Anastasia Kuzminová

Anastasia Kuzminová

Alexander Hassenstein

Anastasiya Vladimirovna Kuzmina, rodená Šipulina je bývalá slovenská biatlonistka ruskej národnosti, ktorá predtým, ako začala reprezentovať Slovensko, reprezentovala Rusko. Slovensko reprezentuje od decembra 2008. Je trojnásobnou olympijskou víťazkou v biatlone a získala aj tri strieborné medaily na Olympijských hrách. Z tohto ohľadu je suverénne najúspešnejšou biatlonistkou spod Tatier. Na Zimných olympijských hrách 2010 vo Vancouveri vyhrala zlatú medailu v rýchlostných pretekoch na 7,5 km a striebornú medailu v stíhacích pretekoch na 10 km. Víťazstvo z rýchlostných pretekov následne obhájila na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči. Zlato si vybojovala aj na OH v Pchjongčchangu 2018 v pretekoch s hromadným štartom. V Pchjongčchangu pridala dve strieborné medaily. So šiestimi cennými kovmi je suverénne najúspešnejšou biatlonistkou spod Tatier. Na Majstrovstvách sveta v Östersunde 2019 v šprinte na 7,5 km získala zlatú medailu. Na jar 2019 oznámila koniec individuálnej kariéry.

Nasťa Kuzminová
Futbal 21.2. 17:30

Kuzminová dodržala sľub Michalovciam: Žofčák je športovec s veľkým Š!

MICHALOVCE - Trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová absolvovala v Michalovciach svoju premiéru v pozícii diváčky futbalového zápasu. Pred duelom so Sereďou odovzdala domácemu kapitánovi Igorovi Žofčákovi cenu pre najlepšieho hráča MFK v zimnej časti, o ktorej rozhodli hlasujúci fanúšikovia.

Biatlonistky
Ostatné 10.2. 9:41

FOTO Najsexi tváre MS v biatlone. Keď sa vyzlečú Slovenky, ostatné sa môžu ísť schovať

V stredu 10. februára odštartovali Majstrovstvá sveta v biatlone v slovenskej Pokljuke. Pred obrazovky nebudú lákať len veľké výkony, ale aj sexi tváre a krivky biatlonistiek.

Slovenskí športovci sa môžu pochváliť sexi súrodencami. Nájdete medzi nimi najmä príťažlivé sestry, ktoré ohurujú, na rozdiel od slávnejších súrodencov, krásou a dokonalými krivkami.
Ostatné 27.1. 0:01

FOTO Slovenskí športovci vyrastali s bohyňami: Za TELÁ ich sestier by sa nehanbili ani modelky!

BRATISLAVA - Sú slávni, úspešní a poznajú ich nielen na Slovensku, ale mnohých z nich aj po celom svete. Reč je o našich úspešných športovcoch, ktorí šíria dobré meno našej krajiny, ale okrem medailí a trofejí sa môžu pochváliť aj príťažlivými sestrami. Tie ich svojou krásou dokážu hravo zatieniť.

Na dovolenke sa vie Nasťa poriadne odviazať aj odhaliť svoje krivky.
Biatlon 25.1. 6:40

Najsexi FOTO Anastasie Kuzminovej: Fanúšikov dráždila v posteli, v saune aj na lyžiach!

Hoci fanúšikovia sú najviac zvyknutí na jej víťazné momentky s medailami, bývalá slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová ich viackrát dráždila vyzlečenými zábermi a odhalenými krivkami.

Anastasia Kuzminová.
Biatlon 24.12. 2020 13:30

Kuzminovej príbeh: Začiatky neboli rozprávkové. Slovenčinu som nasávala cez TV obrazovku

Pod slovenskou vlajkou dosiahla fantastické úspechy vrátane víťazstiev na olympijských hrách a majstrovstvách sveta. Bývalá biatlonistka Anastasia Kuzminová si pred Vianocami zaspomínala na svoj príchod na Slovensko.

VIDEO Sagan, Kuzminová, Gáborík a SOŠV vyzvali ľudí na darovanie krvi
Ostatné 8.12. 2020 13:33

VIDEO Sagan, Kuzminová, Gáborík a SOŠV vyzvali ľudí na darovanie krvi

Bratislava - Peter Sagan, Anastasia Kuzminová či Marián Gáborík sa rozhodli pomôcť dobrej veci a spolu s Nadáciou Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) vyzvali verejnosť i fanúšikov športu, aby prišli darovať vzácnu tekutinu v rámci projektu Olympijská kvapka krvi.

Letné mesiace znamenajú pre biatlonistky okrem prípravy a tvrdých tréningov aj čas relaxu a dovoleniek. Najsexi pretekárky sveta si užívajú horúce teploty a vystavili svoje krivky.
Ostatné 28.11. 2020 7:40

FOTO Krásky so zbraňami: TOTO sú najkrajšie biatlonistky sveta, nestratili sa ani Slovenky

V sobotu 28. novembra začína vo fínskom Kontiolahti svetový pohár biatlonistov. Pred obrazovky nebudú lákať len športové výkony.

Na svete také trať ešte nie je: Na Králikoch vybudujú ekologickú dráhu pre biatlonistov
Biatlon 14.10. 2020 18:35

Na svete také trať ešte nie je: Na Králikoch vybudujú ekologickú dráhu pre biatlonistov

Banská Bystrica - Slovenský zväz biatlonu (SZB) predstavil v stredu v Banskej Bystrici plán výstavby novej kolieskovej dráhy na Králikoch.

Ambasádorka kolieskovej dráhy Anastasia Kuzminová k vybudovaniu novej trate na Králikoch
Video 14.10. 2020 15:10

Ambasádorka kolieskovej dráhy Anastasia Kuzminová k vybudovaniu novej trate na Králikoch

Slovenský zväz biatlonu (SZB) predstavil v stredu v Banskej Bystrici plán výstavby novej kolieskovej dráhy na Králikoch. Realizovať sa má v areáli, v ktorom postavilo Vojenské športové centrum Dukla strelnicu pre biatlonistov.

Šéf biatlonistov Vozár k vybudovaniu novej kolieskovej dráhy na Králikoch
Video 14.10. 2020 15:10

Šéf biatlonistov Vozár k vybudovaniu novej kolieskovej dráhy na Králikoch

Slovenský zväz biatlonu (SZB) predstavil v stredu v Banskej Bystrici plán výstavby novej kolieskovej dráhy na Králikoch. Realizovať sa má v areáli, v ktorom postavilo Vojenské športové centrum Dukla strelnicu pre biatlonistov.

Nasťa Kuzminová na konci leta zamierila do Chorvátska.
Biatlon 9.10. 2020 14:04

Šteklivé FOTO Nasti Kuzminovej: Holá v lese zakrytá len...

Užíva si športový dôchodok. Síce sa bývala biatlonistka Anastasia Kuzminová stále motá okolo športu, má však omnoho viac času na nešportové aktivity.

Slováci si zvykli na veselšie tlačovky v podaní hviezdnej Nasti: po skvelých umiestneniach a medailách z významných podujatí. V tomto prípade to bolo smutné oznámenie krajine, v ktorej dosiahla najväčšie úspechy kariéry. Navyše, Nastinu kariéru ukončili slzy, ktoré nechcel na Kuzminovej tvári vidieť žiadny Slovák.
Ostatné 14.9. 2020 11:01

FOTO Nahnevaná Kuzminová nemá slov: Ako TOTO vysvetlím dcérke?

Bývala biatlonistka Anastasia Kuzminová (36) trávila už druhé leto na športovomm dôchodku. Po kariére sľúbila, že sa bude venovať viac deťom a to aj plní, i keď niekedy sa to nestretáva s porozumením.

Anna navštívila sestru Anastasiu Kuzminovú v Banskej Bystrici, kde sa jej páčilo námestie.
Ostatné 8.9. 2020 8:01

Kuzminovej sestra napodobnila Nasťu: Fanúšikov dráždi horúcimi zábermi zo sauny!

Má čo ukázať. Sestra bývalej slovenskej biatlonistky Anastasie Kuzminovej napodobnila Nasťu a fanúšikov rozpálila z horúcej sauny.

Daria Domračevová je štvornásobnou olympijskou šampiónkou.
Biatlon 1.9. 2020 10:01

Bojovala s Kuzminovou a zároveň bola v tajných službách: Slávna biatlonistka pracovala pre KGB

BRATISLAVA - Bielorusko je v posledných týždňoch na očiach vďaka protestom proti diktátorovi Alexandrovi Lukašenkovi (66) po údajne zmanipulovaných prezidentských voľbách. Proti súčasnému vládcovi sa stavajú aj niektorí tamojší športovci, no jedna z najväčších legiend tejto krajiny počas svojej kariéry pracovala pre tajnú službu KGB. Faktom však je, že biatlonistka Daria Domračevová (34) proste nemala na výber.

Na svojom Instagrame Šipulin takisto informoval, že chorí sú aj členovia jeho rodiny manželka Louise a dcéra Mira.
Biatlon 29.7. 2020 11:31

FOTO: Kuzminovej brat sa s rodinou nakazil koronavírusom: Zábery zo sanitky sú doslova mrazivé

MOSKVA - Bývalý ruský biatlonista Anton Šipulin mal pozitívny test na koronavírus. Brat niekdajšej slovenskej reprezentantky Anastasie Kuzminovej to oznámil prostredníctvom instagramu, na ktorom informoval, že chorí sú aj členovia jeho rodiny manželka Louise a dcéra Mira.