Eugenie Bouchard of Canada slips on the court as she plays Ana Ivanovic of Serbia in their Women's second round singles match at the All England Lawn Tennis Championships in Wimbledon, London, Wednesday, June 26, 2013. (AP Photo/Alastair Grant)

Eugenie Bouchardová

Alastair Grant

Eugenie "Genie" Bouchardová (* 25. februára 1994 Montréal) je kanadská tenistka, ktorá na profesionálny okruh vstúpila v roku 2009. Počas svojej kariéry vyhrala na okruhu WTA Tour jeden singlový turnaj, keď triumfovala na Nürnberger Versicherungscup 2014. K tomu pridala jednu deblovú trofej. Z dvojhry odišla trikrát a zo štvorhry jedenkrát ako porazená finalistka. V rámci okruhu ITF získala šesť titulov vo dvojhre a jeden vo štvorhre.

Na rebríčku WTA bola vo dvojhre najviac klasifikovaná v októbri 2014 na 5. mieste a vo štvorhre potom v auguste 2013 na 103. mieste. Na najvyššej grandslamové úrovni sa prebojovala najďalej do finále londýnskeho Wimbledonu 2014, v ktorom hladko podľahla Petre Kvitovej. Stala sa tak vôbec prvou Kanaďankou v histórii, ktorá prešla do finále dvojhry seniorského Grand Slam.

Bouchardová a jej jedna z mnohých fotiek na instagrame.
Tenis 7.5. 2019 20:00

Kanadská tenistka si užíva dovolenku v Miami: Na pláži ukázala takmer všetko!

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) už na dvorcoch nežnie úspechy ako kedysi, no stále je stredobodom záujmu priaznivcov. Príťažlivá blondínka totiž vždy vie, ako zaujať. Najnovšie na pláži v Miami.

To, čo však predviedla najnovšie, budete len ťažko predychávať.
Tenis 14.3. 2019 14:45

Najsexi tenistka sveta pritvrdila a bez hanby ukázala, čo skrýva TAM DOLE:Aha,ako jej to vykuká

Jedna z najkrajších tenistiek sveta Eugenia Bouchardová (25) je známa tým, že odvahy má na rozdávanie. Potvrdila to aj najnovšími fotografiami, na ktorých sa predviedla v úspornom spodnom prádle. Kráska si navyše zapózovala v poriadne rajcovných pózach a zvedavému mužskému oku ukázala aj to, čo skrýva tam dole.

Opäť strhla na seba všetku pozornosť. Tenistka Eugenie Bouchardová vymenila počas najkrajších sviatkov roka svoju zamrznutú domovinu v Kanade za teplo na Havaji a tam sa poriadne odviazala.
Tenis 25.12. 2018 14:00

FOTO Najsexi tenistka sveta počas Vianoc poriadne pritvrdila: Som Santova k***a!

Opäť strhla na seba všetku pozornosť. Tenistka Eugenie Bouchardová (24) vymenila počas najkrajších sviatkov roka svoju zamrznutú domovinu v Kanade za teplo na Havaji a tam sa poriadne odviazala.

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová odhodila raketu. Na piesku ukázala nielen svoje futbalové schopnosti, ale priliehavý odev ukázal aj to, čo nemal: zarezaný rozkrok či odhalené bradavky.
Tenis 24.11. 2018 15:00

FOTO Najsexi tenistka sveta sa predviedla na futbale: Súboje telo na telo a odhalené bradavky!

MIAMI – Odhodila raketu a ukázala, čo má v nohách. Jedna z najsexi tenistiek súčasnosti Eugenie Bouchardová predviedla svoje futbalové schopnosti na piesku.

Ako zo seriálu Pobrežná hliadka. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová má za sebou ďalšiu sezónu, počas ktorej nenaplnila svoj športový potenciál, Ani to jej však nebránilo v tom, aby nebola najväčšou hviezdou na plážach v Miami.
Tenis 14.11. 2018 13:00

FOTO Najsexi tenistka sveta dráždila na dovolenke: Vypučila zadoček, zarezala rozkrok a fanúšikovia šalejú!

Ako zo seriálu Pobrežná hliadka. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová má za sebou ďalšiu sezónu, počas ktorej nenaplnila svoj športový potenciál, Ani to jej však nebránilo v tom, aby nebola najväčšou hviezdou na plážach v Miami.

FOTO Šokujúce spojenie tenisových krások: Jedna dráždi Slovensko, druhá nahotou zvyšok sveta!
Tenis 19.6. 2018 15:00

FOTO Šokujúce spojenie tenisových krások: Jedna dráždi Slovensko, druhá nahotou zvyšok sveta!

Dostali voľnú kartu! Slovenská tenistka Dominika Cibulková (29) a jej kanadská kolegyňa Eugenie Bouchardová (24) si spoločne zahrajú vo štvorhre na trávnatom turnaji v Birminghame.

Eugenie Bouchardová sa nafotila pre známy magazín.
Tenis 11.5. 2018 22:30

VIDEO Sexi tenisová hviezda sa vyzliekla pred celým svetom: Z TOHTO tela sa vám podlomia kolená!

Tie fotografie nemohli nechať chladným žiadneho chlapa. Jedna z najsexi športovkýň sveta, kanadská tenistka Eugenie Bouchardová, sa nedávno nechala zvečniť v plnej kráse pre známy magazín. Teraz uzrelo svetlo sveta aj horúce video zo sexi fotenia. A je to poriadna nálož!