Eugenie Bouchard of Canada slips on the court as she plays Ana Ivanovic of Serbia in their Women's second round singles match at the All England Lawn Tennis Championships in Wimbledon, London, Wednesday, June 26, 2013. (AP Photo/Alastair Grant)

Eugenie Bouchardová

Alastair Grant

Eugenie "Genie" Bouchardová (* 25. februára 1994 Montréal) je kanadská tenistka, ktorá na profesionálny okruh vstúpila v roku 2009. Počas svojej kariéry vyhrala na okruhu WTA Tour jeden singlový turnaj, keď triumfovala na Nürnberger Versicherungscup 2014. K tomu pridala jednu deblovú trofej. Z dvojhry odišla trikrát a zo štvorhry jedenkrát ako porazená finalistka. V rámci okruhu ITF získala šesť titulov vo dvojhre a jeden vo štvorhre.

Na rebríčku WTA bola vo dvojhre najviac klasifikovaná v októbri 2014 na 5. mieste a vo štvorhre potom v auguste 2013 na 103. mieste. Na najvyššej grandslamové úrovni sa prebojovala najďalej do finále londýnskeho Wimbledonu 2014, v ktorom hladko podľahla Petre Kvitovej. Stala sa tak vôbec prvou Kanaďankou v histórii, ktorá prešla do finále dvojhry seniorského Grand Slam.

Tenistka Eugenie Bouchardová ukázala odvahu na sexi foteniach, ale aj bežne na verejnosti, kam chodí rada bez podprsenky.
Ostatné 17.5. 2020 12:01

Krásna tenistka Bouchardová neprestáva šokovať: Za večeru s ňou zaplatíte 85-tisíc eur!

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (26) šokovala svet. Nadšený fanúšik zaplatil za večeru s ňou nehorázne mastnú sumu. Pozrite sa, čo je za tým!

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová je za každých okolností krásna žena.
Tenis 9.5. 2020 14:50

FOTO Odsudzovali ju, že chudne kvôli fotkám: Úspechy ničili moje telo, tvrdí Bouchardová

Začiatok jej kariéry pripomínal rozprávku, no tá sa postupne menila na horor. Kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová (26) priznala, že po prvých úspechoch sa u nej paradoxne dostavila nechuť do jedla a len ťažko sa z toho začarovaného kruhu dostávala von.

Tenistka Eugenie Bouchardová si už niekoľko rokov píše prechodný pobyt v prístave South Beach na Miami.
Ostatné 25.4. 2020 14:32

FOTO Takto si žije najsexi tenistka sveta: Apartmán za 3 milióny s neuveriteľným bazénom

Z chladnej Kanady sa presťahovala na Floridu. Tenistka Eugenie Bouchardová (26) si už niekoľko rokov píše prechodný pobyt v prístave South Beach na Miami. V blízkosti slávnej pláže vlastní apartmán za 3 milióny eur.

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová je hitom internetu. Vždy niečim novým prekvapí.
Ostatné 18.4. 2020 7:40

FOTO Sexi postavička len za peniaze: Slávnej tenistke musíte za rande zaplatiť

Jej milostný život je ako jej kariéra. Tenistka Eugenie Bouchardová (26) si dni slávy užívala po boku priateľa hokejistu Alexa Galchenyuka (26), ale prišiel strmý pád na dno. Ako sa Kanaďanka hľadá na dvorcoch, tak sa hľadá aj na poli lásky. Až zo samej roztopaše nevie, čo už so sebou.

Už máme medzinárodný deň na hocičo. Dokonca prišlo aj na medzinárodný deň spodnej bielizne, ktorý pripadol len dva dni po medzinárodnom dni vtákov. Spodná bielizeň je neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života a u známych športovkýň tomu nie je inak. čo nosia pod oblečením?
Ostatné 3.4. 2020 0:15

Dnes je Medzinárodný deň spodnej bielizne: Pozrite, čo nosia pod oblečením známe Slovenky!

Už máme medzinárodný deň na hocičo. Dokonca prišlo aj na medzinárodný deň spodnej bielizne, ktorý pripadol len dva dni po medzinárodnom dni vtákov. Spodná bielizeň je neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života a u známych športovkýň tomu nie je inak.

Najsexi tenistka sveta Eugenie Bouchardová hľadala muža, ktorý s ňou strávi dlhé dni v karanténe. T
Tenis 25.3. 2020 16:31

Najsexi tenistka sveta hľadá muža do karantény: Bouchardovej sa ponúkol tento slávny tenista!

VANCOUVER – Karanténa jej už začínala pomaly liezť na mozog. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (26) tak vymyslela šibalský plán a na svoj profil na sociálnej sieti napísala zaujímavú ponuku mužom. Podľa blonďavej sexice by sa jej nudné dni z pohodlia domova trávili zábavnejšie s nejakým priateľom. Okamžite ju zaplavila obrovská vlna najrôznejších návrhov. Do boja o zvodnú krásku sa prekvapujúco zapojil aj austrálsky búrlivák.

BRATISLAVA – Štedrý deň je úspešne za nami. Podobne, ako všetci bežní smrteľníci, tak aj väčšina hviezdnych športovcov po celom svete si najkrajší deň v roku užili duchu tradícií. Až na pár výnimiek. Uletené outfity niektorých z nich vás môžu pobúriť, alebo naopak vám vyčariť úsmev na tvári.
Ostatné 27.12. 2019 0:02

Vianočné outfity hviezdnych športovcov: Luxus za tisíce eur, niektorí šokovali gýčom

BRATISLAVA – Štedrý deň je úspešne za nami. Podobne, ako všetci bežní smrteľníci, tak aj väčšina hviezdnych športovcov po celom svete si najkrajší deň v roku užila v duchu tradícií. Až na pár výnimiek. Uletené outfity niektorých z nich vás môžu pobúriť, alebo naopak vám vyčariť úsmev na tvári.

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) je doslova chorá z toho, že je známa skôr ako modelka a nie ako hviezda Wimbledonu. Aj vďaka tomu sa však môže pochváliť jedným z najpríťažlivejších instagramových účtov v športe. Mnohí ľudia jej vravia, že by mala byť skôr modelkou.
Tenis 3.7. 2019 13:00

FOTO nádhernej kanadskej tenistky: Ľudia jej radia, aby bola radšej modelkou. Razantne to odmieta!

Má toho dosť! Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) je doslova chorá z toho, že je známa skôr ako modelka a nie ako hviezda Wimbledonu. Aj vďaka tomu sa však môže pochváliť jedným z najpríťažlivejších instagramových účtov v športe. Mnohí ľudia jej vravia, že by mala byť skôr modelkou. Na Wimbledon prichádza v zlej forme, prehrala šesť zo siedmych posledných zápasov.

Býva tradíciou, že pred začiatkom grandslamového Wimbledonu tenistky odložia rakety a loptičky a tréningové oblečenie vymenia za šaty. Inak tomu nebolo ani tento rok.
Tenis 1.7. 2019 14:07

Párty tenistiek: Had na prsiach, negližé a pozrite na krásku so slovenskými koreňmi

LONDÝN – Býva tradíciou, že pred začiatkom grandslamového Wimbledonu tenistky odložia rakety a loptičky a tréningové oblečenie vymenia za šaty. Inak tomu nebolo ani tento rok.

Opakuje po nej. Dva roky potom, ako Serena Williamsová šokovala tenisový svet poriadne netradičným outfitom, ho zopakovala jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová.
Tenis 28.6. 2019 9:30

Opakuje po Serene. Najsexi tenistka sveta vytiahla bláznivý outfit: Pozrite, čo predviedla!

BRATISLAVA – Opakuje po nej. Dva roky potom, ako Serena Williamsová šokovala tenisový svet poriadne netradičným outfitom, ho zopakovala jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová.

Jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová dráždila prítomných na pláži v Miami. Na jej horúci tréning len tak nezabudnete!
Tenis 13.6. 2019 18:31

Najkrajšia tenistka sveta provokovala na pláži v Miami: Na tento sexi tréning len tak nezabudnete!

Jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová (25) patrí k tým najpríťažlivejším na okruhu WTA. Hoci na kurtoch sa jej príliš nedarí, svojím dokonalým vzhľadom ohuruje stále viac. Podarilo sa jej to aj na pláži v Miami, kde prítomným naservírovala poriadne „horúci“ tréning, počas ktorého predviedla nielen skvelú fyzickú formu, ale aj pohľad, na ktorý nikdy nezabudnú.

Striptíz na ulici! Eugenie Bouchardová (25) patrí k najsexi tenistkám na svete. Hoci na kurtoch sa jej príliš nedarí, svojím dokonalým vzhľadom ohuruje stále viac.
Tenis 6.6. 2019 9:40

Najsexi tenistke sveta nechýba odvaha: Divoký striptíz na ulici. Nebudete vedieť, kam skôr pozerať

Striptíz na ulici! Eugenie Bouchardová (25) patrí k najsexi tenistkám na svete. Hoci na kurtoch sa jej príliš nedarí, svojím dokonalým vzhľadom ohuruje stále viac. Za povšimnutie stoja predovšetkým jej príspevky na sociálnych sieťach, kde zverejňuje jeden horúcejší záber za druhým. To, čo však zazdieľala najnovšie odzbrojilo aj jej najskalnejšieho fanúšika.

Eugenie Bouchardová trávi posledné dni na pláži na Miami.
Tenis 20.5. 2019 20:00

FOTO Tenistka Bouchardová predviedla na pláži záplavu sexi póz: Keď uvidíte jej krivky, odpadnete!

Na pláži strávila v tomto roku viac hodín ako n kurte. Jedna z najkrajších tenistiek na okruhu Eugenie Bouchardová mala v týchto dňoch podľa odborníkov okupovať vrchné priečky rebríčka WTA. Zo 77. miesta však okupuje len pláže Miami.

Bouchardová a jej jedna z mnohých fotiek na instagrame.
Tenis 7.5. 2019 20:00

Kanadská tenistka si užíva dovolenku v Miami: Na pláži ukázala takmer všetko!

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) už na dvorcoch nežnie úspechy ako kedysi, no stále je stredobodom záujmu priaznivcov. Príťažlivá blondínka totiž vždy vie, ako zaujať. Najnovšie na pláži v Miami.

To, čo však predviedla najnovšie, budete len ťažko predychávať.
Tenis 14.3. 2019 14:45

Najsexi tenistka sveta pritvrdila a bez hanby ukázala, čo skrýva TAM DOLE:Aha,ako jej to vykuká

Jedna z najkrajších tenistiek sveta Eugenia Bouchardová (25) je známa tým, že odvahy má na rozdávanie. Potvrdila to aj najnovšími fotografiami, na ktorých sa predviedla v úspornom spodnom prádle. Kráska si navyše zapózovala v poriadne rajcovných pózach a zvedavému mužskému oku ukázala aj to, čo skrýva tam dole.