Anastasia Kuzminová

Anastasia Kuzminová

Alexander Hassenstein

Anastasiya Vladimirovna Kuzmina, rodená Šipulina je bývalá slovenská biatlonistka ruskej národnosti, ktorá predtým, ako začala reprezentovať Slovensko, reprezentovala Rusko. Slovensko reprezentuje od decembra 2008. Je trojnásobnou olympijskou víťazkou v biatlone a získala aj tri strieborné medaily na Olympijských hrách. Z tohto ohľadu je suverénne najúspešnejšou biatlonistkou spod Tatier. Na Zimných olympijských hrách 2010 vo Vancouveri vyhrala zlatú medailu v rýchlostných pretekoch na 7,5 km a striebornú medailu v stíhacích pretekoch na 10 km. Víťazstvo z rýchlostných pretekov následne obhájila na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči. Zlato si vybojovala aj na OH v Pchjongčchangu 2018 v pretekoch s hromadným štartom. V Pchjongčchangu pridala dve strieborné medaily. So šiestimi cennými kovmi je suverénne najúspešnejšou biatlonistkou spod Tatier. Na Majstrovstvách sveta v Östersunde 2019 v šprinte na 7,5 km získala zlatú medailu. Na jar 2019 oznámila koniec individuálnej kariéry.

Honosné, bizarné, divoké. Také boli svadby slovenských športových hviezd. Ktorá bola tá naj? Viaceré zábery vás prekvapia aj rozosmejú.
Ostatné 21.10. 0:00

Cez víkend sa konala športová svadba roka: Slovenské hviezdy ju tými svojimi totálne zatienili!

Cez víkend sa ženil jeden z najlepších tenistov všetkých čias. Španiel Rafael Nadal sa však v tomto smere ukázal ako suchár. Honosné, bizarné, divoké. Také boli svadby slovenských športových hviezd. Ktorá bola tá naj? Viaceré zábery vás prekvapia aj rozosmejú.

Nasťa Kuzminová bola našou najväčšou hviezdou.
Biatlon 16.10. 11:00

Pavol Hurajt po konci Kuzminovej bije na poplach: Náš biatlon je na kolenách

Patril k úspešnej generácii našich biatlonistov a na olympiáde vo Vancouveri 2010 získal bronz v pretekoch s hromadným štartom. Pavol Hurajt (41) je dnes viceprezidentom Slovenského zväzu biatlonu (SZB), no voči súčasnej biatlonovej situácii u nás je poriadne kritický.

Len pred pár dňami bývalá slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová prišla s nečakanou správou o definitívnom konci kariéry a teraz opäť prekvapila celé Slovensko.
Biatlon 10.10. 7:30

Kuzminová opäť prekvapila. Najskôr koniec kariéry a teraz? Pozrite, kam odišla Nasťa s manželom

Len pred pár dňami bývalá slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová prišla s nečakanou správou o definitívnom konci kariéry a teraz opäť prekvapila celé Slovensko.

Na dovolenke sa vie Nasťa poriadne odviazať aj odhaliť svoje krivky.
Biatlon 8.10. 0:01

Najsexi FOTO Anastasie Kuzminovej: Fanúšikov dráždila v posteli, v saune aj na lyžiach!

Hoci fanúšikovia sú najviac zvyknutí na jej víťazné momentky s medailami, bývalá slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová ich viackrát dráždila vyzlečenými zábermi a odhalenými krivkami.

Tieto FOTO Kuzminovej ste nevideli: Svadobné šaty vám vyrazia dych a v reklame ako modelka!
Biatlon 5.10. 10:40

Tieto FOTO Kuzminovej ste nevideli: Svadobné šaty vám vyrazia dych a v reklame ako modelka!

Toto vás zrazí do kolien. Desať rokov biatlonistka Anastasia Kuzminová (33) reprezentovala Slovensko, dovtedy sa snažila preraziť v rodnom Rusku. Bez úspechu. Vypátrať zábery Nasti z ruských čias bolo priam nemožné.

Anastasia Kuzminová dostala na tlačovke kvety ako dar.
Biatlon 4.10. 12:01

Rozlúčku s kariérou sprevádzali slzy: Kuzminová tají dôvod svojho konca

Bratislava - To, čoho sa slovenskí fanúšikovia obávali, je skutočnosť. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (35) so slzami v očiach oznámila, že končí. Nasťa zamietla aj štart v štafete a ako dôvod uviedla zdravotné ťažkosti. O čo presne ide, sme zisťovali u jej manžela a trénera v jednej osobe Daniela Kuzmina (41).

Slováci si zvykli na veselšie tlačovky v podaní hviezdnej Nasti: po skvelých umiestneniach a medailách z významných podujatí. V tomto prípade to bolo smutné oznámenie krajine, v ktorej dosiahla najväčšie úspechy kariéry. Navyše, Nastinu kariéru ukončili slzy, ktoré nechcel na Kuzminovej tvári vidieť žiadny Slovák.
Biatlon 3.10. 17:01

Takto Kuzminovú nechcel vidieť žiadny Slovák: Slzy na Nastinej tvári na záver

BRATISLAVA - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová definitívne ukončila aktívnu kariéru. Fanúšikom sa ukázala tak, ako ju nechceli vidieť: z očí sa jej rozkotúľali slzy.

Anastasia Kuzminová skončila
Ostatné 2.10. 11:29

Nasťa Kuzminová definitívne ukončila kariéru: Slová na rozlúčku chytia za srdce

Bratislava - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová definitívne ukončila aktívnu kariéru. Na stredajšej tlačovej konferencii oznámila, že napokon nebude pokračovať ani v štafete. Pôsobenie v individuálnych pretekoch ukončila v apríli po sezóne Svetového pohára.

Hoci na Slovensku tento šport nie je príliš rozšírený a známy, biatlonová hviezda Anastasia Kuzminová. Tá vyjadrila podporu práve All Blacks na instagrame, keď sa predviedla v ragbyovej rovnošate a so šiškou v rukách.
Biatlon 24.9. 13:02

Kuzminová, ako ju nepoznáte. Nasťa vymenila biatlonovú pušku za šišku: Do toho, All Blacks!

Majstrovstvá sveta v ragby sú v plnom prúde a medzi hlavných favoritov na zlato bude patriť určite reprezentácia Nového Zélandu. Tá má jednu exkluzívnu fanúšičku aj na Slovensku: biatlonistku Anastasiu Kuzminovú (35).

Na snímke Ľubomír Višňovský, Dominika Cibulková a Anastasiya Kuzimová počas prvého ročníka športovej konferencie Sport Revolution v bratislavskej Rafinery Gallery.
Biatlon 20.9. 10:02

Kuzminová prehovorila o poslednom roku kariéry: Robila som to len pre fanúšikov

BRATISLAVA - Úspešná biatlonistka Anastasia Kuzminová (35) sa zúčastnila na športovej konferencii Sport (R)evolution, ktorá bola jediná svojho druhu na Slovensku. Na podujatí otvorene rozprávala o ukončení individuálnej kariéry, plánoch do budúcna aj odsúvaní detí na druhé miesto za športom. Priznala, že poslednú sezónu pretekala len kvôli fanúšikom.

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.
Biatlon 11.9. 5:00

Sexi leto biatlonistiek: Najväčšie hviezdy zhodili kombinézy, Naše všetkým vyrazili dych!

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.
Fotostory 9.9. 12:00

FOTO Zarezané rozkroky aj pekáče: Sexi leto biatlonistiek bolo poriadne dráždivé

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.

Anastasia Kuzminová si zaspomínala na mŕtveho kolegu
Biatlon 4.9. 11:31

Nasťa Kuzminová plače za kamarátom: Kvôli nemu som sa zaľúbila

Šokujúca smrť. Vo veku 49 rokov zomrel trojnásobný olympijský víťaz v biatlone Nór Halvard Hanevold. Jeho nečakaný skon zarmútil aj slovenskú biatlonistku Anastasiu Kuzminovú (35) a venovala niekoľko slov.

Nasťa Kuzminová na konci leta zamierila do Chorvátska.
Biatlon 2.9. 13:06

FOTO Kuzminová pobláznila Chorvátsko: Stačila jedná výzva!

Užíva si ďalšiu dovolenku, ale aj maká. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová pred pár dňami oslávila okrúhlych 35 rokov. Stále sa rozhoduje, či bude pokračovať v aktívnej kariére alebo nie. Nech sa rozhodne akokoľvek, tak sa stále drží vo forme.

2019: V poslednom roku svojej individuálnej kariéry získala zlato z MS.
Biatlon 28.8. 9:00

Anastasia Kuzminová vo veľkej otvorenej spovedi: Rodinu som odsúvala na druhé miesto

Jej príbeh je ako z rozprávky o Nastenke. Nechcenú dcéru veľkého Ruska prichýlilo v roku 2008 malé Slovensko, kde si Anastasia Kuzminová (35) splnila nielen športové, ale aj rodinné sny. Po konci individuálnej kariéry zvoľnila tempo a aktuálne si užíva dovolenku v Chorvátsku, kde pred pár dňami oslávila jubilejných 35 rokov. V otvorenej spovedi vyrozprávala nielen o krivde, ktorú zažila zo strany rodákov z Ruska, a tiež nám odkryla nepoznanú tvár „zlatej“ Nastenky.