Anastasia Kuzminová

Anastasia Kuzminová

Alexander Hassenstein

Anastasiya Vladimirovna Kuzmina, rodená Šipulina je bývalá slovenská biatlonistka ruskej národnosti, ktorá predtým, ako začala reprezentovať Slovensko, reprezentovala Rusko. Slovensko reprezentuje od decembra 2008. Je trojnásobnou olympijskou víťazkou v biatlone a získala aj tri strieborné medaily na Olympijských hrách. Z tohto ohľadu je suverénne najúspešnejšou biatlonistkou spod Tatier. Na Zimných olympijských hrách 2010 vo Vancouveri vyhrala zlatú medailu v rýchlostných pretekoch na 7,5 km a striebornú medailu v stíhacích pretekoch na 10 km. Víťazstvo z rýchlostných pretekov následne obhájila na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči. Zlato si vybojovala aj na OH v Pchjongčchangu 2018 v pretekoch s hromadným štartom. V Pchjongčchangu pridala dve strieborné medaily. So šiestimi cennými kovmi je suverénne najúspešnejšou biatlonistkou spod Tatier. Na Majstrovstvách sveta v Östersunde 2019 v šprinte na 7,5 km získala zlatú medailu. Na jar 2019 oznámila koniec individuálnej kariéry.

Anastasia Kuzminová.
Biatlon 21.8. 7:30

Nenápadná Nasťa. Kuzminová si užívala v oblakoch: S novým imidžom ju Slováci nespoznajú!

Užíva si leto plnými dúškami. Okrem tréningu si slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová nájde čas aj na príjemnejšie aktivity. Fanúšikov prekvapila nielen dovolenkovými zábermi, ale aj zmenou imidžu.

Anastastia Kuzminová sa udržuje v kondičke, no naplno si užíva voľno.
Biatlon 19.8. 10:00

Biatlonistka Nasťa Kuzminová si užíva život po kariére: Takéto leto ešte nemala!

Anastasia Kuzminová (34) sa s individuálnou kariérou rozlúčila v marci. Definitívnu bodku za ňou ešte nedala, pretože je v hre stále štafeta. Nasťa preto pokračuje v tréningu, no jeho tempo sa už zvoľňuje. Má čas si užívať pokojné leto, na aké mohla počas aktívnej kariéry zabudnúť.

Toto si veru za tvrdú drinu a skvelé výsledky nezaslúžili. Reč je o slovenských športových hviezdach, ktoré schytali nečakané trapasy na celej čiare. Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Petra Vlhová, ale aj Peter Sagan a ďalšie hviezdy museli byť v poriadnom šoku a z radosti z úspechov a víťazstiev tak nakoniec bola len kolosálna hanba.
Ostatné 13.8. 7:30

Po úspechoch megahanba. Schytali to Kuzminová, Vlhová aj Sagan: Taký trapas si nezaslúžili!

Toto si veru za tvrdú drinu a skvelé výsledky nezaslúžili. Reč je o slovenských športových hviezdach, ktoré schytali nečakané trapasy na celej čiare.

Užíva si zaslúžený oddych a konečne si našla čas aj na seba. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) prekvapila poriadnou zmenou imidžu, na ktorú počas kariéry zrejme nemala čas. Fanúšikovia pri pohľade na ňu neverili vlastným očiam.
Biatlon 31.7. 23:50

Kuzminová po konci kariéry šokovala fanúšikov zmenou imidžu: Nasťa, veď sme ťa nespoznali

BRATISLAVA - Užíva si zaslúžený oddych a konečne si našla čas aj na seba. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) prekvapila poriadnou zmenou imidžu, na ktorú počas kariéry zrejme nemala čas. Fanúšikovia pri pohľade na ňu neverili vlastným očiam.

Zaslúžený oddych. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) si zvyká na „život po kariére“. Má napríklad viac času na dovolenku. Tesne po sezóne vyrazil do Ruska, kde si užila sneh a teraz prišlo na rad niečo horúcejšie.
Biatlon 10.7. 7:00

Kuzminová vyrazila na dovolenku do Portugalska: Takto oddychuje Nasťa s rodinou

Zaslúžený oddych. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) si zvyká na „život po kariére“. Má napríklad viac času na dovolenku. Tesne po sezóne vyrazil do Ruska, kde si užila sneh a teraz prišlo na rad niečo horúcejšie.

Anna navštívila sestru Anastasiu Kuzminovú v Banskej Bystrici, kde sa jej páčilo námestie.
Biatlon 27.6. 9:28

FOTO Kuzminovej sestra sa ukrývala v Rusku a prišla na Slovensko: Vau, to je ona?

Má to poriadne ďaleko! Veľa sa hovorí o bratovi Anastasie Kuzinovej Antonovi Šipulinovi, ktorý bol taktiež špičkovým biatlonistom. Málokto však vie, že Nasťa má aj menej slávnu sestru.

Ukázala, že jej to ide aj s vareškou v ruke! Trojnásobná olympijská víťazka v biatlone Anastasia Kuzminová (34) včera potešila v jednej z kolíb neďaleko Banskej Bystrice v rámci charitatívnej akcie fanúšikov, keď im vlastnoručne pripravila boršč.
Biatlon 3.6. 7:00

Namiesto pušky varecha. Takto ste Kuzminovú ešte nevideli: Pozrite, ako sa obracala v kroji!

BANSKÁ BYSTRICA - Ukázala, že jej to ide aj s vareškou v ruke! Trojnásobná olympijská víťazka v biatlone Anastasia Kuzminová (34) včera potešila v jednej z kolíb neďaleko Banskej Bystrice v rámci charitatívnej akcie fanúšikov, keď im vlastnoručne pripravila boršč.

Kuzminová mala na hlave korunku ako pravá kráľovná.
Biatlon 1.6. 21:00

Kráľovná biatlonovej stopy Kuzminová poslala odkaz Fialkovej: Raz budeš túto korunku nosiť ty

BANSKÁ BYSTRICA - Anastasia Kuzminová sa stala ôsmykrát kráľovnou biatlonovej stopy. V piatok večer jej nasadil na hlavu symbolickú korunku za triumf vo výročnej ankete viceprezident Slovenského zväzu biatlonu (SZB) Pavol Hurajt.

Anastasia Kuzminová sa stala ôsmykrát kráľovnou biatlonovej stopy. Na odovzdávaní ceny zaujala nielen priesvitnými šatami, ale aj tým, čo mala hviezdna biatlonistka na hlave.
Biatlon 1.6. 12:30

Kráľovná biatlonu Kuzminová na galavečere: Priesvitné šaty a na hlave? Pozrite na prekvapenie

BANSKÁ BYSTRICA - Anastasia Kuzminová sa stala ôsmykrát kráľovnou biatlonovej stopy. Na odovzdávaní ceny zaujala nielen priesvitnými šatami, ale aj tým, čo mala hviezdna biatlonistka na hlave.

Trénera slovenskej mužskej reprezentácie Daniela Kuzmina vystrieda vo funkcii Čech Tomáš Kos. Asistentom trénera by sa mal údajne stať Juraj Valenta. Kuzmin prijal miesto manažéra reprezentácie. Kto bude trénovať ženskú reprezentáciu sa zatiaľ nevyriešilo.
Biatlon 1.6. 12:00

Daniel Kuzmin skončil ako reprezentačný tréner: Vieme, čo bude robiť ďalej

Daniel Kuzmin vydržal na pozícii trénera mužskej biatlonovej reprezentácie rok. Svoje rozhodnutie skončiť s trénovaním slovenských mužov oznámil tento týždeň. Manžel Anastasie Kuzminovej však zo slovenského biatlonu ani náhodou neodcházda.

Brutálne sexi! Takto sa najnovšie predstavila všetkým fanúšikom slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová.
Biatlon 31.5. 18:30

FOTO Anastasia Kuzminová v úlohe zvodnej dračice: Na profesionálnom fotení sexi ako nikdy!

Brutálne sexi! Takto sa najnovšie predstavila všetkým fanúšikom slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová. 34- ročná rodáčka z Ťumeňa absolvovala profesionálne fotenie, na ktorom sa predviedla v úlohe zvodnej dračice. Keď ju uvidíte, padnete na kolená!

Anastasia Kuzminová prišla pozrieť rodákov.
MS v hokeji 23.5. 7:00

EXKLUZÍVNE FOTO Kuzminová šokovala na hokeji: Pozrite sa, komu a ako fandila!

BRATISLAVA - Čakali by sme ju možno inde. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) je veľká fanúšička hokeja. Pred šampionátom na Slovensku poslala odkaz hokejistom oblečená v drese, s hokejkou v ruke a s prilbou na hlave. Lenže na štadióne v Košiciach sme ju márne hľadali.

Sexi ako nikdy! Úradujúca majsterka sveta v šprinte Anastasia Kuzminová (34) vie zaujať fanúšikov aj po ukončení profesionálnej individuálnej kariéry. Dôkazom môžu byť jej instagramové snímky, na ktorých sa nebála ukázať zbrane toho najväčšieho kalibru.
Biatlon 8.5. 9:35

FOTO Kuzminová len v úsporných bikinách: Wau, pohľad pre Bohov!

Sexi ako nikdy! Úradujúca majsterka sveta v šprinte Anastasia Kuzminová (34) vie zaujať fanúšikov aj po ukončení profesionálnej individuálnej kariéry. Dôkazom môžu byť jej instagramové snímky, na ktorých sa nebála ukázať zbrane toho najväčšieho kalibru.

Malá Olívia prišla na svet v júli 2015.
Ostatné 4.5. 7:00

FOTO Odpadnete! Kuzminová ukázala malú dcérku: Takto už vyrástla Olívia?

Konečne si užíva! Biatlonistka Anastasia Kuzminová (34) ukončila individuálnu kariéru a má viacej času na to, čo si musela odopierať ako profesionálka – svoje deti. Aj tie spolu s ňou oddychujú v jej rodisku.

Kuzminová v mraze, súperky v raji. Teplo roztopilo kombinézy: Takto si užívajú biatlonistky!
Lyžovanie 1.5. 10:15

Kuzminová v mraze, súperky v raji. Teplo roztopilo kombinézy: Takto si užívajú biatlonistky!

BRATISLAVA – Teplo im roztopilo kombinézy. Až na Nasťu. Biatlonistky po náročných sezónach vyrazili na dovolenky a ukázali fanúšikom nielen to, čo počas sezóny skrývajú pod kombinézami, ale aj v spodnej bielizni.