Eugenie Bouchard of Canada slips on the court as she plays Ana Ivanovic of Serbia in their Women's second round singles match at the All England Lawn Tennis Championships in Wimbledon, London, Wednesday, June 26, 2013. (AP Photo/Alastair Grant)

Eugenie Bouchardová

Alastair Grant

Eugenie "Genie" Bouchardová (* 25. februára 1994 Montréal) je kanadská tenistka, ktorá na profesionálny okruh vstúpila v roku 2009. Počas svojej kariéry vyhrala na okruhu WTA Tour jeden singlový turnaj, keď triumfovala na Nürnberger Versicherungscup 2014. K tomu pridala jednu deblovú trofej. Z dvojhry odišla trikrát a zo štvorhry jedenkrát ako porazená finalistka. V rámci okruhu ITF získala šesť titulov vo dvojhre a jeden vo štvorhre.

Na rebríčku WTA bola vo dvojhre najviac klasifikovaná v októbri 2014 na 5. mieste a vo štvorhre potom v auguste 2013 na 103. mieste. Na najvyššej grandslamové úrovni sa prebojovala najďalej do finále londýnskeho Wimbledonu 2014, v ktorom hladko podľahla Petre Kvitovej. Stala sa tak vôbec prvou Kanaďankou v histórii, ktorá prešla do finále dvojhry seniorského Grand Slam.

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) je doslova chorá z toho, že je známa skôr ako modelka a nie ako hviezda Wimbledonu. Aj vďaka tomu sa však môže pochváliť jedným z najpríťažlivejších instagramových účtov v športe. Mnohí ľudia jej vravia, že by mala byť skôr modelkou.
Tenis 3.7. 13:00

FOTO nádhernej kanadskej tenistky: Ľudia jej radia, aby bola radšej modelkou. Razantne to odmieta!

Má toho dosť! Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) je doslova chorá z toho, že je známa skôr ako modelka a nie ako hviezda Wimbledonu. Aj vďaka tomu sa však môže pochváliť jedným z najpríťažlivejších instagramových účtov v športe. Mnohí ľudia jej vravia, že by mala byť skôr modelkou. Na Wimbledon prichádza v zlej forme, prehrala šesť zo siedmych posledných zápasov.

Býva tradíciou, že pred začiatkom grandslamového Wimbledonu tenistky odložia rakety a loptičky a tréningové oblečenie vymenia za šaty. Inak tomu nebolo ani tento rok.
Tenis 1.7. 14:07

Párty tenistiek pred Wimbledonom: Had na prsiach, negližé a pozrite na krásku so slovenskými koreňmi

LONDÝN – Býva tradíciou, že pred začiatkom grandslamového Wimbledonu tenistky odložia rakety a loptičky a tréningové oblečenie vymenia za šaty. Inak tomu nebolo ani tento rok.

Opakuje po nej. Dva roky potom, ako Serena Williamsová šokovala tenisový svet poriadne netradičným outfitom, ho zopakovala jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová.
Tenis 28.6. 9:30

Opakuje po Serene. Najsexi tenistka sveta vytiahla bláznivý outfit: Pozrite, čo v ňom predviedla!

BRATISLAVA – Opakuje po nej. Dva roky potom, ako Serena Williamsová šokovala tenisový svet poriadne netradičným outfitom, ho zopakovala jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová.

Jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová dráždila prítomných na pláži v Miami. Na jej horúci tréning len tak nezabudnete!
Tenis 13.6. 18:31

Najkrajšia tenistka sveta provokovala na pláži v Miami: Na tento sexi tréning len tak nezabudnete!

Jedna z najsexi tenistiek sveta Eugenie Bouchardová (25) patrí k tým najpríťažlivejším na okruhu WTA. Hoci na kurtoch sa jej príliš nedarí, svojím dokonalým vzhľadom ohuruje stále viac. Podarilo sa jej to aj na pláži v Miami, kde prítomným naservírovala poriadne „horúci“ tréning, počas ktorého predviedla nielen skvelú fyzickú formu, ale aj pohľad, na ktorý nikdy nezabudnú.

Striptíz na ulici! Eugenie Bouchardová (25) patrí k najsexi tenistkám na svete. Hoci na kurtoch sa jej príliš nedarí, svojím dokonalým vzhľadom ohuruje stále viac.
Tenis 6.6. 9:40

Najsexi tenistke sveta nechýba odvaha: Divoký striptíz na ulici. Nebudete vedieť, kam skôr pozerať

Striptíz na ulici! Eugenie Bouchardová (25) patrí k najsexi tenistkám na svete. Hoci na kurtoch sa jej príliš nedarí, svojím dokonalým vzhľadom ohuruje stále viac. Za povšimnutie stoja predovšetkým jej príspevky na sociálnych sieťach, kde zverejňuje jeden horúcejší záber za druhým. To, čo však zazdieľala najnovšie odzbrojilo aj jej najskalnejšieho fanúšika.

Eugenie Bouchardová trávi posledné dni na pláži na Miami.
Tenis 20.5. 20:00

FOTO Tenistka Bouchardová predviedla na pláži záplavu sexi póz: Keď uvidíte jej krivky, odpadnete!

Na pláži strávila v tomto roku viac hodín ako n kurte. Jedna z najkrajších tenistiek na okruhu Eugenie Bouchardová mala v týchto dňoch podľa odborníkov okupovať vrchné priečky rebríčka WTA. Zo 77. miesta však okupuje len pláže Miami.

Bouchardová a jej jedna z mnohých fotiek na instagrame.
Tenis 7.5. 20:00

Kanadská tenistka si užíva dovolenku v Miami: Na pláži ukázala takmer všetko!

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) už na dvorcoch nežnie úspechy ako kedysi, no stále je stredobodom záujmu priaznivcov. Príťažlivá blondínka totiž vždy vie, ako zaujať. Najnovšie na pláži v Miami.

To, čo však predviedla najnovšie, budete len ťažko predychávať.
Tenis 14.3. 14:45

Najsexi tenistka sveta pritvrdila a bez hanby ukázala, čo skrýva TAM DOLE:Aha,ako jej to vykuká

Jedna z najkrajších tenistiek sveta Eugenia Bouchardová (25) je známa tým, že odvahy má na rozdávanie. Potvrdila to aj najnovšími fotografiami, na ktorých sa predviedla v úspornom spodnom prádle. Kráska si navyše zapózovala v poriadne rajcovných pózach a zvedavému mužskému oku ukázala aj to, čo skrýva tam dole.

Opäť strhla na seba všetku pozornosť. Tenistka Eugenie Bouchardová vymenila počas najkrajších sviatkov roka svoju zamrznutú domovinu v Kanade za teplo na Havaji a tam sa poriadne odviazala.
Tenis 25.12. 2018 14:00

FOTO Najsexi tenistka sveta počas Vianoc poriadne pritvrdila: Som Santova k***a!

Opäť strhla na seba všetku pozornosť. Tenistka Eugenie Bouchardová (24) vymenila počas najkrajších sviatkov roka svoju zamrznutú domovinu v Kanade za teplo na Havaji a tam sa poriadne odviazala.

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová odhodila raketu. Na piesku ukázala nielen svoje futbalové schopnosti, ale priliehavý odev ukázal aj to, čo nemal: zarezaný rozkrok či odhalené bradavky.
Tenis 24.11. 2018 15:00

FOTO Najsexi tenistka sveta sa predviedla na futbale: Súboje telo na telo, zarezaný rozkrok a odhalené bradavky!

MIAMI – Odhodila raketu a ukázala, čo má v nohách. Jedna z najsexi tenistiek súčasnosti Eugenie Bouchardová predviedla svoje futbalové schopnosti na piesku.

Ako zo seriálu Pobrežná hliadka. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová má za sebou ďalšiu sezónu, počas ktorej nenaplnila svoj športový potenciál, Ani to jej však nebránilo v tom, aby nebola najväčšou hviezdou na plážach v Miami.
Tenis 14.11. 2018 13:00

FOTO Najsexi tenistka sveta dráždila na dovolenke: Vypučila zadoček, zarezala rozkrok a fanúšikovia šalejú!

Ako zo seriálu Pobrežná hliadka. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová má za sebou ďalšiu sezónu, počas ktorej nenaplnila svoj športový potenciál, Ani to jej však nebránilo v tom, aby nebola najväčšou hviezdou na plážach v Miami.

FOTO Šokujúce spojenie tenisových krások: Jedna dráždi Slovensko, druhá nahotou zvyšok sveta!
Tenis 19.6. 2018 15:00

FOTO Šokujúce spojenie tenisových krások: Jedna dráždi Slovensko, druhá nahotou zvyšok sveta!

Dostali voľnú kartu! Slovenská tenistka Dominika Cibulková (29) a jej kanadská kolegyňa Eugenie Bouchardová (24) si spoločne zahrajú vo štvorhre na trávnatom turnaji v Birminghame.

Eugenie Bouchardová sa nafotila pre známy magazín.
Tenis 11.5. 2018 22:30

VIDEO Sexi tenisová hviezda sa vyzliekla pred celým svetom: Z TOHTO tela sa vám podlomia kolená!

Tie fotografie nemohli nechať chladným žiadneho chlapa. Jedna z najsexi športovkýň sveta, kanadská tenistka Eugenie Bouchardová, sa nedávno nechala zvečniť v plnej kráse pre známy magazín. Teraz uzrelo svetlo sveta aj horúce video zo sexi fotenia. A je to poriadna nálož!