20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

Mamina Dominiky Cibulkovej si zaspomínala na staré časy.
Tenis 9.5. 20:00

Dominika Cibulková nezabudla na Deň matiek: Nádherný darček pre svoju mamu!

Bývalá slovenská tenistka si svoju mamu Katku veľmi váži. Dokázala to aj teraz!

V sobotu si áno povedal na svadbe roka raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič. Svadba v pezinskom zámočku bola naozaj veľkolepá a zišla sa na ňom slovenská smotánka. Lenže aj Patrik Vrbovský a dnes už jeho manželka sa musia skloniť pred niektorými svadbami športovcov.
Ostatné 8.5. 11:07

FOTO Najhonosnejšie svadby Slovenska: Takto svadbovali milionárske hviezdy

Majú dostatok peňazí a pri svadbe nimi nešetria. Veď je len raz za rok, aspoň u niektorých. Treba ju teda urobiť poriadnu. Slovenskí športovci sa toho naozaj držia.

Spomienkova fotka Dominiky s fľaškou šampanského.
Ostatné 8.5. 8:55

FOTO Cibulková oslávila 32 rokov: Odhalila nikdy nezverejnené fotky od jej blízkych

BRATISLAVA – Bývalá úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková sa vo štvrtok dožila 32 rokov. Nie je to tak dávno, čo hviezdila na kurtoch a robila radosť fanúšikom. Momentálne je matkou na plný úväzok a venuje sa svojmu synčekovi Jakubkovi. Kamaráti a rodina si pre ňu pripravili množstvo prekvapení.

Dominika Cibulková sa so synom vždy rada zladí a ich outfity by vás neraz vyšli na tisíce eur. Jakubko má už na prvé narodeniny prichystaný outfit od slávnej značky.
Ostatné 7.5. 0:01

FOTO Cibulková už myslí na synove narodeniny: Navlečie ho do TOHTO outfitu za stovky eur!

BRATISLAVA - Myslí na každý detail! Bývalá tenistka Dominika Cibulková včera oslávila svoje 32. narodeniny, no niekdajšia štvorka svetového rebríčka sa už teší na oslavu narodenín svojho synčeka Jakubka. Hoci do nej ostáva viac než mesiac, Domča nenecháva nič na náhodu a slávnostný outfit má už takmer hotový. Ako to už pri nej býva zvykom, s radosťou sa plesla po vačku.

„Mama toto auto príliš neobľubuje, vždy sa o nás veľmi bojí a stokrát počas cesty volá, či sme v poriadku,“ vyhlásila na margo nemeckého trhača asvaltu v apríli 2015 Cibulková.
Ostatné 6.5. 0:10

FOTO Puknete od závisti. Takto luxusne si žije Dominika Cibulková!

Slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) si na kurtoch podľa oficiálnej stránky WTA zarobila viac ako 13,7-miliónov eur.

...
Ostatné 2.5. 7:31

Odpadnete, na čom vozí Cibulková Jakubka ulicami Bratislavy: Ružový tátoš so štýlovým štítom

BRATISLAVA – Štýlová ako vždy. Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) si naplno užíva slnečné lúče. Krásne počasie trávi so svojim milovaným synčekom Jakubkom Navarom a manželom Michalom. Fanúšikom sa pochválila novučičkým tátošom, v ktorom vozí svoju ratolesť ulicami Bratislavy.

Známi slovenskí športovci súčasnosti zarábajúci desiatky tisíc eur mesačne si radi spestria život krásnymi štvorkolesovými tátošomi. V ich garážach neraz parkujú autá známych svetových značiek vysokej hodnoty. V minulosti sa slovenské hviezdy museli aj napriek svojmu veľkému športovému kumštu uskromniť a po Československu sa vozili na autách, ktoré nevytŕčali z priemeru pomerov spred novembra 1989.
Ostatné 27.4. 8:10

Zabudnite na Hamšíkov Mercedes. Aha, na čom jazdili športovci kedysi: Žiguli, Samara aj Moskvič

Známi slovenskí športovci súčasnosti zarábajúci desiatky tisíc eur mesačne si radi spestria život krásnymi štvorkolesovými tátošomi. V ich garážach neraz parkujú autá známych svetových značiek vysokej hodnoty. V minulosti sa slovenské hviezdy museli aj napriek svojmu veľkému športovému kumštu uskromniť a po Československu sa vozili na autách, ktoré nevytŕčali z priemeru pomerov spred novembra 1989.

...
Ostatné 25.4. 8:05

Najdivokejšie selfie športovkýň: Slovenky hore bez, ďalším unikli z mobilov nahé FOTO

Keď chytia do ruky mobil, stojí to za to. Najdivokejšie selfie fotografie športovcov a športovkýň skrývajú poriadne pikantnosti.

Peniaze dávajú do obehu! Život vrcholového športovca je krátky a tak už počas kariéry myslia na zadné vrátka. Preto sa snažia zabezpečiť na športový dôchodok! čim skôr a investujú hlavne do nehnuteľností a služieb. Z mnohých sa teda stávajú hotelieri či developeri.
Ostatné 24.4. 7:40

FOTO Takto obracajú milióny: Slovenskí športovci ovládajú hotely, štadióny a aj divadlá!

Peniaze dávajú do obehu! Život vrcholového športovca je krátky a tak už počas kariéry myslia na zadné vrátka. Preto sa snažia zabezpečiť na športový dôchodok! čim skôr a investujú hlavne do nehnuteľností a služieb. Z mnohých sa teda stávajú hotelieri či developeri.

Miesto pláži sa radšej slnia na luxusných jachtách. Vypožičať si plavidlo a užiť si trochu viac súkromia, ako poskytujú verejné pláže, je čoraz väčším trendom nielen bohatých podnikateľov, ale už aj športovcov. Jachtu si užili Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal či Dominika Cibulková s Petrom Saganom. Koľko však dokážu dať za prenájom týchto skvostov na vode?
Ostatné 24.4. 7:40

Jachty slovenských športovcov: Sagan prekonal aj Federera, Cibulková sa tiež pleskla po vrecku

Pri tomto vôbec nešetria a za týždeň dokážu minúť viac, ako stojí cesta okolo sveta!

Bývalá tenistka venuje momentálne všetok svoj čas synčekovi Jakubovi, no nezabúda ani na obľúbené nakupovanie a na leto je už pripravená. Zadovážila si plavky za stovky eur.
Ostatné 23.4. 16:01

FOTO Opäť sa plesla po vačku: Cibulková si na leto dopriala plavky za stovky eur!

BRATISLAVA - Prípravu na leto nezanedbáva! Bývalá tenistka Dominika Cibulková (31) sa nedávno na sociálnych sieťach pochválila, ako zarezáva na stacionárnom bicykli, aby sa pred letom dostala do formy a zrejme má postarané aj o motiváciu navyše. Dopriala si totiž nové plavky od svetoznámej značky za stovky eur.

To nevyšlo! Slávne športovkyne hviezdia na ihriskách či kurtoch, no mimo nich sa im často stane nehoda, ktorá ukáže to, čo malo zostať pod šatami.
Ostatné 22.4. 6:30

Módne faux pas hviezdnych športovkýň: Celému svetu na verejnosti odhalili, čo nemali!

To nevyšlo! Slávne športovkyne hviezdia na ihriskách či kurtoch, no mimo nich sa im často stane nehoda, ktorá ukáže to, čo malo zostať pod šatami.

Dominika si užíva kočíkovanie svojho synčeka.
Ostatné 6.4. 9:01

Cibulkovej synček si žije ako kráľ: Luxusnú flotilu kočíkov za tisíce mu môžu všetci závidieť

BRATISLAVA – Musí to byť pre neho slasť. Synček bývalej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej (31) Jakubko nemá ešte ani rok, no jeho vozovému parku sa široko ďaleko len tak nič nevyrovná. Jeho rodičia mu zaobstarali ďalší luxusný kočík, ktorého hodnota sa pohybuje v stovkách eur.

Dojemný záber Dominiky a jej milovaného synčeka Jakubka.
Ostatné 2.4. 10:02

FOTO Cibulková sa so synčekom vybrala na turistiku: Vtipné výrazy malého Jakubka vás odrovnajú

BRATISLAVA – Jednou z mála vecí, ktoré nám vláda svojimi nariadeniami dovoľuje, je možnosť vybrať sa do prírody. To naplno využila bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (31), ktorá spoločne s manželom Michalom Navarom zobrali svojho synčeka na turistiku. Jakubko si to užíval plnými dúškami.

Dominika Cibulková.
Ostatné 31.3. 10:30

Cibulková to po smrti českého miliardára Kellnera nevydržala: Ostrá reakcia bývalej tenistky!

Svet pred pár dňami zasiahla správa o tragickej nehode Petra Kellnera. Po smrti českého miliardára to nevydržala a reagovala aj Dominika Cibulková.