalistu Marka Hamšíka vycestoval do Južnej Ameriky za milovanou dcérou Michaelou, ktorá tam žije dlhé roky s manželom Walterom Garganom. Richard Hamšík nešiel sám, ale spoločnosť mu robila jeho sympatická priateľka.

Marek Hamšík sa s jeho sestrou od útleho veku majú veľmi radi a ich súrodenecká láska je ukážková.
Ostatné 13.2. 0:01

FOTO Hamšíkovci vyrazili do Uruguaja za milovanou Miškou: Pozrite na to dojemné zvítanie

MONTEVIDEO – Sestra nášho hviezdneho futbalistu Marka Hamšíka (35) sa dočkala špeciálnej návštevy. Do Uruguaja, kde žije aj s manželom a deťmi dorazila zo Slovenska jej najbližšia rodina. Hamšíkovci si plnými dúškami užívajú spoločné chvíle, o ktoré sa podelili aj s fanúšikmi.

Hamšíkova sestra však nezabudla ani v plnej paráde predviesť svoju dokonalú figúru.
Ostatné 7.2. 22:00

FOTO Hamšíkova sestra to vyhrotila na bláznivej párty: Na jachte ukázala telo a nielen to!

Sestra nášho futbalistu Marka Hamšíka čoraz častejšie dokazuje, že je poriadny živel. Michaela Gargano miluje zábavu a svojich najbližších kamarátov. Sexi matka troch synov to najnovšie poriadne rozbalila na luxusnej jachte a bolo sa veru na čo pozerať.

Tlačová konferencia k ukončeniu reprezentačnej kariéry Marka Hamšíka. Na fotke je Marek Hamšík.
Slovensko 6.2. 12:01

Hamšík na Slovensku: Najskôr všetkých šokoval, a potom... Preboha, z pohľadu na Mareka mrazí!

Kým jeho spoluhráči bojujú o dôležité body, Marek Hamšík je kvôli zraneniu doma na Slovensku a veru nenudí sa. Najskôr prekvapil radikálnou zmenou imidžu, teraz pohľad na neho doslova mrazí.

Zľava Marek Hamšík, Petra Vlhová a Peter Sagan.
Ostatné 5.2. 11:05

Športovci menia imidž: Hamšík šokoval, Gáborík so žiarovkou a Vlhovej novinka na pretekoch

Marek Hamšík po dlhých rokoch zhodil svojho legendárneho „kohúta“ a šokoval zrejme celé Slovensko. Nie je však jediný športovec, ktorý radikálne zmenil imidž. Niektorým zmena vyšla, iní by na ňu zrejme najradšej zabudli.

Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík sa lúčil s reprezentáciou počas zápasu proti Čile.
Slovensko 4.2. 8:00

Šokujúci zvrat v kariére Marka Hamšíka: Chystá sa jeho veľký návrat do slovenskej reprezentácie

Už má jasno, čo bude robiť, keď zavesí kopačky na klinec. Bývalého kapitána našej futbalovej reprezentácie Marka Hamšíka opäť trápi svalové zranenie. Od tureckého klubu dostal voľno, aby svoj zdravotný stav konzultoval aj so slovenskými špecialistami, a preto je aktuálne na Slovensku.

Nie je to však prvýkrát, čo si dal bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie ostrihať kohúta z hlavy.
Slovensko 3.2. 9:30

Hamšíkov otec odhalil tajomstvo synovho nového účesu: Keď ho uvidel, takmer mu odstrelilo dekel

BRATISLAVA – Bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík (35) spôsobil veľký rozruch s tým, že sa ostrihal a jeho legendárny kohút je minulosťou. Pri konci v národnom tíme sa vyjadril, že keď na to dôjde, bude to znamenať jeho definitívny koniec s futbalom. Jeho otec pre Šport24.sk exkluzívne odhalil, či si skutočne máme chystať vreckovky na utieranie sĺz.